0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Francja

Francja

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Francja to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, które trzeba zobaczyć. Francja jest bardzo zróżnicowanym krajem, ponieważ ciągnie się od równin północy po Pireneje, od wybrzeża Bretanii do czystych lazurowych jezior i lodowców Alp. Kraj ten ma szeroką paletę atrakcji i ciekawych miejsc do zaoferowania turystom, urocze miasta, piękne plaże, mnóstwo zabytków i wspaniałe krajobrazy.

Stolica Francji Paryż, zwana też miastem zakochanych, przyciąga ogromne rzesze turystów. W tym mieście nie sposób się nudzić. Warto wybrać się na spacer nad Sekwanę i na Champs Elysees, jak również warto odwiedzić muzeum Luwru i podziwiać portret Mona Lisy czy Wenus z Milo. Oczywiście nie można pominąć Wieży Eiffla, Katedry Notre-Dam oraz Łuku Triumfalnego. Dla rodzin z dziećmi główną atrakcją zapewne będzie Disneyland. Niedaleko Paryża znajduje się Wersal z prawdziwym skarbem – pałacem Ludwika XIV. Pałac robi nadzwyczajne wrażenie, więc nie można go pominąć odwiedzając Francję.

Oprócz Paryża, który oferuje mnóstwo przepięknych miejsc, uliczek i zabytków warto odwiedzić Lyon. Jest to miejsce, które obecnie jest ośrodkiem finansowo-handlowym ale posiada też cześć kulturalną. Znajdziemy tam liczne gotyckie i renesansowe zabytki, muzea, kościoły(np. Bazylika Najświętszej Maryi Panny), ruiny amfiteatru z czasów rzymskich oraz zachwycające nabrzeżne budowle.

Drugie co do wielkości miasto Francji Marsylia jest miastem portowym. Wznoszą się tam dwa forty św. Mikołaja i św. Jana. . W Tuluzie natomiast możemy podziwiać zabytkowe kościoły, bazyliki, Muzeum Augustynów z obrazami m.in. Rubensa. We Francji możemy odwiedzić też miasto słynące z produkcji wyśmienitego wina -miasto Bordeaux. Miejsce to oprócz sławy związanej z cenionym na całym świecie winem, może poszczycić się licznymi zabytkami, które są wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Jednym z najbardziej prestiżowych kurortów Lazurowego Wybrzeża jest niewątpliwie Cannes. Słynie ze znanego na całym świecie festiwalu filmowego, na który co rocznie przybywają najznamienitsze gwiazdy filmowe. Do Cannes przyciągają piękne plaże, stare miasto, malownicze domy, zamek z X wieku i rozarium Kolejnym reprezentantem Lazurowego Wybrzeża jest również Nicea, która ma doskonały mikroklimat i słońce. Łączy w sobie nowoczesność i historie. Słynie ze znanego na całym świecie festiwalu filmowego, przyciąga pięknymi plażami, starym miastem, malowniczymi domami, zamkiem z X wieku i rozarium.

Na obszarze Francuskich Alp wznosi się najwyższy szczyt Europy, Mont Blanc. Francuskie Alpy są zdecydowanie jednym z najatrakcyjniejszych europejskich miejsc dla amatorów narciarstwa. Przyciągają turystów nie tylko zimą ale również latem, gdy można wybierać się na piesze i rowerowe wyprawy.

Kwintesencją Luksusu jest na pewno St. Tropez. Znajdują się tam najdroższe butiki, wille tu mają wielkie gwiazdy a w portach zacumowane najdroższe jachty. Najbardziej cenionym przez turystów miastem Prowansji jest Awinion. Pozostały tu liczne historyczne zabytki, jak również tradycje kulturalne i artystyczne. Całe historyczne centrum Awinion zostało wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

położenie: państwo znajduje się w Europie Zachodniej, posiada, również zamorskie terytoria na innych kontynentach. Francja sięga od Morza Śródziemnego na południu do kanału La Manche i Morza Północnego na północy, oraz od Renu na wschodzie do Zatoki Biskajskiej na zachodzie. Francja graniczy z Belgią, Luksemburgiem, Niemcami, Szwajcarią, Włochami, Monako, Andorą i Hiszpanią.

stolica: Paryż

powierzchnia: 643 801 km2

ludność: ok. 65 mln mieszkańców

waluta: euro

język: francuski

strefa czasowa: UTC +1 zima, UTC +2 lato

religia: zdominowana jest przez katolicyzm, ale obecnych jest, też wiele mniejszych religii, takich jak: islam, protestantyzm, judaizm, buddyzm, prawosławie, ormianizm. Około 25% ludności nie wyznaje żadnej religii.

wiza: brak obowiązku wizowego, potrzebny paszport lub dowód osobisty

szczepienia: brak obowiązkowych szczepień, zalecane – błonica, tężec, WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Francuskiej

Francja, Paryż, 1, Talleyrand, 75007 Paris, France

Tel.: +33 143173400 Tel. dyżurny: +33 680580220 Faks: +33 143173401

paryz.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.paryz.msz.gov.pl


 

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home