0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Tajlandia

Tajlandia

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Tajlandia jest jednym z najbardziej popularnych i najchętniej odwiedzanych kierunków turystycznych. Ma wiele do zaoferowania turystom, zaczynając od swojej egzotycznej, przebogatej kultury, poprzez tropikalną przyrodę, niesamowitą architekturę oraz moc atrakcji dla turystów. W dżungli można odwiedzić niektóre z półdzikich plemion, które zachowały swoją oryginalną kulturę oraz zwyczaje. Tajlandia to oczywiście też piękne plaże, ciepły klimat, turkusowa woda oraz zadziwiająca rafa koralowa. To wszystko sprawia, że jest to miejsce idealne na wakacje, dla miłośników słońca, plażowania i pływania. Podróżując do Tajlandii spotkamy sympatycznych, miłych i ciepłych mieszkańców, wspaniałe jedzenie oraz niskie ceny. Najważniejszą gałęzią przemysłu w Tajlandii jest turystyka. Dlatego też znajdziemy tam moc atrakcji dla przyjezdnych oraz dużo miejscowości wypoczynkowych.

Zwiedzając Tajlandię nie można pominąć stolicy tego kraju Bangkoku. Królewski Bangkok czyli najstarsza część stolicy obejmuje 2,5km2, a jej budowę rozpoczęto za panowania Ramy I. Szczególnym miejscem w tej części jest kaplica Szmaragdowego Buddy, która znajduje się w pałacu pokrytym złotymi freskami, a osłonięta jest 9-poziomową pagodą. Sam Budda ma tylko 66cm wysokości ale Tajowie wierzą, że póki statuetka pozostaje w ich rękach, póty Tajlandia będzie bezpieczna. Inne zabytki Królewskiego Bangkoku to dwie świątynie: Wat Arun i najstarsza świątynia miasta – Wat Pho ze słynnym Leżącym Buddą.

Z Bangkoku warto wybrać się na wycieczkę do Nakhon Pathom, gdzie możemy podziwiać największy na świecie pomnik Buddy, wysokości ponad 115 metrów. W Damnoensaduak, każdego ranka możemy zobaczyć największy w Tajlandii pływający targ, na którym rolnicy sprzedają swoje towary wprost z łodzi. W miejscowości Kanchanaburi na zachód od Bangkoku możemy odwiedzić miejsce znane z powieści „Most na rzece Kwai”. Możemy również wybrać się na przejażdżkę „pociągiem śmierci” oraz zobaczyć cmentarz z czasów II wojny światowej. Koniecznie trzeba odwiedzić też miasto Ayutthaya, które przez 4 wieki było stolicą Syjamu. A w nim należy zobaczyć ruiny świątyń, pałaców i budowli obronnych. W Phra Budda Bat możemy zobaczyć odcisk stopy Buddy, który został odkryty przypadkowo 350 lat temu, gdy polujący na jelenie myśliwy zauważył, że jezioro w kształcie ludzkiej stopy ma właściwości lecznicze. W Lop Buri możemy podziwiać starożytne miasto z IX w. z ruinami khmerskich i hinduskich budowli oraz pałac Ramratchaniwet, zbudowany w XI w. Jako rezydencja tajskich królów. Na południowym - zachodzie od Bangkoku znajduje się Phetchaburi, które jest znane z egzotycznych słodyczy, jaskiń Khao Luang z posągami Buddy, pałaców Phra Nakhom i Wat Suwanaram oraz górzystego parku narodowego – Kaeng Krachan.

Warty odwiedzenia jest również Park Narodowy Khao Yai, w którym żyją na wolności słonie i ponad 100 innych gatunków zwierząt. Jednymi z popularniejszych ośrodków wypoczynkowych jest Cha Am i Hua Hin. Cha Am znajduje się 170 km na południowy zachód od Bangkoku, posiada przepiękną plażę i jest typowym ośrodkiem nadmorskim w Tajlandii. Ośrodek Hua Hin znajduje się blisko Cha Am i jest najstarszym nadmorskim ośrodkiem wypoczynkowym kraju. Znajdują się tam wspaniałe warunki klimatyczne i piękne plaże, ponadto jest wspaniałym miejscem do wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych. Od 1920r znajdowała się tam letnia rezydencja rodziny królewskiej.

Tajlandia oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Dużą popularnością cieszą się tu sporty wodne jak również tajskie nocne życie. Również lokalne święta i festiwale wzbudzają spore zainteresowanie turystów gdyż są najweselsze i najbardziej kolorowe na świecie.

położenie: państwo znajduje się w południowo-wschodniej Azji, graniczy na wschodzie z Laosem i Kambodżą, na południu z Malezją oraz Mjanmą (Birmą)

stolica: Bangkok

powierzchnia: 513 120 km2

ludność: ok. 67 mln mieszkańców

waluta: baht

język: tajski

strefa czasowa: UTC +7

religia: buddyzm

wiza: nie wymagana w celu turystycznym do 30 dni(przylot samolotem) lub do 15 dni (przyjazd drogą lądową)/potrzebny paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, japońskie zapalenie mózgu, WZW A i B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Tajlandii

Tajlandia, Bangkok, 100/81-82. 25th floor. Vongvanij Building B,

Rama 9 Road, Huaykwang, 10310

Tel.: +66 2645 0367-9 Tel. dyżurny: + 66 819 364 618

Faks: +66 2645 0365

bangkok.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.bangkok.msz.gov.pl

 

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home