0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Czechy

Czechy

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Wycieczki do Czech

Czechy - tak blisko a często nie po drodze. Podróżujemy do Skandynawii, Włoch, na Bałkany, tymczasem Czechy to idealny kraj na krótki i niedrogi urlop o każdej porze roku. Nie trzeba znać języków obcych, by się dogadać z Czechem, można do woli korzystać z uroku atrakcyjnego miasta jakim jest Praga i smakować przepysznych potraw oraz lokalnego piwa.

 

Ciekawe miejsca w Czechach

Skalne Miasto w Adršpachu - to niedaleko polskiej granicy. Przepiękne i unikalne miasto wyrzeźbione przez naturę w piaskowcu. Jest i wodospad, i szmaragdowe jezioro, rośliny oraz możliwość popływania na tratwie. Można stąd także dojść do Skał Teplickich.

O ile skalne miasto to prawdziwe centrum turystyczne, w którym ruch nigdy nie maleje, to o Brnie - stolicy Moraw - nie wszyscy turyści pamiętają. Tymczasem to nowoczesne i przepiękne miasto z wartymi zwiedzenia historycznymi miejscami: Starym Miastem, zamkiem Špilberk z XIII wieku, gotycką katedrą Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz klasztorem Kapucynów i kryptą, w której spoczywają mumie mnichów oraz członków elity miasta. Brno to także miasto, które ożywa nocą - pełno tutaj klubów i pubów, a przypominamy, że Czechy słyną z piwa.

I jest jeszcze jedno czeskie miasto, które nie jest Pragą, a które warto zobaczyć. To Český Krumlov, miasteczko, które przyciąga tłumy. To przede wszystkim wrażenie podróży w czasie. Krumlov jest pełen pięknych i bogato zdobionych kamienic i brukowanych ulic, a nad budynkami, na skarpie, góruje potężny zamek.

 

Zabytki w Czechach

Najbardziej bogata w zabytki jest oczywiście czeska Praga, do której można się wybrać o każdej porze roku i zawsze będzie to pobyt udany. Głównie za sprawą pięknej architektury, muzeów, kawiarni, pubów, uliczek, którymi można przechadzać się godzinami. Do najpopularniejszych turystycznie miejsc w Pradze należą:

  • Most Karola - jeden z najpiękniejszych średniowiecznych mostów w Europie.Ma ponad 500 metrów długości i prawie 10 metrów szerokości, oparty jest 16 filarach. Piękny jest nie tylko sam most, ale także widoki, jakich dostarcza wszystkim przez niego przechodzącym. Widać z niego dachy kamienic, wieże bram, kościoły i wzgórze z Zamkiem.
     
  • Zegar Orloj na Ratuszu Staromiejskim. Powstawał w XV wieku, a działa do dzisiaj i jest tak piękny, że przyciąga turystów z całego świata. Zegar złożony jest z trzech części: z mechanizmu figurynkowego, tarczy i kalendarium. Co godzinę figurki poruszają się, a turyści pod zegarem zamierają…
     
  • Katedra św. Wita - budowano ją ponad 600 lat, dlatego z okresu na okres jej kształt się zmieniał - od rotundy z X wieku przez bazyliką romańską po gotycką katedrę, której wzniesienie nakazał Karol IV w 1344 roku.
     
  • Hradczany - dzielnica z Zamkiem Królewskim, pałacami i kamienicami i najbardziej znaną ulicą - Złotą, która słynie z maleńkich domków dobudowywanych od XVI wieku do murów obronnych zamku. Początkowo w małych domkach mieszkali strzelcy zamkowi, a z czasem przenosili się do niech urzędnicy, rzemieślnicy i biedota.

 

Pogoda w Czechach

Pogoda w Czechach przypomina naszą, dlatego najlepiej zwiedzać ten kraj od maja do września, pamiętając o tym, że w lipcu sporo pada, jednak temperatury oscylują w granicach 20 stopni. Ci, którym nie w smak tłumy, powinni do Pragi czy Skalnego Miasta wybrać się we wrześniu. Osoby, które lubią jeździć na nartach mogą z kolei wybrać się do Czech zimą, bo warunki śniegowe w górach zwykle są bardzo dobre, a w wysokich górach śnieg może leżeć nawet w czerwcu.

 

Ile kosztuje wycieczka do Czech?

Pięciodniowa wycieczka do Pragi, razem z podróżą do czeskiego uzdrowiska, czyli do Karlowych Warów, kosztuje od 3000 zł.

 

Czechy

położenie: państwo śródlądowe w Europie Środkowej. Graniczy z Polską, Niemcami, Austrią i Słowacją.

stolica: Praga

powierzchnia: 78 866 km2

ludność: około 10,5 mln mieszkańców

waluta: korona czeska

język: czeski

religia: nie ma dominującej religii

strefa czasowa: UTC +1 – zima; UTC +2 - lato

wiza: nie potrzebna do 90 dni pobytu; paszport/dowód osobisty

szczepienia: brak obowiązkowych szczepień; zalecane – błonica, tężec, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Czeskiej

Czechy, Praga, Valdstejnska 8, 118 01

Tel.: +420 257 099 500 Faks: +420 257 530 399

praga.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.praga.msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home