0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Austria

Austria

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Austria to kraj, który ma wiele do zaoferowania, a zwiedzać można go całe życie i mimo to nie zobaczyć wszystkiego. Znajdziemy tam wiele uroczych małych miasteczek oraz miast, jak również zamki, kościoły, klasztory oraz wiele wspaniałych miejsc przyrodniczych. W kraju tym znajduje się również aż 8 miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Odwiedzając ten kraj warto wybrać się statkiem po Dunaju, jak również wybrać się na wycieczkę szlakami rowerowymi, pieszymi czy też górskimi. Warto zobaczyć też lodowe jaskinie Werfen i Dachstein. Austria to również wspaniałe warunki dla fanów śnieżnego szaleństwa jak również słynne bale wiedeńskie i koncerty. Austria przyciąga turystów zarówno latem jak i zimą. Austria składa się z 8 krajów związkowych i wydzielonego miasta Wiedeń. 8 landów to Burgenland, Karyntia, Dolna Austria, Górna Austria, Salzburg, Styria, Tyrol oraz Vorarlberg. Główne miasta to Wiedeń, Linz, Graz, Salzburg, Innsbruck i Klagenfurt.

Salzburg to przede wszystkim alpejskie wioski i miasteczka, ogromne masywy górskie, wodospady i strumienie, jeziora i lasy, wyśmienite jedzenie oraz gościnni ludzie. Miejsce to jest również idealne do uprawiania różnych sportów np. paralotniarstwa, żeglarstwa, surfingu, wspinaczki, kolarstwa górskiego itp. Na południu Ziemi Salzburskiej znajduje się najpiękniejsza widokowa górska droga Grossglockner Hochalpenstrasse. Stolica regionu Salzburg, znana jest jako miasto rodzinne Mozarta. Ziemia Salzburska zachwyca swoimi walorami przyrodniczymi oraz malowniczymi krajobrazami. Region ten przez wielu jest uważany za najpiękniejszy w Austrii. Sama stolica regionu Salzburg może pochwalić się wspaniałymi skarbami architektury. Starówka zaś została wpisana na listę UNESCO jako zabytek Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Tyrol to kolejny region, zwany również „Górską Krainą”, który oprócz atrakcji związanych z wypoczynkiem w górach i dolinach, zachwyca również wspaniałymi zabytkami i architekturą. Podczas zimy Tyrol pokryty jest śniegiem i jest rajem dla miłośników sportów zimowych. Dla wielu narciarzy, snowboardzistów jest to najlepszy region narciarski na świecie. W Tyrolu znajdziemy również przepiękne zimowe krajobrazy, idealne na śnieżne wędrówki oraz doskonale przygotowane trasy biegowe dla amatorów biegów narciarskich. Również latem Tyrol jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Znajdziemy tam wymarzone trasy na piesze wędrówki, spacery, podziwianie alpejskich krajobrazów. Stolicą tego regionu jest Insbruck, w którym możemy podziwiać m.in. budowle pamiętające świetność rodu Habsburgów.

Karyntia charakteryzuje się łagodnym i ciepłym klimatem, co sprawia że chętnie jest odwiedzana przez turystów zarówno latem jak i zimą. Podczas zimy region ten proponuje wspaniałe warunki dla narciarzy. Znajdziemy tam aż 27 terenów, na których można poszaleć na nartach oraz liczne lodowiska oraz tory saneczkowe. Ofertę uzupełnia możliwość wybrania się na wędrówki w rakietach śnieżnych, kuligi, wspinaczki po lodzie oraz nordic walking.

Burgenland zajmuje obszar na pograniczu austriacko-węgierskim nad Jeziorem Nezyderskim. Krajobraz tego regionu jest czymś pośrednim pomiędzy krajobrazem Alp a stepami wschodu. Rejon ten, jego krajobraz oraz jego znaczenie dla natury spowodowały że został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wiedeń jako stolica Austrii jest punktem obowiązkowym w programie zwiedzania tego pięknego kraju. Najważniejszym miejscem polityki austriackiej jest Hofburg. Pałac ten przez setki lat był siedzibą rodu Habsburgów. Wielokrotnie był zmieniany i rozbudowywany. Jego ogrom robi wrażenie (240 tys. metrów powierzchni) jego piękno w każdym detalu. Wszystkie najważniejsze zabytki tego miasta znajdują się w obszarze starego miasta, które przez mieszkańców jest nazywane Ring. Wiedeńska starówka zaliczana jest do najpiękniejszych w Europie. Do ważniejszych budynków możemy zaliczyć wspomniany wcześniej Hofburg, katedrę św. Szczepana, Wiedeńską Operę Narodową oraz Muzeum Historii i Sztuki. Oprócz tego możemy podziwiać liczne pałace, parki, muzea i urocze kawiarenki. Na uwagę zasługuje również katedra św. Stefana z wieżą o wysokości ponad 137 metrów. Ciekawym miejscem jest również park w centrum miasta Prater. Znajduje się tam również wesołe miasteczko z wielkim diabelskim młynem – Riesenrad. W Wiedniu możemy zobaczyć również jeden z najbardziej cennych dla historii sztuki barokowy kompleks mieszkalny rodów magnackich Europy. W miejscu tym możemy podziwiać niezwykłe komnaty, najstarszy w Europie ogród zoologiczny oraz Muzeum Powozów.

Salzburg zachwyca starym miastem, które znajduje się na liście światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Starówka Salzburska jest niezwykle zwartym i jednorodnym kompleksem barokowym. Do ciekawych zabytków należy również Katedra, która należy do najbardziej imponujących budowli sakralnych w mieście oraz Kościół św. Piotra, który jest ciekawym zabytkiem ze względu na niezwykle bogate wyposażenie. Będąc w Salzburgu warto odwiedzić również Dom Narodzin Mozarta oraz Dom Mozarta, w których dziś znajdują się muzea, poświęcone wielkiemu mistrzowi. Do jednych z najbardziej rozpoznawalnych budynków miasta należy biskupia twierdza czyli Hohensalzburg. By zwiedzić ją całą należy zarezerwować sobie więcej czasu, gdyż fortyfikacja ta była prawie, że samodzielnym miastem i zajmuje dużą powierzchnię. Okolice Salzburga to również znany rejon górski, rejon trzytysięczników, który przyciąga wiele turystów licznymi szlakami oraz trasami narciarskimi. W okolicy tej znajduje się również najwyższe pasmo górskie Austrii – Wysokie Taury, gdzie utworzono Park Narodowy Hohe Tauern.

położenie: państwo położone jest w Europie Środkowej, graniczy z następującymi krajami Niemcy, Czechy, Włochy, Węgry, Słowenia, Szwajcaria, Słowacja, Liechtenstein. Państwo nie ma dostępu do morza.

stolica: Wiedeń

powierzchnia: 83 871 km2

ludność: ok. 8 mln mieszkańców

waluta: euro

język: niemiecki

religia: katolicyzm (ok. 68%)

strefa czasowa: UTC +1 – zima; UTC +2 - lato

wiza: nie potrzebna wiza do 90 dni pobytu, potrzebny paszport i/lub dowód osobisty

szczepienia: brak obowiązkowych szczepień, zalecane – błonica, tężec, WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Austrii

Austria, Wiedeń, Hietzinger Hauptstrasse 42 c, 1130

Tel.:+43 1 87015100 Tel. dyżurny: +43 69918070220

Faks:+43 1 8701522

wieden.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.wieden.msz.gov.pl

Wydział Konsularny Ambasady RP w Wiedniu. Auhofstrasse 19 , 1130 wien

Tel: +43 870 15 128 Fax: +43 870 15 136

Telefon komórkowy konsula dyżurnego (po godzinach pracy, tylko w sprawach losowych,

wymagających niezwłocznej interwencji): +43 69918070105

e-mail:wieden.amb.wk@msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home