0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Malezja

Malezja

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Wycieczki do Malezji

Każdy, kto ma ochotę podczas urlopu zobaczyć egzotyczny kraj pełen zachwycających budowli oraz dotknąć dzikiej przyrody i poznać inną kulturę, powinien rozważyć pobyt w Malezji. To kraj położony w południowo-wschodniej Azji. Północna część kraju leży na Półwyspie Malajskim, a południowa – na wyspie Borneo. Malezja sąsiaduje z Tajlandią, Singapurem, Borneo i Indonezją. Spora część kraju jest górzysta, a szczyty mają nawet 4000 metrów. Klimat w Malezji jest gorący i wilgotny, co nie każdemu może odpowiadać.

 

Ciekawe miejsca w Malezji

Malezja to znakomite miejsce na leniwy odpoczynek na plaży, ale także kraj, w którym zachwyca nowoczesna architektura, zwłaszcza w stolicy - Kuala Lumpur, nad którą górują Petronas Twin Tower, czyli najwyższy w świecie biurowiec. Wieże połączone ze sobą mostem Sky Bridge mają 452 metry wysokości, czyli 88 pięter. W Kuala Lumpur, oprócz luksusowych hoteli i sklepów, znajdziemy także meczety, hinduskie świątynie, przepiękne ogrody oraz chińską dzielnicę, w której czas nieco się zatrzymał. Warto do niej zajrzeć, by zrobić zakupy albo skorzystać z usług rzemieślników.

Gdy znudzi się nam miejska dżungla, możemy udać się do tej prawdziwej. Park Narodowy Taman Negara jest niezwykle popularny wśród turystów i zajmuje ponad 4000 metrów kw. na części Półwyspu Malajskiego. Oprócz zieleni, która rośnie w tym miejscu od milionów lat, zobaczyć można różnorodne gatunki ptaków, bawoły, dziki, makaki i gibony oraz owady, których próżno szukać w innych częściach globu. Oprócz pieszych wędrówek proponowane są też spływy łodziami czy trekkingi po wiszących mostach.

Osoby, które wprost marzą o szerokich i piaszczystych plażach powinny zobaczyć archipelag Langkawi, który obejmuje 99 wysp przy zachodnim wybrzeżu Malezji. Podczas pobytu na Langkawi można zobaczyć lasy deszczowe z wodospadami, Park Ptaków, farmę krokodyli czy podwodny świat - akwarium z egzotycznymi rybami. Podczas spacerów można natknąć się także na liczne jaskinie. Popularnym miejscem wypoczynku jest także Wyspa Redang na Morzu Południowochińskim, która razem z ośmioma innymi wysepkami należy do Morskiego Parku Narodowego. Piasek jest idealnie biały, woda krystalicznie czysta i pełna ryb oraz żółwi. Warto w tym miejscu nurkować.

Część malezyjska wyspy Borneo, to przede wszystkim lasy deszczowe pełne orangutanów i nosaczy, bezludne wyspy, na których dzikie żółwie składają jaja.

 

Zabytki w Malezji

Aby poznać nieco Malezję od strony zabytkowej, warto odwiedzić miasto i port Malacca, które rozwijało się prężnie w XVI-XVII wieku. Było to przede wszystkich centrum handlu. Po burzliwych czasach pozostało w nim wiele zabytków kolonialnych, które odziedziczyli Malezyjczycy po Portugalczykach, Holendrach i Anglikach. Fascynująca jest także dzielnica chińska, w której prym wiodą małe galerie, antykwariaty oraz zabytkowe, chińskie domy.

 

Pogoda w Malezji

W Malezji przez cały rok panują wysokie temperatury oraz obfite opady deszczu. Najbardziej deszczowo jest od listopada do marca, więc najlepiej unikać tego okresu, planując podróż do Malezji. Przez cały rok temperatura powietrza oscyluje w granicach 30 stopni. W nocy nie jest wiele chłodniej. Temperatura wody to ok. 27-29 stopni.

 

Ile kosztuje wycieczka do Malezji?

Pobyt w Malezji, który trwa 7-8 dni kosztuje od 8400 zł, razem z lotem z Warszawy. Osoby, które chciałyby przy okazji odwiedzić też Borneo, muszą przeznaczyć na urlop od 12 500 zł.

 

Malezja

położenie: państwo w Azji Południowo-Wschodniej, na Półwyspie Malajskim i wyspie Borneo

stolica: Kuala Lumpur

powierzchnia: 329 750 km²

ludność: 30 333 000

waluta: ringgit

język: malajski

strefa czasowa: UTC +8

religia: przewaga islamu

wiza:  w przypadku pobytu nie dłuż­szego niż 90 dni nie ma obowiązku posiadania wizy

szczepienia: od turystów z Europy nie są wymagane szczepienia

ambasada: No 10, Lorong Damai 9, Off Jalan Damai, 55000 Kuala Lumpur

P.O. Box 10052, 50704 Kuala Lumpur Malaysia

tel. 00-603-2161 0805, 2161 0780

w godzinach pracy Ambasady

fax. 00-603-2161 0779, 2164 9924

e-mail: kualalumpur.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.kualalumpur.msz.gov.pl

 

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home