0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Objazdówka

Objazdówka

Podróżujemy z miejsca na miejsce, zatrzymując się w najciekawszych miejscach. W krótkim czasie poznajemy "esencję" danego rejonu.

Samochodami Tesla po Norwegii - wyjazdy firmowy

 • Liczba dni: 5 dni
 • Aktywność:
 • Region: Norwegia
 • Organizator: FunSail
 • Czas dojazdu: 2h

Niesamowita wyprawa, jedyna taka tylko z Fun Travel

od 7000
 • Rekomendowane terminy
 • sty30° 22°
 • lut31° 22°
 • mar32° 23°
 • kwi32° 24°
 • maj31° 25°
 • cze30° 25°
 • lip30° 25°
 • sie30° 25°
 • wrz30° 25°
 • paź30° 24°
 • lis30° 23°
 • gru30° 22°
 • Samochodami Tesla po Norwegii - wyjazdy firmowy - Dzień 1 a

  Dzień 1

  Warszawa, Modlin 6.40 Oslo, Sanderfjord Torp 8.30 ( liniami Ryanair ) Borgund Wylot z Polski do Oslo. Wypożyczenie aut na lotnisku i przejazd do miejscowości Borgund. Zakwaterowanie w domkach w urokliwej okolicy otoczonej górami. Obiadokolacja i spacer po okolicy z przewodnikiem. Najznakomitszym zabytkiem Borgund jest unikalny kościół klepkowy z 1080 roku, a norweska przyroda zapiera dech w piersiach na każdym kroku

 • Samochodami Tesla po Norwegii - wyjazdy firmowy - Dzień 2 b

  Dzień 2

  Po śniadaniu przejazd do Lardal. Znajduje się tu historyczna starówka, a poza miastem zjawiskowe wodospady Stodnafossen. Po zwiedzaniu okolicy nastąpi przeprawa promowa. Dalsza droga na północ obfituje w fantastyczne widoki. Zobaczysz między innymi Nigardsbreen -zjawiskowy jęzor lodowca Jostedalsbreen oraz turkusowe jezioro Nigardsbrevatnet. Postój na punkcie widokowym na górze Dalsnibba. Panorama fiordu Geiranger oraz gór Romsda z całą pewnością zapadnie w pamięć każdemu uczestnikowi wycieczki. Przejazd do miejscowości Geiranger i zakwaterowanie w klimatycznych domkach. Obiadokolacja i czas wolny.

 • Samochodami Tesla po Norwegii - wyjazdy firmowy - Dzień 3 c

  Dzień 3

  Geiranger Po śniadaniu czas na półtoragodzinny rejs po fiordzie Geiranger, który otoczony jest przez jedne z najbardziej stromych gór na całym zachodnim wybrzeżu. Zobaczysz majestatyczny wodospad Siedem Sióstr, a także Frairen i Brudesloret. Ich potężne kaskady spadają z wysokości 300 metrów wprost do fiordu. Po rejsie warto udać się na spacer do farmy Skagefla, obchodząc od tyłu wodospad Storseterfossen. Obiadokolacja i czas wolny.

 • Samochodami Tesla po Norwegii - wyjazdy firmowy - Dzień 4 d

  Dzień 4

  Droga Orłów - Gudbrandsjuvet / Droga Trolli - Andalsnes Po śniadaniu wyruszysz Drogą Orłów w stronę Andalsnes. Z pomostów zawieszonych nad skałami będziesz mógł podziwiać wodospad Gudbrandsjuvet. Największą atrakcją dnia będzie przejazd legendarną Drogą Trolli i podziwianie niezwykłych krajobrazów. Obiadokolacja i przejazd do miejscowości Dombas. Zakwaterowanie i czas wolny.

 • Samochodami Tesla po Norwegii - wyjazdy firmowy - Dzień 5 e

  Dzień 5

  Śniadanie i przejazd na lotnisko. Zwrot samochodów i lot powrotny do Polski. Oslo, Sanderfjord Torp 14.45 Warszawa, Modlin 16.35

Wyjazd integracyjny Norwegia

 
OFEROWANE ATRAKCJE
 
Norweski fiord Geirangerfjord
to z całą pewnością jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Spektakularne wodospady i majestatyczne, strome góry tworzą panoramę, która przyciąga do siebie rzesze turystów. I jedno jest pewne – ten, kto ma szansę zobaczyć to niezwykłe miejsce położone w południowo-zachodniej Norwegii na żywo, ten nie pozostaje obojętny wobec jego uroku.
 
Wśród skalnych ścian
Co istotne, aby zobaczyć najbardziej urzekające widoki warto podjechać w górę do Ørnesvingen, Flydalsjuvet czy Dalsnibba (droga płatna). Jeśli zaś szukasz okazji ujrzenia osobliwych krajobrazów podczas wędrówki pieszej zobacz Vesteråsfjellet albo Skageflå.
Geirangerfjord, który liczy 16 km długości oraz 360 m głębokości jest zatoką, po której pływają pełnomorskie statki. Wysokie klify, a także ogromne wodospady zapierają dech w piersiach. Tak więc ci, którzy mają okazję wybrać się na rejs statkiem po jednej z głównych norweskich atrakcji zyskują szansę na zobaczenie fascynujących formacji skalnych.
 
Siedem sióstr
Ogromne wrażenie na turystach robią wodospady. Jedną z takich wodnych perełek jest kaskada De Syv Ostre (Siedem sióstr), ale też Frairen (Zalotnik) oraz Brudesloret (Ślubny Welon). Nazwa tego pierwszego wywodzi się z legendy, która głosi, że to siedem zaklętych sióstr, naprzeciw katarakty znajduje się pijak, który oświadczał się po kolei każdej, a żadna z nich nie przyjęła jego oświadczyn, więc się rozpił.
 
Droga Orłów
Malowniczy krajobraz norweskiego skarbu przyrody zawiera unikalne, górskie trasy widokowe, z licznymi pętlami oraz serpentynami. Szczególnie wyjątkowa jest Droga Orłów, a także zjazd Drogą Trolli zawierającej najwyższą w Europie pionową ścianę skalną.
Droga Orłów, tworząca kolejny element znanej Złotej Drogi, rozpoczyna się w Geiranger i po jedenastu serpentynach kończy się w miejscowości Eidsdal. Odcinek ten, obfitujący w rozmaite pejzaże, wybudowano w 1954 roku. Do tego czasu można było tu dotrzeć tylko pieszo górskimi ścieżkami lub dopłynąć.
Na uwagę zasługuje osobliwa konstrukcja przechwycenia pod jezdnią spływającej wody ze zboczy i z nawierzchni. Równie ekscytujący jest widok z punktu Flydalsjuvet, który cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno turystów, jak i profesjonalnych fotografów.
 
Urokliwe miasteczka Norwegii
Lærdal 
Znajdująca się na końcu wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO fiordu Sognefjorden miejscowość Lærdal wyróżnia się majestatycznymi górami i bujną zieloną roślinnością, która wskazuje na rozwinięty w tej okolicy przemysł rolniczy. Łososiowa rzeka, Lærdalselva, płynąca w dół góry aż do fiordu, nadaje dolinie niespotykanego charakteru. 
Miejscowość Lærdal otrzymała certyfikat zrównoważonego rozwoju turystyki (Sustainable Tourism) — znak jakości potwierdzający systematyczną pracę wkładaną w redukcję negatywnego wpływu turystyki na historię, charakter i bogactwo naturalne regionu przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów turystycznych 
W malowniczej wioska Gamle Lærdalsøyri znajduje się 150 dobrze zachowanych drewnianych domów, powstałych w XVIII. i XIX. wieku. W pożarze w 2014 r. spłonęło ponad 35 domów, z których sześć lub siedem miało wartość historyczną, szybko jednak ponownie otwarto wieś dla zwiedzających. 
 
W Lærdal znajdziesz zabytkowy kościół Borgund, najlepiej zachowany w całej Norwegii kościół klepkowy, zbudowany w 1180 roku przy użyciu 2000 belek i desek. W kościele Borgund nie odprawia się już żadnych ceremonii religijnych, obecnie pełni funkcję muzeum. 
 

INFORMACJE OGÓLNE O KRAJU:

położenie: kraj obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, Svalbard i wyspę Bouveta. Graniczy ze Szwecją, Finlandią i Rosją oraz przez granicę morską (przez cieśninę Skagerrak) z Danią.

stolica: Oslo

powierzchnia: 385186 km2

ludność: ok. 5 mln mieszkańców

waluta: korona norweska

język: norweski

strefa czasowa: UTC +1 zima UTC +2 lato

religia: luteranizm

wiza: niewymagana wiza do 90 dni pobytu/wymagany paszport i/lub dowód osobisty

szczepienia: zalecane - błonica, tężec, WZW B


Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Norwegii


Norwegia, Oslo, Olav Kyrres plass 1, 0244
Tel.: +47 24 11 08 50 Tel. dyżurny: +47 913 377 57
Faks: +47 22 44 48 39
oslo.info@msz.gov.pl
www.oslo.msz.gov.pl
Telefon dyżurny, w sprawach alarmowych, po godzinach pracy placówki: +47 913 377 57

 
 
 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home