0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Singapur

Singapur

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Singapur to jedna z wielkich azjatyckich metropolii. Jest to nowoczesne miejsce, pełne wieżowców i drapaczy chmur, aczkolwiek to tylko jedna strona Singapuru. Dzielnica CBD (Centralna Dzielnica Biznesowa) zadziwia nowoczesnością i futurystycznymi wieżowcami. Znajduje się tam też posąg Merlion, który turystycznie jest jednym z bardziej popularnych miejsc. Z przystani Merlion wypływa wiele łodzi, które oferują wycieczki po rzece Singapur. Pod czas takiej wycieczki możemy podziwiać panoramę modernistycznego Singapuru oraz Dzielnicę Kolonialną, która zachowała pozostałości po czasach brytyjskich. W Dzielnicy Kolonialnej warto zwiedzić Katedrę św. Andrzeja, kolonialny budynek ratusza, statuę Tomasa Stamforda Rafflesa oraz zabytkowy port. W Singapurze warto odwiedzić również dzielnicę indyjską i arabską. Odnajdziemy tam wiele charakterystycznych budowli, świątyń i restauracji oraz centrów handlowych. Znajdują się tam też liczne muzea m.in. Muzeum Narodowe, Muzeum Sztuki i Muzeum Azjatyckie.

Singapur znajduje się nad Cieśniną Singapurską a jej centrum stanowi rzeka Singapur oraz znajdujące się w okolicy dzielnice. Architekturę miasta stanowią przede wszystkim nowoczesne wieżowce, mimo tego nie brak tu tropikalnej roślinności. Miasto choć przepełnione jest nowoczesnością, mieści w swoim obrębie rezerwaty przyrody np. Bukit Timah oraz Sungei Buloh Nature Park oraz ogromny ogród zoologiczny, w którym nie ma klatek i ogrodzeń. Ciekawostką jest możliwość wzięcia udziału w nocnym safari, podczas którego można z latarkami obserwować drapieżniki. Warte odwiedzenia są również Jurong Bird Park, który jest domem dla ponad 800 tys. ptaków, przepiękne ogrody Chiński, Japoński, Botaniczny, Storczyków. Zachwycają też parki, fontanny oraz pełne kwiatów brzegi rzeki Singapur.

Niedaleko od miasta znajduje się Wyspa Sentosa, która jest znanym miejscem wypoczynkowym. Należy do grona największych wysp w porcie Singapur. Kiedyś znajdowała się tam brytyjska baza wojskowa lecz dziś znajdziemy tam liczne atrakcje dla miejscowych i turystów m.in.: pola golfowe, muzea, ścieżki rowerowe, park, kolejkę, fontanny, szlaki spacerowe, tor do jazdy na wrotkach, akwarium z tropikalnymi rybami oraz liczne restauracje oraz bary. Wypoczywać można też na 3-kilometrowej plaży a przy okazji skorzystać z wyśmienitych warunków do pływania, jazdy na skuterach wodnych, pływania kajakami oraz windsurfingu. Jedną z największych atrakcji wyspy jest tropikalne oceanarium Podwodny Świat. Można je zwiedzać przejeżdżając ruchomym chodnikiem w akrylowym tunelu, pod dwoma ogromnymi akwariami. W jednym z nich znajdziemy rafy koralowe a w drugim ryby drapieżne np. rekiny.

Nie daleko wyspy Santos znajduje się wyspa św. Jana oraz wyspa Kusu. Z drugą z nich łączy się legenda ratowania ludzi przez żółwie morskie i lądowe, w związku z czym na wyspie tej znajdziemy chińską świątynie i Sanktuarium Żółwi. Wyspa św. Jana natomiast to popularne miejsce weekendowego wypoczynku np. idealne na piknik.

Niebywałym miejscem jest też Miasteczko Dynastii Tang zostało stworzone na przedmieściach Jurong. Jest to duży park tematyczny w którym starano się odtworzyć stolicę chińskiej dynastii Tang z VII w. W muzeum można zobaczyć repliki pałaców, 5 piętrową pagodę, 1100 żołnierzy z terakoty, podziemny pałac, targ z herbaciarniami i aptekami oraz Dom Publiczny Tysiąca Przyjemności.

położenie: miasto-państwo położone w pobliżu południowego krańca Półwyspu Malajskiego. Leży w południowo-wschodniej Azji.

stolica: Singapur

powierzchnia: 716,1 km2

ludność: ok. 5,5 mln mieszkańców

waluta: dolar singapurski

język: angielski, chiński (mandaryński), malajski, tamilski

religia: buddyzm 34%, chrześcijaństwo 18%, bezwyznaniowcy 16%

strefa czasowa: UTC +8

wiza: niepotrzebna wiza do 90 dni pobytu/ potrzebny paszport

szczepienia: brak obowiązkowych szczepień; zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, japońskie zapalenie mózgu, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Singapuru

Singapur, Singapur, 435 Orchard Road, 17-02/03 Wisma Atria, 238877

Tel.:+ 65 62359478 Tel. dyżurny: +65 96738548, +65 98358083

Faks:+65 62359479

singapur.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.singapur.msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home