0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Filipiny

Filipiny

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Filipiny to miejsce gdzie czas i zegarki nie mają znaczenia. Ten raj na ziemi co roku przyciąga turystów z całego świata oferując przepiękne plaże oraz ocean kryjący zdumiewającą rafę koralową. Jest to kraj zróżnicowany zarówno pod względem ubóstwa i przepychu jak również pod względem krajobrazowym. Występują tam lasy tropikalne, obszary górskie, aktywne wulkany oraz malownicze plaże. Do atrakcji turystycznych tego kraju możemy zaliczyć tarasy ryżowe w miejscowości Ifugao, które znajdują się na liście Światowego Dziedzictwo Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO i są nazywane ósmym cudem świata. Plantacje te są cudownym połączeniem niesamowitych naturalnych krajobrazów z krajobrazami zmienionymi przez człowieka.

Miasteczko Vigan również znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Znajdziemy tam wspaniałe przykłady architektury kolonialnej oraz azjatyckiej. Miasto powstało w XV wieku. Możemy podziwiać tam wiele zabytków, które do dziś dnia pozostają w prawie niezmienionym stanie. Zabytki, które trzeba zobaczyć to Katedra św. Pawła, dzielnica Mestiz, rezydencja arcybiskupa oraz Plaza Salcedo.

Miasto Zamboanga nazywane jest natomiast „ Małą Hiszpanią”. Przydomek ten zawdzięcza wciąż widocznym wpływom hiszpańskim po trwającym trzy wieki panowaniu Hiszpanów na Filipinach. Najbardziej cenionym śladem po okresie hiszpańskiego panowania jest Fort Pilar wybudowany w 1635 roku. Jest to bardzo ważne miejsce, w którym obecnie mieści się filia muzeum narodowego.

Wartym zobaczenia miejscem jest również kościół świętego Tomasza w miejscowości Iloilo. Kościół został wzniesiony z piaskowca, a budowany był 10 lat poczynając od 1797 roku. Jego pierwotną funkcją była obrona przed muzułmańskimi atakami. Jest on przepięknym połączeniem stylu barokowego i miejscowego.

Nietypową praktyką i tradycją są wiszące trumny w „Dolinie Echa” w Sagadzie. Jest to praktyka grzebania zmarłych kontynuowana do dnia dzisiejszego. Wynika ona z wiary, że w ten sposób dusza łatwiej może trafić do nieba.

Na Filipinach warto również zobaczyć Czekoladowe Wzgórza, podziemną rzekę, rekiny wielorybie w Donsol. Filipiny to również wymarzone miejsce do plażowania i nurkowania. Wyspa Boracay należy do najlepszych plaż na świecie. Przepiękne i gwarantujące równie doskonałe warunki do snorkelowania i nurkowania, zapewniają też plaże Bantayan, Apo, Panglao, Camiguin, Siargao i Siquijor. Numerem jeden jest jednak nurkowanie w pobliżu przepięknej rafy Tubbataha Reefs oraz niedaleko wraków w pobliżu Coron.

Jedną z ciekawszych atrakcji i aktywności turystycznych na Filipinach jest island hopping. Polega na odkrywaniu i badaniu wysp oraz małych wysepek jak również skał wystających z wody przy użyciu małej łodzi. Filipiny są stworzone do takiej aktywności, z uwagi na fakt iż wiele jest tam niezamieszkanych wysepek z malowniczymi plażami i rafą koralową doskonałą do snorkelowania. Najpopularniejsze miejsca do island hoppingu to El Nido, Port Barton, Honda Bay, Busuanga oraz Panglao.

Na Filipinach znajdziemy też wiele wulkanów, które nie tylko można podziwiać ale również można się na nie wspinać. Najpopularniejsze z nich to Taal, Pinatubo, Mayon, Kanlaon i Mount Apo.

położenie: państwo wyspiarskie w południowo-wschodniej Azji, położone na Archipelagu Filipińskim na Oceanie Spokojnym. Od północy oblewane są wodami cieśniny Luzon, od zachodu wodami Morza Południowochińskiego. Archipelag oddzielony od wyspy Borneo morzem Sulu oraz morzem Celebes od pozostałych wysp Indonezji. Od wschodu Filipiny otoczone są wodami Morza Filipińskiego.

stolica: Manila

powierzchnia: 300 000 km2

ludność: ok. 92 mln mieszkańców

waluta: peso filipińskie

język: filipiński, angielski

religia: rzymski katolicyzm

strefa czasowa: UTC +8

wiza: nie potrzebna wiza do 30 dni pobytu/ potrzebny paszport

szczepienia: brak obowiązkowych szczepień/ zalecane: błonica, tężec, dur brzuszny, japońskie zapalenie mózgu, wścieklizna, WZW A i WZW B

ambasada: brak polskiej placówki dyplomatycznej; państwo podlega kompetencji terytorialnej Ambasady RP w Kuala Lumpur (Malezja)

 

Konsulat Honorowy Rzeczypospolitej Polskiej w Cebu

Filipiny, Cebu, Acacia St. Lahug, Cebu

Tel.: + 63 (032) 2336808 Tel.: +63 (0917) 630 1324

Faks: +63 (032) 231 5242

duranocarmel@yahoo.com

 

Konsulat Honorowy Rzeczypospolitej Polskiej w Manili

Filipiny, Manila, IPI Building 1, One Fort Santiago, Sta. Clara Str.,

Intramuros, Manila,

Tel.: (00-632) 527 74 91 Tel.: (00-632)527 15 82

Tel. dyżurny: (00-632)527 1582 Faks: (00-632) 527 16 03

mailadmin@uplines.net

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Malezji

Malezja, Kuala Lumpur, No. 10 Lorong Damai 9,

Off Jalan Damai, 55000

Tel.: + 60 3 2161 0780 Tel. dyżurny: + 60 12 200 9224

Faks: + 60 3 2164 9924

kualalumpur.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.kualalumpur.msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home