0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Japonia

Japonia

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Japonia – kraj kwitnącej wiśni. Jest to kraj gdzie nowoczesność harmonizuje z bogatą historią, niesamowita współczesna architektura dużych miast z drewnianą zabudową małych miasteczek. Jest to jedne z najbardziej fascynujących państw na świecie. Jest to miejsce, które łączy dalekowschodnią kulturę, żywą tradycję i niesamowity postęp technologiczny. Japonia to kraj różnorodny. Z jednej strony możemy tam obserwować kult pracy, oddanie korporacji, robotykę i uwielbienie dla gier komputerowych i elektronicznych gadżetów, z drugiej strony zaś rytuał parzenia herbaty, origami, ogrody japońskie, osoby ubrane w tradycyjne kimono, tysiącletnie shintoistyczne świątynie. Natomiast z dala od metropolii, nadal zachowały się małe miasteczka i wsie, w których można mieć wrażenie że czas stanął w miejscu. W górach obok buddyjskich klasztorów oraz szintoistycznych sanktuariów wznoszą się odbudowane i przypominające czasy szogunów zapierające dech w piersiach zamki.

Będąc w Japonii na pewno należy odwiedzić stolicę kraju czyli Tokio. W stolicy warto zobaczyć Tokijski Park Ueno. W parku odnajdziemy muzea m.in. Narodowe Muzeum Sztuki Zachodu, Metropolitalna Galeria Sztuk Pięknych w Tokio, Narodowe Muzeum Nauk Ścisłych oraz Tokijskie Muzeum Narodowe. Znajduje się tam też ogród zoologiczny, świątynia Toshuga oraz to z czego Park słynie najbardziej czyli ponad tysiąc drzew wiśniowych, których zdjęcia znajdują się praktycznie w każdym przewodniku po Japonii. W Tokio warto odwiedzić też dzielnicę Harajuku oraz jej główną część czyli Ulicę Takeshita, na której znajdują się sławne butiki, restauracje i bary. W każdą niedziele panuje tam istny bal przebierańców . Możemy tam spotkać różne postaci z anime i manga oraz wiele innych szokujących nie rzadko kreacji. Dodatkowymi atrakcjami dzielnicy są Yoyogi park oraz Muzeum Sztuki im. Ota. Wielkomiejskość Tokio możemy również odczuć odwiedzając kolorową dzielnicę Shibuya, na której główną rolę pełnią gigantyczne ekrany telewizyjne. Jednym z bardziej prestiżowych miejsc w Tokio jest również dzielnica Ginza. Znajdują się tam drogie restauracje, ekskluzywne kluby nocne, galerie sztuki i wiele innych atrakcji, w których cena nie należy do najniższych. Wyjątkowym miejscem jest również Shinjuku, gdzie znajduje się najbardziej zatłoczona stacja pociągów, Tokijskie wieżowce z Urzędem Miejskim Tokio, na którego dachu udostępniony jest taras widokowy. Zainteresowanie niektórych może też wzbudzić Kabakicho, najpopularniejsza dzielnica czerwonych latarni w Tokio. Warto też wybrać się na wycieczkę do Odaiba w pobliżu portu. Na wyspie tej możemy podziwiać wspaniałe plaże, replikę Statuy Wolności, muzeum Toyota, Muzeum Naukowe oraz przepiękny widok na Reinboo burijji (Tęczowy most), który stanowi jeden z symboli Tokio.

Obok Tokio ważnym miastem jest Kioto, które kiedyś było stolicą tego kraju. Znajduje się tam ogromna ilość obiektów zabytkowych, z czego 17 zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa. Kioto to miasto, które pozostało niezmienione od setek tysięcy lat. Warto odwiedzić tam rezydencję cesarską Katsura, która został wybudowana około roku 1600.

Warto odwiedzić również miasto Osaka, które był o pierwszą stolicą Japonii. Najsławniejszą atrakcją w miasta jest zamek Osaka oraz zamek Himeiji.

W swojej podróży do Japonii nie można pominąć też Jokohamy. Jest to bardzo oryginalne i niepowtarzalne miejsce. Miasto było jednym z pierwszych portów otwartych dla świata i słynie z największej na świecie „Chińskiej dzielnicy”. Można tam zwiedzić rezydencje obcokrajowców z końca XIX i początku XX wieku. W porcie Jokohama znajduje się najwyższa morska latarnia na świecie Yokohama Marine Tower, a w mieście możemy odwiedzić Muzeum lalek, muzeum Anpanman'a oraz Stadion Jokohama.

Hiroszima to miasto szczególne, które zostało zniszczone w wyniku wybuchu pierwszej bomby atomowej zrzuconej przez Amerykanów. Znajduje się tam dziś hala wystawowa miasta zwana Atomowym Gmachem, która jest pomnikiem pamięci ofiar tamtych wydarzeń. Można również odwiedzić Muzeum pokoju i pamięci, które dokumentuje działanie i siłę działania bomby.

W Japonii znajduje się też wciąż aktywny wulkan Fudżi. Jest on jednocześnie najwyższym szczytem Japonii oraz jednym z symboli tego kraju. Leży na wyspie Honsiu i jest częścią Parku Narodowego Fudżi-Hakone-Izu. Fudżi jest również świętą górą dla wyznawców shinto.

Pięknym miejscem jest również wyspa Okinawa. Jest otoczona rafami koralowymi, bogata w przepiękne plaże oraz wiecznie zielone lasy podzwrotnikowe. Na Okinawie pod koniec II wojny światowej była przeprowadzona jedna z najtrudniejszych amerykańskich operacji desantowych na Oceanie Spokojnym. Pozostałości po działaniach wojennych są jedną z atrakcji wysypy. Wyspa ta jest również kolebką karate. Na wyspie warto odwiedzić jej stolicę Naha z przepięknym zamkiem i skansenem kultury Okinawy.

Położenie: państwo usytuowane na wąskim łańcuchu wysp na zachodnim Pacyfiku, u wschodnich wybrzeży Azji, o długości 3,3 tys. km. Archipelag składa się z czterech głównych wysp: Hokkaido, Honsiu, Sikoku i Kiusiu( które stanowią 97% obszaru lądowego) oraz 6848 mniejszych wysp.

stolica: Tokio

powierzchnia: 377 834 km2

ludność: ok. 127 mln mieszkańców

waluta: jen

język: japoński

strefa czasowa: UTC +9

religia: buddyzm, shinto

wiza: nie wymagana wiza do 90 dni pobytu/ paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, japońskie zapalenie mózgu, WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Japonii

Japonia, Tokio, 2-13-5 Mita, Meguro-ku, 153-0062

Tel.:+813 57947020 Tel.:+813 57947040 w godzinach pracy

Tel. dyżurny: + 81 08046107020 Faks:+813 57947024

tokio.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.tokio.msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home