0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Objazdówka

Objazdówka

Podróżujemy z miejsca na miejsce, zatrzymując się w najciekawszych miejscach. W krótkim czasie poznajemy "esencję" danego rejonu.

Zjednoczone Emiraty Arabskie - w krainie luksusu

Nie można się oprzeć wspaniałym złotym pustyniom, rozległym plażom i niesamowitej architekturze. To miejsce to prawdziwy magnes. Nie opierajmy się dłużej, w drogę!

od 6000
 • Rekomendowane terminy
 • sty12° -3°
 • lut14° 1°
 • mar16° 4°
 • kwi20° 7°
 • maj23° 13°
 • cze24° 15°
 • lip19° 13°
 • sie25° 16°
 • wrz23° 15°
 • paź22° 10°
 • lis18° 5°
 • gru15° -1°
 • a

  Dzień 1 - Pakujcie walizki

  Wszyscy zbieramy się przed odlotem na lotnisku. Lecimy do Dubaju i stamtąd jeszcze niecałe dwie godziny podróży autokarem. Po dotarciu na miejsce zakwaterowanie w hotelu, powitalny poczęstunek i krótki spacer po mieście. Zbieramy siły na następne, pełne atrakcji dni.

 • b

  Dzień 2 - Zwiedzanie Abu Dhabi

  Po śniadaniu idziemy zwiedzać stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zaczniemy od centrum rękodzieła artystycznego kobiet - spod ich rąk wychodzą prawdziwe perełki. Zobaczymy imponujący meczet szejka Zayeda i skansen Heritage Village. Zobaczymy jak żyli ludzie przed odkryciem złóż ropy. Dotrzemy do Marina Mall i przejedziemy na wyspę Saadiyat, gdzie znajdują się liczne sklepy. W godzinach popołudniowych zjemy obiad i zaliczymy jeszcze jedną wyspę - Yas. Znajduje się tam tor Formuły 1. Na miejscu skorzystamy z atrakcji jaką niewątpliwie jest rejs łodzią typu dhow. Na pokładzie zaserwowana będzie kolacja. Wieczorem powrót do hotelu.

 • c

  Dzień 3 - Miasto - oaza

  Wstajemy, jemy śniadanie i do zwiedzania! Tego dnia wybierzemy się do Al Ain. Jest to miasto, które nazywa się też "miastem oazą", czy "miastem ogrodem". To wszystko za sprawą wspaniałej roślinności występującej na jego obszarze. W międzyczasie zjemy też obiad, by mieć siłę na dalszą część dnia. Pojedziemy zobaczyć najwyższy szczyt w kraju Jebel Hafeet oraz złożymy wizytę wielbłądom. Oprócz tego zawitamy w pustynnym forcie Al Jahili i Muzeum Narodowym Al Ain. To wszystkie atrakcje tego dnia, czas na odpoczynek i kolację w hotelu w Al Ain.

 • d

  Dzień 4 - Wycieczka do Al Dhaid i Masafi

  Tego dnia, zaraz po śniadaniu wybierzemy się do bajkowych pustynnych oaz. Jechać będziemy wzdłuż wschodniego wybrzeża Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W okolicy występują dogodne rolnicze warunki - uprawia się tu owoce i warzywa. Pojedziemy też na jedną z lokalnych plaż, będzie więc możliwość, by wykąpać się w morzu. Dla chętnych możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu. Po tej aktywności zjemy obiad. Po południu czas wolny. Wieczorem w hotelu czeka nas jeszcze pyszna kolacja.

 • e

  Dzień 5 - Jedziemy do Ras Al Khaimah

  Z samego rana, po śniadaniu wybierzemy się do miasta o wyjątkowo malowniczym położeniu, pomiędzy morzem a górami - Ras Al Khaimah. Na miejscu zwiedzimy muzeum, które kryje w swoich gablotach prawdziwe skarby. Znajdziemy tu bowiem wspaniałą kolekcję srebrnej biżuterii, od której ciężko będzie oderwać oczy. Po tym przerwa na obiad. Następnie zobaczymy jeszcze niewielki emirat Umm Al Quwain - w którym panuje klimat dawnych czasów, co czyni go unikatowym. Na dokładkę jeszcze jeden, najmniejszy z emiratów - Ajman. Zanocujemy i zjemy kolację w lokalnym hotelu.

 • f

  Dzień 6 - Czas na odlot!

  Niestety nasza wycieczka dobiegła końca i chcąc nie chcąc musimy pakować walizki i wracać do domu. Może jeszcze kiedyś tu wrócimy. Z samego rana, po śniadaniu przemieszczamy się do Dubaju, skąd wylecimy do Polski.

Wyjazd integracyjny Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie to niezwykły kraj położony nad Zatoką Perską i Omańską. Niesamowity zarówno pod względem fascynujących krajobrazów i przyrody, ale także wspaniałych budowli, zarówno zabytkowych, jak i tych nowoczesnych. Kraj w ponad 90% pokrywają pustynie, nie oznacza to jednak, że krajobraz jest nudny. Odnajdziemy tutaj górzyste tereny, czyste plaże i zaskakująco zielone oazy. 
 
Zjednoczone Emiraty Arabskie to prawdziwa bajka dla turystów. Znajdziemy tu wspaniałe hotele i sieć autostrad. Powitają nas nowe technologie i wychylające się z morza tereny hotelów. Oprócz tego nasze oczy karmić będą widoki na pozłacane budowle, iluminacje i niesamowite projekty, które ograniczone są jednynie wyobraźnią twórców. Niesamowicie zamożni szejkowie z Emiratów nie są ograniczeni przez kwestie finansowe, więc pokonują wszelkie bariery, które są do przekroczenia. Właśnie dzięki tej niezależności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich znajdziemy wszystko co największe, najwyższe, najdroższe i najbardziej luksusowe. Niezwykłym i bardzo jaskrawym przykładem tego jest grupa wysp zlokalizowana w Dubaju pomiędzy Jumeirah i Deirah. Aby ją zbudować nawieziono miliony ton materiału wydobytego z dna morza. Jest on budulcem dla ponad trzystu mniejszych wysp, które razem tworzą odwzorowanie kuli ziemskiej. Kontynenty podzielone są na mniejsze części, nawiązujące do poszczególnych krajów. Wszystkie na sprzedaż, za ogromne kwoty.
 
Naszym miejscem wypadowym będzie stolica kraju, czyli Abu Dhabi. Jeden dzień poświęcimy na zwiedzanie miasta. Stolica jest największym miastem w kraju i prawdziwym rajem dla turystów. Atrakcyjna nie tylko pod względem zwiedzania i wspaniałych hoteli, ale także słynąca z niskich cen towarów. Koniecznie więc trzeba będzie wybrać się na zakupy!
 
 
W trakcie podróży przemierzać będziemy najpiękniejsze pustynne miasta, oazy i zabytki. Jednym z miast na naszej trasie, które zasłynęło ze wspaniałej roślinności będzie Al Ain. Jest to miasto położone na wschodzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, czwarte pod względem wielkości miasto kraju. W cen­trum pu­styn­ne­go mia­sta Al Ain mie­ści się oaza na­wad­nia­na, li­czą­cym pra­wie 3000 lat sys­te­mem iry­ga­cyj­nym falaj. Palmy daktylowe rosną tutaj gęsto .Na ob­sza­rze ponad 1200 hek­ta­rów ro­śnie tutaj około 147 ty­się­cy palm dak­ty­lo­wych ponad 100 róż­nych ga­tun­ków, więc z pewnością skosztujemy tych owoców korzystając z okazji.  Ponadto w mieście odbywa się tradycyjny targ wielbłądów, co jest już dość niespotykane w innych rejonach państwa.
 
Dojedziemy też do Ras Al Khaimah - niezwykłego, malowniczo położonego miasteczka. Z jednej strony otoczone przez góry, a z drugiej oblewane przez wodę morską. Położony jest w północnej części Półwyspu Arabskiego. Populacja emiratu liczy 250 000 mieszkańców. Od północnej części graniczy z państwem Oman. Ciekawostką jest fakt, że na terenie miasta został zatwierdzony w 2006 roku plan zbudowania za 265 milionów dolarów komercyjnego kosmodromu w Ras al-Chajma dla celów turystyki kosmicznej. Czekamy z niecierpliwością na otwarcie...
 
Ajman - najmniejszy emirat Zjednoczonych Emiratów Arabskich o powierzchni jedynie 460 kilometrów kwadratowych z morzem terytorialnym 600 km². W emiracie żyje około 247 tysięcy ludzi, z czego większość mieszka w stolicy. W 1980 obszar ten zamieszkiwało jedynie 36,1 tys., ale w ostatnich latach ich liczba się zwiększyła, ponieważ zaczęli się tutaj osiedlać ludzie z innych emiratów. W emiracie dominuje grupa etniczna Nasim. Nazwa emiratu pochodzi od beduińskiego plemienia, ongiś jednego z potężniejszych w Arabii, które w XVIII w osiadły nad Zatoką Perską m.in. na terenach obecnego emiratu. Powstanie szejkanatu datuje się na 1775 rok. Od 1820 r. protektorat brytyjski(szejk Raszid bin Humaid).
 
Umm Al Quwain - emirat położony jest nad Zatoką Perską, około 32 km od wybrzeża. Składa się ze stolicy miasta i oazy Falah ibn Mualla nad Wadi Midfak spływającym z gór Hadżar. Graniczy z emiratami Szardża i Ras Al Khaimah. Wśród imigrantów popularny głównie z dwóch powodów. Pierwszy to bezcłowy sklep alkoholowy, drugi to największy park wodny - Dreamland Aquapark. W związku z wysokimi kosztami życia w Dubaju oraz nowo wybudowaną autostradą powoli staje się alternatywą dla szukających tanich mieszkań w Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
 
 
 
OGÓLNE INFORMACJE O KRAJU:
 
położenie: państwo znajduje się nad Zatoką Perską i Omańską, składa się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Graniczy z Arabią Saudyjską i Omanem.

stolica: Abu Zabi (Abu Dhabi)

powierzchnia: 83 600 km2

ludność: ok. 8 mln mieszkańców

waluta: dirham

język: arabski

strefa czasowa: UTC +4

religia: islam

wiza: wymagana wiza (możliwość otrzymania wizy bezpłatnie na granicy na okres do 30 dni)/ paszport ważny 6 miesięcy od daty wjazdu (tymczasowy wyłącznie na wyjazd)

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Abu Dhabi, PO BOX 2334

Tel.:+971 50 662 6151 Tel.: +971 2 446 5200

Tel. dyżurny: +971 508 113 249 Faks: +971 2 446 2967

abudhabi.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.abuzabi.msz.gov.pl

 
 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home