0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Ukraina

Ukraina

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Ukraina jest krajem nieustających zmian, jak również krajem dość egzotycznym jak na tę część Europy. Znaleźć tam możemy piękne miasta, zdumiewające góry, malownicze wyżyny, ciepłe morze z Półwyspem Krymskim. Kraj ten uważany jest za niezbyt bezpieczny, choć mieszkańcy witają podróżnych swoją gościnnością i otwartością.

Będąc na Ukrainie warto odwiedzić Lwów. Serce miasta to 44 zabytkowe kamienice, a także katedra łacińska, cmentarz Orląt Lwowskich i zamek. Lwów to bardzo gościnna ludność a także liczne galerie, kawiarenki i restauracje. Lwów zamieszkuje też liczna Polonia, znajduje się tam wiele polskich kościołów i wszechobecna jest polska kultura. Warto odwiedzić również stolicę Kijów, która posiada liczne zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, święte miejsca prawosławia, miejsca ciekawe architektonicznie oraz piękne parki i ogrody.

Miejscem, którego nie wolno pominąć jest również Krym. Jest malowniczym miejscem pełnym uroczych miejscowości, ruin, klasztorów, starożytnych gmachów i pięknych ogrodów. Będąc tam należy zwiedzić jedno z licznych skalnych miast. Jednym z lepiej zachowanych jest Czufut-kale. Riwiera Krymska natomiast pełna jest pięknych pałaców. Jednym z piękniejszych jest należący kiedyś do hrabiego Woroncowa, który wybudowany został w trzech stylach: Gotyku, Baroku i Mauretańskim. Jest on prawdziwą perłą regionu Wielkiej Jałty. Na Krymie warto również zobaczyć Muzeum Czechowa, Sobór Św. Joanny Złotoustej, katolicki Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, Jałtańskie Państwowe Muzeum Historii i Literatury, czy Muzeum Narodowej Sztuki Dekoracyjnej „Polana Bajek”. Wielkie wrażenie na Krymie robi też zamek Jaskółcze Gniazdo. Jest efektownie położony na wysokim klifie, tuż nad brzegiem morza i jest architektonicznym symbolem Krymu.

Kolejnym miejscem wartym zobaczenia jest Kamieniec Podolski. Jest to jedno z najczęstszych miejsc docelowych na trasie polskich wycieczek. Jest najważniejszym ośrodkiem przemysłowym i kulturalnym w regionie. Na starówce tego miasta możemy podziwiać ratusz (z XVI-XVII w.) oraz wiele kościołów. Ciekawym połączeniem jest również minaret, który stoi przy pochodzącym z przełomu XVI i XVII w klasztorze obrządku rzymskiego.

Ukraińską Częstochową jest miasto Berdyczów. Jest to najsłynniejszy ośrodek kultu maryjnego. Do najciekawszych zabytków Berdyczowa można zaliczyć kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, klasztor karmelitów bosych oraz kościół św. Barbary – ufundowany przez Barbarę Radziwiłł – sławny jest ze ślubu Honoriusza Balzaca i Eweliny Hańskiej.

W Chocimiu – niewielkim mieście w północno- zachodniej części Ukrainy- możemy podziwiać fortyfikację, która jest zaliczana do siedmiu cudów Ukrainy. Fortyfikacja ta ulegała licznym rozbudowom, a samo miasto było miejscem dwóch ważnych bitew Rzeczypospolitej z Turkami.

Kolejnym ważnym miejscem na Ukrainie szczególnie dla Polaków jest Charków. Znajduje się tam cmentarz ofiar totalitaryzmu, na którym spoczywają ofiary wielkiej czystki oraz oficerowie Wojska Polskiego. Głównymi zabytkami miasta są sobory – Pokrowski i Uspienski, a także zabudowa miejska z XVIII i XIX w. z pięknymi pałacami Katarzyny II.

Do miejsc, które warto odwiedzić będąc na Ukrainie należy również Zamek Palanka, który znajduje się w Mukaczewie i jest jedną z najlepiej zachowanych Warowni w Europie, jak również jest jednym z najważniejszych zabytków na Zakarpaciu.

Park Zofiówka w Humaniu to natomiast jeden z piękniejszych parków krajobrazowych na Ukrainie. Możemy w nim zauważyć inspiracje mitologią gracką i ogrodami francuskimi. Znajduje się tam mnóstwo gatunków roślin , wrażenie robią też piękne stawy, turyści mogą też przepłynąć łodzią przez podziemną rzekę Styks. W 2004r parkowi nadano miano Narodowego Parku Dendrologicznego.

Warto zobaczyć też Zamek Jaskółcze Gniazdo, który nie ma wielkich rozmiarów ale zachwyca zdobieniami a obecnie znajduje się tam restauracja „Jaskółcze Gniazdo”.

W Chersonez Taurydzki możemy podziwiać starożytne obiekty takie jak: amfiteatr, grecką świątynię, a także nagrobki i wile innych. Na obszarze rezerwatu archeologicznego znajduje się kąpielisko i plaża oraz Muzeum Chersonezu, w którym wystawione są najważniejsze i najbardziej efektowne znaleziska archeologiczne.

Jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych Półwyspu Krymskiego jest Pałac w Bakczysaraju. Jest to jeden z trzech dworów muzułmańskich, które znajdują się w Europie. Kompleks pałacowy zajmuje obecnie 4 hektary, chociaż w przeszłości był o wiele większy. Wart zobaczenia jest Wielki Meczet ora cmentarz chanów, Dziedziniec Fonann ze słynną Fontanną Łez.

położenie: państwo położone jest w Europie Wschodniej, graniczy od północy z Białorusią, od zachodu z Polską, Słowacją i Węgrami, od południa z Rumunią i Mołdawią oraz Morzem Czarnym i Morzem Azowskim, od północnego wschodu i wschodu z Federacją Rosyjską.

stolica: Kijów

powierzchnia: 603 700 km2

ludność: ok. 45 mln mieszkańców

waluta: hrywna

język: ukraiński

strefa czasowa: UTC +2 zima/ UTC +3 lato

religia: prawosławie

wiza: nie wymagana do 90 dni pobytu / potrzebny paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, wścieklizna, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej na Ukrainie

Ukraina, Kijów, Jarosławiw Wał 12, 01901

Tel.: +38 044 2300750 Tel.: +38 044 2300700

Tel. dyżurny: +380 44 284 00 33 Faks: + 38 044 2706336

kijow.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.kijow.msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home