0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Dania

Dania

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Wycieczki do Danii

Chociaż położona w Europie Dania zaliczana jest do państw skandynawskich, to jednak klimat jest tutaj łagodniejszy i bardziej sprzyja zwiedzaniu. Także na dwóch kółkach, bo Dania, a w szczególności wyspa Bornholm, to cała sieć autostrad... dla rowerzystów. I chociaż kraj ten jest drogi nawet dla Duńczyków, to warto wybrać się do niego chociaż na kilka dni, bo atrakcjami i zabytkami, to niewielkie państwo położone na setkach wysp, mogłoby obdarować kilka większych.

 

Ciekawe miejsca w Danii

Myślimy “Dania”, mówimy “Legoland”. Któż nie marzył jako dziecko o nowej paczce popularnych i niezniszczalnych klocków? Mieszczący się w mieście Billund park rozrywki Lego zajmuje 14 hektarów, a w całości zbudowany jest właśnie z klocków. Są tutaj zarówno makiety znanych budynków, jak i kina, sklepy, restauracje czy niesamowita kolejka górska. Kto nie ma dzieci, może obejść się smakiem albo udawać, że po prostu maluch bawi się gdzieś w pobliżu, bo dorośli także lubią przyjeżdżać do Legolandu.

Miłośnicy natury, a nie kolorowych klocków, mogą z kolei udać się do Skagen, gdzie łączy się Morze Bałtyckie z Północnym. Niby nic takiego, bo to woda, ale fale obu mórz rozbijają się o siebie czołowo, co daje niezwykłe widoki. Dookoła są także bunkry z okresu II Wojny Światowej oraz wylegujące się na słońcu foki, stoi także latarnia morska, którą można zwiedzić. Przy okazji można także zobaczyć na wyspie Leaso plantacje soli.

Komu za mało było atrakcji w Legolandzie, może zajść do Ogrodu Tivoli w Kopenhadze. Ogród od 1843 roku jest parkiem rozrywki, który był inspiracją dla Disneylandów. Poszaleć można na diabelskich młynach i kolejkach górskich, ale też na najwyższej karuzeli świata (wys. 80 m), pospacerować wśród fontann i kwiatów, zjeść obiad w restauracji.

 

Zabytki w Danii

Skoro Tivoli, to i cała Kopenhaga. Stolica Danii jest droga, ale za to można najważniejsze jej punkty przejść na piechotę i zobaczyć Stare Miasto, ratusz z pozłacaną figurą biskupa Absalona, zegar świata, czy figurę Andersena. Obowiązkowym punktem zwiedzania Kopenhagi jest spacer deptakiem Stroget oraz Mała Syrenka – posąg przedstawiający postać z baśni Hansa Christiana Andersena. Znajduje się on w porcie. Kopenhagę można też zwiedzać na rowerze. Wystarczy wrzucić 20 koron do stojaka rowerowego i odebrać je po ponownym wpięciu roweru. Kto ma do dyspozycji samochód może też z Kopenhagi dojechać do… Szwecji. Mostem nad Sundem…. To most drogowo-kolejowy o długości 7845 m, łączący stolicę Danii ze szwedzkim Malmö. To najdłuższy na świecie most łączący dwa państwa.

Kto jest za pan brat z literaturą, chętnie zobaczy Zamek Kronborg w mieście Helsingor nad cieśniną Sund, w którym swoje postaci umieścił autor Hamleta. Zamek powstał w XV wieku i przez 300 lat był siedzibą duńskich władców.

Katedra w Roskilde to kolejny punkt wielu wycieczek. Miasto kiedyś było stolicą kraju, a przez setki lat historii świadkiem krwawych dziejów, które przybliża mieszczące się w mieście muzeum. Jednak największym zainteresowaniem cieszy się powstała pod koniec XI wieku katedra, nie tylko ze względu na jej gotycki styl, ale także dlatego, że jest w niej pochowana znaczna większość duńskich monarchów.

 

Pogoda w Danii

Panujący w Danii klimat umiarkowany ciepły typu morskiego nie jest wymarzonym dla osób, które lubią spiekotę… Ale za to sprzyja zwiedzaniu miast, miasteczek, zabytków i jeździe na rowerze. Lata w Danii są chłodniejsze niż w Polsce – od 16 do 25 stopni, częściej też pada. Zimą pogoda wymaga ciepłej kurtki i czapki.

 

Ile kosztuje wycieczka do Danii?

Sześciodniowa wycieczka do Danii, obejmująca zwiedzanie Kopenhagi, pobyt w Legolandzie czy w miejscowości Odense, rodzinnym mieście Hansa Christiana Andersena, kosztuje od 3400 zł.

 

 

Dania

położenie: państwo położone w europie Północnej (Skandynawią), najmniejsze z państw nordyckich. W jej skład wchodzą też formalnie Grenlandia oraz Wyspy Owcze. Graniczy od południa z Niemcami, a przez cieśninę Sund sąsiaduje ze Szwecją.

stolica: Kopenhaga

powierzchnia: 43 098,31 km2

ludność: około 5,6 mln mieszkańców

waluta: korona duńska

język: duński

religia: luteranizm

strefa czasowa: UTC +1 – zima; UTC +2 - lato

wiza: nie potrzebna do 90 dni pobytu; paszport/dowód osobisty

szczepienia: brak obowiązkowych szczepień; zalecane – błonica, tężec, WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Danii

Dania, Kopenhaga, Richelieus Alle 12, 2900 Hellerup

Tel.: +45 39467700 Tel. dyżurny: +45 20 61 19 17Faks: +45 39467766

copenhagen.info@msz.gov.pl

www.kopenhaga.msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home