0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Indie

Indie

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Indie to kraj kontrastów zarówno w sferze poziomu majątkowego jej mieszkańców jak również pod względem ukształtowania terenu i krajobrazu. Prawie każdy turysta przybywając pierwszy raz do Indii przeżywa szok kulturowy. Bogactwo środowiska naturalnego oraz zróżnicowanie kulturowe sprawiają, ze jest to jeden z najbarwniejszych i najciekawszych krajów na świecie, w którym turysta witany jest z gościnnością i otwartością. Jest to również miejsce bogate w liczne zabytki, wspaniałe parki narodowe i rezerwaty z unikalnymi gatunkami zwierząt. Kraj ten wywołuje skrajne odczucia, ale jedno jest pewne że nikogo nie pozostawia obojętnym, a podróż do Indii na na pewno na długo pozostaje w pamięci.

Z miejsc, które warto zobaczyć to na pewno stolica kraju New Delhi. Jest to ważne kulturowe i przemysłowe centrum kraju. Możemy tu zobaczyć twierdze, malownicze pałace, piękne świątynie, muzea i galerie. Warto zobaczyć Kutb Minar- minaret wykonany z czerwonego piaskowca, Grobowiec Humajuna, Meczet Piątkowy, Świątynię Lotosu, w której mogą modlić się wyznawcy wszystkich religii, Bramę Indii oraz Czerwony Fort – kompleks obronny pochodzący z XVII wieku.

Najsłynniejszą budowlą Indii jest Tadż – Mahal, która uznawana jest za jedne z siedmiu cudów świata. Budowla mieści się w Agrze i została wybudowana przez indyjskiego cesarza z dynastii Mogołów dla uczczenia pamięci jego żony. Do dziś budowla ta uważana jest za symbol małżeńskiej miłości.

Największym miastem w Indiach jest Bombaj. Miasto jest prawdziwą mozaiką kulturową, jak również ośrodkiem finansowym i przemysłowym Indii. Bombaj to również miejsce mieszania się wielu kultur, a najbardziej znanym produktem miasta jest Bollywood i jego słynne indyjskie produkcje filmowe. Jedne z ważniejszych zabytków Indii to Brama Indii, Dworzec Wiktorii, świątynie Mahalaxmi i Mumba Devi Mandir, kościół Mount Mary, meczet Haji Ali Daragh, Giełda Papierów Wartościowych, Fort Williams i Victoria Memorial.

Ważnym miejscem jest również Złota Świątynia w Amritsarze, która jest najważniejszym miejscem kultu Sikhów, a w niej przechowywany jest oryginał świętej księgi Sikhów nazywanej Sri Guru Granth Sahib.

Miastem które również warto odwiedzić jest Dżajpur. Miasto nosi również nazwę Różowego Miasta ze względu na kolor budynków, które się tam znajdują. Miasto jest również stolicą stanu Radżastan i położone jest w północno-zachodnich Indiach. W mieście na pewno warto zobaczyć Pałac wiatrów (Hawa Mahal), który został zbudowany w 1799 roku by umożliwić damom dworu obserwowanie życia codziennego miasta. Dlatego też w fasadzie budowli znajduje się 953 małych okien. Godnym uwagi jest również Pałac Miejski oraz obserwatorium Jantar.

W Indiach, każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Zarówno rajskie plaże, luksusowe hotele jak i bambusowe chatki. Jednym z bardziej znanych plażowych miejsc jest Goa, którą rok rocznie odwiedza duża liczba turystów. Dużą atrakcją dla odwiedzających jest również kąpiel z delfinami, a miłośników aktywnego wypoczynku ucieszą szkoły nurkowania, narty i skutery wodne, surfing i windsurfing.

położenie: państwo w Azji Południowej, zajmujące większość subkontynenty indyjskiego. Z Indiami graniczą: Pakistan na północnym zachodzie, Chiny, Nepal i Butan na północy, Mjanma i Bangladesz na północnym wschodzie, Sri Lanka przez zatokę Mannar i cieśninę Palk na południowym wschodzie. Od południowego zachodu kraj otaczają wody Morza Arabskiego, od południowego wschodu Zatoki Bengalskiej i Morza Andamańskiego. Do Indii należy też archipelag Lakkadiwów leżący na Morzu Arabskim oraz archipelagi Andamanów i Nikobarów leżące w Zatoce Bengalskiej.

stolica: New Delhi

powierzchnia: 3 287 590 km2

ludność: ok. 1,2 mld mieszkańców

waluta: rupia indyjska

język: hindi o angielski, dodatkowo 21 języków uznanych za oficjalne w poszczególnych stanach

strefa czasowa: UTC +5:30

religia: hinduizm

wiza: potrzebna wiza oraz paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, japońskie zapalenie mózgu, polio, wścieklizna, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Indii

Indie, New Delhi, 50-M Shantipath, Chanakyapuri, 110 021

Tel.: +91 11 41496900 Tel. dyżurny: z polskich numerów: + 91 9910999477;

 Faks: +91 11 26871914

newdelhi.polemb.info@msz.gov.pl

www.newdelhi.msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home