0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Skutery śnieżne

Skutery śnieżne

Adrenalina, wolność, zimowe szaleństwo! Te zimowe pojazdy przystosowane są do jazdy po drogach jak i bezdrożach.

Norwegia - safari na skuterach śnieżnych

 • Liczba dni: 3 dni
 • Aktywność:
 • Region: Norwegia
 • Organizator: FunSail
 • Czas dojazdu: 6h

Norwegia zimą? A jakże! Są tu idealne warunki śniegowe! Zimowe szaleństwo tuż, tuż! Zapraszamy - skutery śnieżne i psie zaprzęgi czekają!

od 4300
 • Rekomendowane terminy
 • sty-2° -10°
 • lut-2° -10°
 • mar0° -9°
 • kwi3° -5°
 • maj7° 0°
 • cze11° 4°
 • lip14° 7°
 • sie13° 6°
 • wrz9° 2°
 • paź4° -2°
 • lis1° -6°
 • gru-1° -9°
 • Norwegia - safari na skuterach śnieżnych - Dzień 1 a

  Dzień 1

  Pakujemy ciepłe ubrania i wyruszamy! Spotkanie na lotnisku w Warszawie, odprawa i przelot do Norwegii. Lądujemy na lotnisku w Tromso, a następnie transfer do hotelu i chwila na rozpakowanie bagaży. Już za moment, już za chwilę czeka nas pierwsza wycieczka! Psie zaprzęgi czekają! Najpierw czeka nas zapoznanie z czworonożnymi zwierzakami i krótki instruktaż z powożenia zaprzęgu. I w końcu to, na co tak bardzo czekamy! Zaopatrzeni w odpowiedni, ciepły strój i niezbędny sprzęt ruszamy przed siebie! Trasa poprowadzi przez zaśnieżona bezdroża, wokół nas rozciągać się będą wspaniałe krajobrazy! Zdjęcia, które zrobimy będą z pewnością niepowtarzalne! Podczas wyprawy czeka nas pyszny posiłek i gorąca herbata w prawdziwym lapońskim namiocie! Powrót do bazy, transfer do hotelu i nocleg.

 • Norwegia - safari na skuterach śnieżnych - Dzień 2 b

  Dzień 2

  Dzień rozpoczniemy od pożywnego śniadania w formie szwedzkiego bufetu. Lokalnych przysmaków z pewnością nie zabraknie! Następnie skierujemy się do bazy skuterów śnieżnych, skąd rozpocznie się nasza wspaniała zimowa przygoda! Najpierw otrzymamy ciepłe ubranie, buty, rękawice i kask, a zaraz potem przejdziemy szkolenie z jazdy na skuterze śnieżnym. I w końcu zaczyna się prawdziwa zabawa i szaleństwo! Nasza trasa ma długość aż 30 km, a zaczyna się na wysokości 250 m. A to nie wszystko! Będzie wyżej i wyżej! Trasa bowiem pnie się aż do 875 m n.p.m. W czasie przejazdu przewidywane są oczywiście liczne postoje na podziwianie dziewiczej, arktycznej przyrody oraz ciepłe napoje i kiełbaski pieczone w ognisku! Po szaleńczej jeździe powrót do bazy i czas na odpoczynek! Po przybyciu do hotelu kolacja i zabawa przy specjałach norweskiej kuchni!

 • Norwegia - safari na skuterach śnieżnych - Dzień 3 c

  Dzień 3

  To niestety koniec naszej krótkiej, ale jakże ekstremalnej przygody! Od teraz zima nam nie straszna! Najpierw zjemy pyszne śniadanie i napijemy się gorącej czekolady. Będzie również czas na zwiedzanie okolicy i kupienie pamiątek. Niestety, to co dobre szybko się kończy... Po południu pakujemy się, nastąpi wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski. Trzeba przyznać, że przeżyliśmy cudowne dni!

Wyjazd integracyjny Norwegia

Norwegia to monarchia konstytucyjna, jej terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, Svalbard i Wyspę Bouveta. Ciekawostkę stanowi fakt, że Norwegia jest drugim najrzadziej zaludnionym państwem w całej Europie! Niemalże na całej swojej długości graniczy ze Szwecją, krótsze odcinki natomiast oddzielają ją od Rosji i Finlandii. Posiada również granicę morską z państwem o nazwie Dania. Długa (ponad 20 tys. kilometrów) linia brzegowa Norwegii znana jest z charakterystycznych zatok, czyli tak zwanych fiordów. Warto dodać, że nazwa kraju pochodzi od staronordyckiego nord vegen, co w języku polskim oznacza „droga na północ”!

Norwegia jest miejscem niezwykłym, w którym przyroda urzeka swoją nieskazitelnością i czystością! Piękne widoki, czysta woda, fiordy, lasy, niesamowite krajobrazy oraz niespotykane nigdzie indziej gatunki zwierząt! Musisz tam być!

Norwegia to kraj niejednolity kulturowo. Każdy region ma własne zwyczaje, tańce i stroje. W kraju tym akcentowane jest wszystko, co ma związek z lokalną kuchnią, regionalnymi świętami czy strojami. Mieszkańcy Norwegii są dumni ze swych korzeni, dlatego też mocno pielęgnują wszelkie tradycje ludowe i zwyczaje. Jedną z takich tradycji jest opowiadanie baśni o różnych stworach np. trollach, które z czasem stały się jednym z symboli tego kraju! Legenda głosi, że trolle, niekiedy złośliwe, mieszkają w gęstych lasach, w górach lub w głębokich fiordach.

Norwegowie mają oczywiście swoje tradycyjne potrawy: ser z koziego mleka (brunost), Spekematczyli, czyli suszone mięso, podawane z chrupiącym chlebkiem i jakżeby inaczej - mięso renifera i norweskie ryby, a przede wszystkim łososie. Podczas naszej zimowej wyprawy zasmakujemy lokalnych przysmaków i poznamy uroki zimy!

Odkryj z nami magię Północy! Norwegia to prawdziwy raj dla amatorów aktywnego wypoczynku na śniegu!

CENA ZAWIERA:
- przelot na trasie Warszawa-Tromso-Warszawa
- 2 noclegi w hotelu 3* w pokoju dwuosobowym
- 2 śniadania w postaci bufetu w hotelu
- transfery z i na lotnisko w Norwegii
- udział w przejażdżce skuterami śnieżnymi
- psie zaprzęgi + obiad w plenerze
- ubezpieczenie

CENA NIE ZAWIERA:
- kosztów dodatkowych atrakcji

WAŻNE: Aby prowadzić skuter wymagane jest ważne prawo jazdy i wiek min. 15 lat w Finlandii i 18 lat w Norwegii. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzymuje ciepłe ubranie, rękawice, buty, kask i krótką lekcję, jak prowadzić skuter.

INFORMACJE OGÓLNE O KRAJU:

położenie: kraj obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, Svalbard i wyspę Bouveta. Graniczy ze Szwecją, Finlandią i Rosją oraz przez granicę morską (przez cieśninę Skagerrak) z Danią.

stolica: Oslo

powierzchnia: 385186 km2

ludność: ok. 5 mln mieszkańców

waluta: korona norweska

język: norweski

strefa czasowa: UTC +1 zima UTC +2 lato

religia: luteranizm

wiza: niewymagana wiza do 90 dni pobytu/wymagany paszport i/lub dowód osobisty

szczepienia: zalecane - błonica, tężec, WZW B


Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Norwegii


Norwegia, Oslo, Olav Kyrres plass 1, 0244
Tel.: +47 24 11 08 50 Tel. dyżurny: +47 913 377 57
Faks: +47 22 44 48 39
oslo.info@msz.gov.pl
www.oslo.msz.gov.pl
Telefon dyżurny, w sprawach alarmowych, po godzinach pracy placówki: +47 913 377 57

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home