0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Honduras

Honduras

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Honduras przede wszystkim zachwyca przyrodą. Tamtejsza fauna i flora jest niesamowita i bardzo bogata. Można tam odnaleźć przeogromne ilości gatunków zwierząt i roślin tropikalnych. Między innymi możemy tam zobaczyć małpy, kojoty, lisy, jeżozwierze, kolibry, papugi ary, tukany, węże, krokodyle, iguany, jaszczurki i wiele wiele innych. Występujące tam warunki klimatyczne są uzależnione od wysokości nad poziomem morza. Na terenach nizinnych panuje klimat tropikalny , a na obszarach wyżynnych i górskich klimat umiarkowany. Honduras to interesujące państwo, w którym jest mnóstwo zabytków, jest bogate w historię i kulturę starożytnych Majów i Azteków. To również miejsce gdzie znajdziemy dziewicze plaże, tropikalne lasy, góry, rzeki oraz przepiękne wyspy Archipelagu Zatoki Honduraskiej. Główne wyspy to Utila, Roatan, Guanaja i Laguna Caratasca.

Głównym ośrodkiem kulturalnym i biznesowym jest stolica kraju Tegucigalpa. Główne atrakcje miasta to m.in.: Christo Del Picacho (wielka statua Jezusa Chrystusa spoglądająca na miasto), Kościół Los Dolores, dystrykt historyczny miasta, Muzeum Republiki oraz Pałac Narodowy i Kongres. W pobliżu stolicy znajdują się niewielkie miasteczka jak Santa Lucia, Valle de Angeles, Yuscaran i Dali. W nich możemy zobaczyć jak w tradycyjny sposób produkuje się alkohol oraz słynne cygara. W Copan możemy obejrzeć Ruiny Budowli Majów. Jest to jedno z ważniejszych miejsc, które zostało odkryte, dotyczące kultury i wierzeń starożytnych Majów.

Jezioro Yojoa jest największym jeziorem Hondurasu. Jest otoczone górami, w których znajdują się słynne parki narodowe – Santa Barbara i Azul Meambar. Na jeziorze można spróbować takich sportów wodnych jak wędkarstwo, kajakarstwo, żeglarstwo czy inne. W mieście i zatoce Trujillo możemy zachwycać się bajecznymi widokami gór o wulkanicznym wyglądzie, tropikalną przyrodą i piaszczystymi plażami. Możemy też odwiedzić pobliskie rybackie wioski lub udać się do tropikalnego parku. Dużą popularnością cieszą się też lecznicze źródła oraz rezerwat Mosquitia – wpisane na listę światowego dziedzictwa przyrodniczego.

położenie: państwo położone w Ameryce Środkowej, pomiędzy Morzem Karaibskim a Oceanem Spokojnym (Zatoka Fonseca). Graniczy na zachodzie z Gwatemalą, na południowym wschodzie z Nikaraguą i na południowym zachodzie z Salwadorem. Do Hondurasu należą też przybrzeżne wyspy (z których największe to Wyspy Bahia) oraz Islas Santanilla.

stolica: Tegucigalpa

powierzchnia: 112 090 km2

ludność: ok 7 mln mieszkańców

waluta: lempira

język: hiszpański

strefa czasowa: UTC -6

religia: katolicyzm

wiza: wiza nie jest wymagana do 90 dni pobytu ( z możliwością przedłużenia w uzasadnionych przypadkach o kolejne 90 dni), wymagany paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, wścieklizna, WZW A i B

ambasada: brak polskiej placówki dyplomatycznej; państwo podlega kompetencji terytorialnej Ambasady RP w Meksyku (Meksyk)

 

Konsulat Honorowy Rzeczypospolitej w San Pedro Sula

Honduras, San Pedro Sula, Primera Avenida, Zona el Cacao,

Sureste, Apartado Postal 611

Tel.: (00-504) 556 – 83-64 Faks: (00-504) 556-65-38

rlarios@sigmanet.hn

 

Konsulat Honorowy Rzeczypospolitej Polskiej w Tegucigalpa

Honduras, Tegucigalpa, Boulevard Suyapa, Edificio Marinakys

Frente e Emisoras Unidas, Apartado Potal 1208

Tel.: (00-504) 239 – 98 – 80 Tel.: (00-504) 239 57 12

Tel.: (00-504) 239 – 97- 70 Tel. dyżurny: (00-504) 990-1025 Faks: (00-504) 235 – 98 -71

Faks: (00-504 235 – 83-55

emarinahys@cablecolor.hn

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Meksykańskich Stanach Zjednoczonych

Meksyk, Meksyk, Cracovia 40, Col. San Angel, 01000

Tel. dyżurny: + 52 55 54812050 Faks: +52 55 56167314

meksyk.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.meksyk.msz.gov.pl

 

 

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home