0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Brazylia

Brazylia

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Brazylia to przede wszystkim słońce, plaża, karnawał i samba oraz największy kraj Ameryki Południowej, który zajmuje prawie połowę kontynentu. Region północny Brazylii zwany Amazonią zajmuje prawie połowę terytorium kraju. Przecina go rzeka Amazonka z jej licznymi dopływami. Większą część tego regionu porasta największy na świecie wilgotny las równikowy. Amazonia słynie ze swoich niepowtarzalnych warunków przyrodniczych, które ze względu na ograniczoną infrastrukturę komunikacyjną i noclegową nie są dostępne dla każdego turysty. Dlatego też w tym regionie ruch turystyczny jest znikomy. Do najważniejszych ośrodków turystycznych zaliczyć można: Belem( w którym znajdziemy zabytki architektury sakralnej oraz kolekcję ceramiki pochodzącej ze znajdującej się niedaleko wyspy Marajo) oraz Manaus (które jest największym portem śródlądowym dorzecza Amazonki, znajduje się tam również kopia mediolańskiej La Scali oraz interesujące pływające domy).

Najstarszą częścią zamieszkałej Brazylii jest region północno-wschodni. Znajdują się tam liczne zabytki najstarszych brazylijskich miast oraz folklor zainspirowany kulturą afrykańską. W regionie tym występują wilgotne lasy równikowe typu hylea. Do najciekawszych miejsc regionu możemy zaliczyć Salvador, które jest najbardziej afrykańskim miastem Brazylii i przez długi czas było stolicą kraju. Możemy tam odnaleźć liczne budowle reprezentujące architekturę kolonialną, piaszczyste plaże Pituba, Amaralina i Itapo. Do ciekawostek i atrakcji, które warto zobaczyć należą ceremonie magiczne pochodzenia afrykańskiego oraz zapasy afrobrazylijskie – capoeiras. Recife natomiast to miasto nazwane brazylijską Wenecją ze względu na liczne kanały i mosty. Zachowane są tam też liczne zabytki takie jak katedra, bazylika, pałac gubernatorski i holenderski fort Buraco. Nie daleko tego miasta znajduje się miasto Olinda, które jest dużym kąpieliskiem morskim i jest ważnym miejscem wypoczynkowym dla mieszkańców Recife. Możemy tam również zobaczyć zabytkową architekturę holenderską, klasztor Nossa Senhora de Camo, kościół Sao Francisco de Paula, Sao Bnto, Misericordia. Miasto Sao luis natomiast nazywane jest Atenami Brazylii. Mają tam swoje miejsce liczne placówki naukowe a kolonialna zabudowa miasta uważana jest za jedną z najciekawszych w kraju.

Najważniejszym regionem turystycznym kraju jest region południowo-wschodni. Jest to obszar najgęściej zaludniony i stanowi jednocześnie centrum nowoczesnej Brazylii. Wzdłuż wybrzeża ciągną się kąpieliska morskie, które przyciągają najwięcej turystów, aczkolwiek również miejscowości górskie cieszą się rosnącym zainteresowaniem jak i znajdujące się tam uzdrowiska klimatyczne. W regionie tym znajduje się uznawane przez wielu najpiękniejsze miejsce świata czyli Rio de Janeiro. Jest to miasto nowoczesne, znajdują się tam liczne szkoły, instytut medycyny tropikalnej, Bibliotek Narodowa, teatry, muzea, ogrody botaniczne i zoologiczne oraz parki i tereny rekreacyjno-sportowe. Nie sposób nie zauważyć również symbolu tego miasta czyli 38-metrowego posągu Chrystusa Odkupiciela. Wielkim centrum turystycznym jest dzielnica Copacabana. Znajdziemy tam liczne hotele, piaszczystą plażę oraz wiele rozrywek i atrakcji dla turystów. Jedną z największych atrakcji Rio de Janeiro jest sławny na całym świecie karnawał, na który przybywają rzesze turystów, a karnawał ten przypada na ostatnie cztery dni przed rozpoczęciem postu. Największym miastem regionu i kraju jest Sao Paulo. Znajduje się tam historyczne centrum miasta z placem katedralnym oraz kolegium jezuitów, natomiast w zachodniej części miasta znajduje się współczesne centrum z nowoczesną architekturą. Wybrzeże jest ważnym miejscem wypoczynkowym dla mieszkańców metropolii a główne kąpieliska znajdują się w pobliżu Santos i Itanham. Również ciekawym miastem regionu jest Ouro Preto z licznymi kościołami barokowymi, fontannami, mostem z XVIII w., muzeami oraz najstarszym teatrem Brazylii. Wartym zobaczenia miejscem jest również kolonialne miasteczko Congonhas do Campo, gdzie znajduje się również sanktuarium drogi krzyżowej Born Jesus de Matozinhos. Dużym regionem jest również rejon środkowo-zachodni. Większą jego część pokrywa sawanna, a w zachodniej części Cento-Oeste znajduje się największy w Ameryce Południowej obszar bagienny. W regionie znajduje się Park Narodowy Pantanal Motogrossense, Park Iiha do Bananal (w którym znajduje się rezerwat Indian Caiapos) i Park Salto de Itiguara, znajdujący się blisko stolicy kraju – Brasilii. Brasilia znajduje się obok sztucznego jeziora Paranoa i zachwyca swoimi osiągnięciami architektonicznymi, jak: parlament, gmach ministerstwa spraw zagranicznego czy katedra.

położenie: państwo znajduje się w Ameryce Południowej. Graniczy z Argentyną, Boliwią, Gujaną Francuską, Gujaną, Kolumbią, Paragwajem, Peru, Surinamem, Urugwajem i Wenezuelą

stolica: Brasilia

powierzchnia: 8 511 965 km2

ludność: ok. 193 mln mieszkańców

waluta: real brazylijski

język: portugalski

strefa czasowa: UTC -1 do -4 lato/ UTC -2 do -5 zima

religia: katolicy około 63%, protestantyzm około 25%

wiza: nie potrzebna wiza do 90 dni pobytu ( z możliwością przedłużenia o kolejne 90 dni)/ paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, wścieklizna, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Federacyjnej Republice Brazylii

Brazylia, Brasilia, SES, Av. Das Nacoes, Qd. 809, Lt. 33. 70.423-900, Brasilia-DF, Brasil

Tel.: +55 61 32128000 Tel. dyżurny: + 55 61 81431200

Faks: +55 61 32428543

brasilisa.ambsekretariat@msz.gov.pl

www.brasilia.msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home