0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Objazdówka

Objazdówka

Podróżujemy z miejsca na miejsce, zatrzymując się w najciekawszych miejscach. W krótkim czasie poznajemy "esencję" danego rejonu.

Indonezja: Lembok, Gili i Lembongan - wśród dziewiczych wysp

Oderwij się od szarej rzeczywistości i zawitaj w miejscu pełnym kolorów, wspaniałych widoków i uśmiechniętych ludzi. Trzy wspaniałe wyspy i jedna wyprawa - już teraz !

od 8400
 • Rekomendowane terminy
 • sty33° 23°
 • lut33° 24°
 • mar34° 24°
 • kwi33° 24°
 • maj33° 25°
 • cze33° 24°
 • lip33° 24°
 • sie33° 24°
 • wrz33° 24°
 • paź32° 24°
 • lis32° 24°
 • gru32° 24°
 • a

  Dzień 1 - Lecimy na wyspę

  Początek naszej wyprawy to lotnisko w Warszawie. Stąd wyruszymy na wyspę Lombok - nasz pierwszy przystanek

 • b

  Dzień 2 - Lądowanie

  Tuż po przylocie jedziemy do hotelu. Krótki odpoczynek i od razu bierzemy się za zwiedzanie. Tego dnia zajrzymy do Świątyni Lingsar - miejsce kultu Muzułmanów i Hindusów. Później wizyta w pałacu Narmada Water Palace - niezwykle ciekawe miejsce, gdyż budowla jest swoistą miniaturą wulkanu Rinjani. Po przechadzce wracamy do hotelu.

 • c

  Dzień 3 - Nurkowanie wśród widowiskowych raf

  Po śniadaniu wspinać się będziemy na wzniesienie Malimbu, skąd rozciąga się widok na wyspy Gili. Po widowiskowych krajobrazach czas na przeprawę łodzią na jedną z wysepek, które widzieliśmy ze wzniesienia. Wyruszymy z portu Pamenang. Dotrzemy do wysepki Trawangan, gdzie rozkoszować się będziemy nurkowaniem wśród przezroczystych wód pełnych ryb i raf koralowych. Po odrobinie aktywności zjemy obiad i będziemy mieć czas wolny. Nocujemy na wysepce.

 • d

  Dzień 4 - Odrobina szaleństwa na skuterach wodnych

  Po śniadaniu wybierzemy się na plażę. Aktywni będą mogli jeszcze raz zanurkować w wodzie, a na pozostałych czekają wygodne leżaki i owocowe koktajle. Po relaksie przepłyniemy motorówką do Malimbu i wrócimy do Lombok. To jednak nie koniec atrakcji, po obiedzie wypożyczymy skutery wodne i zwiedzimy okolicę przy zastrzyku adrenaliny. Wieczorem nocleg w hotelu na Lombok.

 • e

  Dzień 5 - Spływ tratwami

  Tego dnia wybierzemy się na wyprawę wodnym szlakiem, by zwiedzić lokalne wioski. Po drodze obserwować będziemy jak mieszka się na wyspie, podpatrzymy też codzienne życie mieszkańców. Pierwszy przystanek zaliczymy w miejscowości Banyumulek, której mieszkańcy trudnią się garncarstwem. Następnie wylądujemy na plaży Sekotong, gdzie zjemy obiad. Na koniec dwa postoje w wioskach Sukarana i Sade. Wieczorem wracamy na Lombok.

 • f

  Dzień 6 - Płyniemy na Lembongan

  Po śniadaniu wypłyniemy niewielkimi łodziami na maleńką wysepkę Lembongan. Ta niewielka wyspa zachwyca klimatem, pięknymi plażami i lasami namorzynowymi. Zawędrujemy do Devil's Tear, która jest skalistą odkrywką, gdzie ujrzymy rozbijające się o skały fale morza - widok będzie niesamowity. Następnie zaliczymy wizytę w największej na wysepce świątyni hinduistycznej - Puncak Sari Temple. Przepłyniemy też do spektakularnego mostu Suspension Bridge, a na koniec porozkoszujemy się zachodem słońca na plaży Tamarind Beach. Będziemy mieć też stąd wspaniały widok na wyspę Bali i wulkan Guang Agung wznoszący się na wysokość ponad trzech tysięcy metrów. Późnym wieczorem płyniemy na Bali i tutaj zanocujemy w jednym z hoteli.

 • g

  Dzień 7 - Chcemy więcej!

  Chętnie zostalibyśmy w tym idyllicznym zakątku, czas jednak wracać do domu. Z samego rana jedziemy na lotnisko w Denpasar i lecimy do Polski.

 • h

  Dzień 8 – Koniec wspaniałej podróży

  Po szczęśliwej podróży, lądujemy na lotnisku w Polsce.

Wyjazd integracyjny Indonezja - Lembok, Gili i Lembongan

Lambok to jedna z wysp Indonezji, położona nieopodal słynnej wyspy Bali. Mniej znana, lecz również malownicza, za to pozbawiona tłumu turystów. Jest tu bardziej dziko, wyspa kusi swoją naturalnością i oczarowuje pierwotnością. Określana jest jako „Bali 20 lat temu” bowiem zachowała tylko to, co najlepsze – przepiękne krajobrazy, malownicze plaże z białym piaskiem i soczyście zielonymi palmami, góry, dżunglę i zapierające dech w piersiach wodospady.

Między Bali i Lombok przebiega tzw. linia Wallace’a. Ten brytyjski uczony odkrył,że bez mała stukilometrowa cieśnina między wyspami wyznacza granicę występowania całkowicie odmiennych gatunków flory i fauny. Lombok jest zasiedlony przez gatunki spotykane w Australii. Na Bali spotykane są przede wszystkim gatunki spokrewnione z tymi z południowo-wschodniej Azji.

Wyspy Gill to trzy kameralne wysepki położone u wybrzeży Lombok. Są one popularnym miejscem plażowego wypoczynku plaże z białym piaskiem, zawsze ciepłą i przejrzystą, turkusową wodę, nie najgorszą, choć nie rewelacyjną rafę koralową do snorkelowania, oraz niezłe miejsca do nurkowania. W morzu jest duża szansa zobaczenie wielu kolorowych rybek, spotkanie żółwi morskich, a okazyjnie również mant.

Ostatni etap naszej wycieczki to pobyt na niewielkiej wysepce Lembongan. Jej powierzchnia zajmuje niewiele, bo około 8 metrów kwadratowych. Nie zobaczymy tu raczej żadnego samochodu. Nie ma tu też żadnych portów ani lotnisk. Jest to więc idealne miejsce, dla tych którzy chcą się wyciszyć i napawać wyjątkową atmosferą tego miejsca. Trochę pospacerujemy, trochę pozwiedzamy, a na koniec zobaczymy na plaży widowiskowy zachód słońca.


INFORMACJE OGÓLNE O KRAJU: 

Indonezja jest jednym z najpiękniejszych i najpopularniejszych krajów Azji Południowo Wschodniej. Zajmuje archipelag 17 tysięcy wysp, z których wiele jest niezamieszkanych, a wiele nie ma nawet nazwy. Indonezja oferuje niezliczoną liczbą atrakcji, zachwyca pięknem przyrody jak również niezwykłą kulturą Indonezyjczyków. Każda wyspa Indonezji jest inna i każdy region wyróżnia się odmienną kulturą.

Najważniejsze wysypy archipelagu to Jawa – gdzie mieści się stolica kraju i jest to centrum kultury indonezyjskiej. Tam znajduje się świątynia buddyjska Borobudur i hinduistyczny Prambanan; Bali – bardzo popularny kierunek turystyczny, wyspa sztuki i rozrywki, znajduje się tam jedno z najpiękniejszych miast Indonezji – Ubud, jak również niezwykłe tarasy ryżowe i słynne plaże Kuty i Seminyak -centrum życia nocnego i surfingu. Na Sumatrze możemy podziwiać nieprawdopodobnie piękne krajobrazy. Na Flores zadziwia nas serpentyny dróg. Natomiast wyspa Sulawesi jest ojczyzną jednej z najbardziej niepowtarzalnych kultur Tany Torajy, jednocześnie będąc rajem dla miłośników nurkowania. Każda z wysp Indonezji zachwyca, największy problem w podróży do Indonezji to decyzja, którą z wysp wybrać. 

 

położenie: wyspiarskie państwo położone w Azji Południowo - Wschodniej oraz w Oceanii

stolica: Dżakarta

powierzchnia: 1919440 km2

ludność: 240 mln mieszkańców

waluta: rupia indonezyjska

język: urzędowy indonezyjski

strefa czasowa: UTC +7 do +9

religia: religia dominująca Islam

wiza: wizy obowiązkowe oraz ważny paszport

szczepienia: zalecane - błonica, tężec, dur brzuszny, japońskie zapalenie mózgu, wścieklizna, WZW A i B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republie Indonezji

Indonezja, Dżakarta, Jl. Rasuna Said Kav X Blok IV/3, 12950

Tel.: +62 21 2525938 Tel. dyżurny: +62 815 109 001 80 Faks: +62 21 2525958

dzakarta.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.dzakarta.msz.gov.pl 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home