0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Węgry

Węgry

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Wycieczki na Węgry

Malownicze krajobrazy, świetna kuchnia, w tym lokalne wino, przystępne ceny oraz znakomite zabytki - takie atrakcje idealne na krótki, jak i dłuższy urlop oferują nam Węgry. Węgry to kraj z ciekawą i długą historią, pełen architektonicznych perełek, ale też kąpielisk i term, z bardzo dobrze rozwiniętą bazą turystyczną. Na Węgrzech dobrze bawią się zarówno młodzi turyści, jak i osoby stateczne, szukające wrażeń w licznych muzeach.

 

Ciekawe miejsca na Węgrzech

Największe europejskie jezioro, nazywane także węgierskim morzem, to Balaton. Jest olbrzymie, ale niezbyt głębokie, dlatego szybko się nagrzewa i w sezonie turystycznym jest zawsze przyjemnie ciepłe - 25-30 stopni Celsjusza. Dookoła jeziora funkcjonują ośrodki turystyczne: hotele, restauracje, sklepy i kluby taneczne, które działają nawet przez całą dobę. Nad Balatonem można nie tylko się opalać czy skosztować lokalnego wina, ale także uprawiać sporty wodne. Przy okazji w Siofok, które jest największym turystycznym miastem nad Balatonem, można zobaczyć barokową architekturę, w Keszthely z kolei buddyjską świątynię, zamek i muzeum. Całości dopełniają piękne widoki.

Kto pragnie jeszcze wyższych temperatur wody, niż te w Balatonie, niech wybierze się do HajdÚszoboszló. To  uzdrowisko słynie z gorących, leczniczych źródeł, z których korzystać można już od wczesnej wiosny. Na basenach, także tych ze sztucznymi falami, można i dobrze się bawić, i zrelaksować, dlatego to idealne miejsce na wyjazd z przyjaciółmi, jak i z małymi dziećmi.

 

Zabytki na Węgrzech

Gdy myślimy o zabytkach na Węgrzech, to musimy koniecznie zajrzeć do stolicy tego kraju - Budapesztu. To duże, podzielone na dwie części Dunajem, czyste miasto, z Wyspą Małgorzaty w samym centrum, ma świetną komunikację miejską, dzięki której dojechać można do wszystkich ciekawych budynków. A w Budapeszcie nie można nie zobaczyć słynnego budynku Parlamentu, Zamku Królewskiego, Placu Bohaterów, Pałacu Gresham, zabytkowego New-York Palace, a także Pałacu Sztuki, Węgierskiego Muzeum Narodowego, Muzeum Sztuk Pięknych, Pałacu Sztuk oraz teatrów: Narodowego, Węgierskiej Opery Państwowej, Teatru Komedii czy Sali Koncertowej Vigado. Turyści chętnie też podziwiają budapesztańskie mosty: Most Łańcuchowy, Most Małgorzaty, Most Wolności czy Most Elżbiety.

Jednak na samą Wyspę Małgorzaty warto zaplanować jeden dodatkowy dzień zwiedzania. Ta utworzona sztucznie z innych mniejszych wyspa na Dunaju, ma 2,5 km długości i zajmuje 95,6 ha powierzchni. Na wyspie znajdują się hotele, baseny, obiekty sportowe, kluby i restauracje, jest to też park, w którym można odpocząć, ale również średniowieczne ruiny sakralne.

Jeśli wszelkie zakątki Budapesztu nie będą nam już obce, warto wybrać się też do innych miejscowości, na przykład do miasta Eger, które może pochwalić się tysiącletnią historią. Znaleźć tutaj można i średniowieczny zamek, i barokowe kościoły, cerkwie prawosławne oraz turecki meczet. Poza tym miasto słynie z przepysznego wina, które przechowywane jest w piwnicach wykopanych w wulkanicznych skałach. A jeśli wino to też Tokaj, w którym od 500 lat dojrzewają wina znane na całym świecie.

 

Pogoda na Węgrzech

Klimat Węgier określany jest jako umiarkowanie kontynentalny, a średnia temperatura roczna w tym kraju osiąga 11 stopni. Najcieplej jest w lipcu, najzimniej zaś w styczniu, największych opadów spodziewać się można w czerwcu oraz w listopadzie.

 

Ile kosztuje wycieczka na Węgry?

Ponieważ na Węgry można dostać się z Polski samolotem i to w godzinę, to świetne miejsce na krótki urlop. 5-6 dniowa wycieczka ze zwiedzaniem to koszt od 2500 zł.

 

Węgry

położenie: państwo śródlądowe w Europie Środkowej, graniczy z Austrią, Chorwacją, Serbią, Słowenią, Ukrainą, Rumunią i Słowacją

stolica: Budapeszt

powierzchnia: 93 030 km2

ludność: około 10 mln mieszkańców

waluta: forint

język: węgierski

religia: rzymskokatolicy 37,1%

strefa czasowa: UTC +1 – zima, UTC +2 – lato

wiza: nie potrzebna do 90 dni pobytu; paszport/dowód osobisty

szczepienia: brak obowiązkowych szczepień; zalecane: błonica, tężec, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Węgierskiej

Węgry, Budapeszt, Varosligeti fasor 16, 1068

Tel.: +36 20 4729502 Tel. dyżurny: +36 1 4138200

Faks: +36 1 3511722

budapeszt.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.budapeszt.msz.gov.pl

Telefon po godzinach pracy placówki: +36 20 4729502

 

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home