0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Niemcy

Niemcy

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Wycieczki do Niemiec

Nasz zachodni sąsiad posiada prawdziwe bogactwo ciekawostek przyrodniczych i cudownych zabytków. W Niemczech znajdziemy nie tylko świetne autostrady, bogato zaopatrzone sklepu i pyszne piwo, ale także góry, morze, lasy, rzeki, jeziora, pałace i zamki, twierdze, malutkie miasteczka i olbrzymie metropolie. Pobyt w Niemczech to pomysł na urlop blisko od domu, ale na urlop pełen niespodzianek.

 

Ciekawe miejsca w Niemczech

Nie sposób wymienić wszystkie atrakcje w Niemiec, ale chociaż kilka powinno zmobilizować nas do odwiedzin na zachodnią granicą. Pierwszą może być położony w Alpach Zamek Neuschwanstein. To jeden z najczęściej fotografowanych i najsłynniejszych zabytków w Bawarii. Nie jest to zamek wiekowy, bo zbudowany w 1869 roku, ale powstał na skalnych ścianach nad rzeką Pöllat i w takich okolicznościach przyrody przypomina prawdziwy zamek jak z bajki.

Komu za mało bajkowej scenerii, może wybrać się w okolice bawarskiego jeziora Königssee. Położone w górach jezioro, przyciąga turystów, którzy mogą zwiedzić je na statku z napędem elektrycznym. I chociaż same widoki są atrakcyjne, to jednak równie duże wrażenie robi kościół pielgrzymkowy św. Bartłomieja, który od średniowiecza stoi na półwyspie Hirschau.

 

Zabytki w Niemczech

Berlin to miasto, które zadowoli zarówno miłośników zabytków, jak i fanów zakupów i bogatego życia kulturalnego. Zwiedzanie miasta można zacząć od Museumsinsel, czyli Wyspy Muzeów. Najsłynniejszym obiektem na wyspie jest Muzeum Pergamońskie z ołtarzem Pergamoński i popiersiem Nefretete. Ciekawy jest też pałac Charlottenburg oraz samo centrum Berlina, z biurowcami, kinami, biurami i nowoczesną zabudową mieszkalną. Każdy turysta też prędzej czy później znajdzie się na alei prowadzącej od Bramy Brandenburskiej. Wielu mieszkańców i przyjezdnych zbiera się także pod gmachem parlamentu, który przykryty jest szklaną kopułą oraz pod Urzędem Kanclerskim. Miejsce to przecina rzeka, tworząc malowniczy krajobraz.

Inne miejsca, które trzeba zobaczyć w Berlinie to:

  • Mur Berliński
  • Siegessäule – kolumna zwycięstwa
  • Ewangelicki Kościół Pamięci cesarza Wilhelma I
  • Muzeum Żydowskie
  • Pałac Charlottenburg
  • Nowa Synagoga
  • Zamek Bellevue

Z Berlina warto przenieść się też na chwilę do Kolonii, w której zachwyt budzi Katedra kolońska. Budynek powstawał w latach 1248 - 1880, czyli przeszło 600 lat i jest arcydziełem sztuki średniowieczno-gotyckiej. W czasach, gdy zakończono jest budowę, była uznawana za największy budynek świata.

Świetnym miejscem na krótki pobyt w Niemczech jest także Drezno. Leży niedaleko granicy z Polską i Czechami, a każdy znajdzie w Dreźnie coś dla siebie: od zabytków, muzeów i ciekawych budynków, przez setki restauracji, po malownicze mosty na Łabie czy barokowy park Grosser Garten. Poza tym Drezno to centrum Saksońskiego Szlaku Winnego. 

 

Pogoda w Niemczech

Pogoda w Niemczech nie odbiera bardzo od tej, którą mamy w Polsce. Niemcy można zwiedzać cały rok, chociaż zimą temperatura może spaść poniżej zera i może padać śnieg. Ale to tylko sprzyja jeździe na nartach, a w Alpach szlaki narciarskie przygotowane są świetnie. Na wędrówki po lasach i zwiedzanie zamków najlepiej wybrać lato i wczesną jesień. Kąpiel w morzu jednak rzadko należy do przyjemnych, bo średnia temperatura wody wynosi 17 stopni C.

 

Ile kosztuje wycieczka do Niemiec?

Weekend w stolicy Niemiec może obfitować w sporo atrakcji. Od spacerów po mieście z podziwianiem najważniejszych zabytków: Bramy Brandenburskiej, Reichstagu, Pałacu Charlottenburg i Wyspy Muzeów, po nocną zabawę w lokalnych klubach. Za taki wyjazd zapłacimy od 2000 zł.

 

Niemcy

położenie: państwo federacyjne położone w zachodniej i środkowej Europie. Graniczą z Danią, Polską, Republiką Czeską, Austrią, Szwajcarią, Francją, Luksemburgiem, Belgią i Holandią

stolica: Berlin

powierzchnia: 357 340 km2

ludność: około 80 mln mieszkańców

waluta: euro

język: niemiecki

religia: katolicyzm, protestantyzm

strefa czasowa: UTC +1 – zima; UTC +2 - lato

wiza: nie potrzebna do 90 dni pobytu; paszport/dowód osobisty

szczepienia: brak obowiązkowych szczepień; zalecane – błonica, tężec, WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Federalnej Niemiec

Niemcy, Berlin, Lassenstr. 19-21, 14193Tel.: +49 1637887676 Tel.:+49 30 22 313 201

Tel. dyżurny: +49 30223130 Faks: +49 3022313155

berlin.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.berlin.msz.gov.pl

Telefon dyżurny po godzinach pracy placówki: + 49 1637887676

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home