0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Żeglowanie

Żeglowanie

Nie ma chyba piękniejszego widoku niż żaglówka na wodzie. Zwłaszcza, gdy żagle pracują, a jacht mknie w pełnym przechyle !

Nowoczesny Dubaj i malownicze Seszele w 7 dni

Rejs na Seszelach - czy można wymarzyć sobie bardziej bajeczne wakacje? Tak, dodatkowo zwiedzając Dubaj.

od 9500
 • Rekomendowane terminy
 • sty° °
 • lut30° 24°
 • mar30° 24°
 • kwi29° 25°
 • maj° °
 • cze° °
 • lip° °
 • sie° °
 • wrz29° 24°
 • paź29° 23°
 • lis29° 23°
 • gru° °
 • Nowoczesny Dubaj i malownicze Seszele w 7 dni - Dzień 1 a

  Dzień 1

  Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Lecimy jednymi z najbardziej luksusowych linii lotniczych na świecie - Emirates Airlines do Dubaju gdzie lądujemy wieczorem. Transfer do hotelu i zasłużony nocleg.

 • Nowoczesny Dubaj i malownicze Seszele w 7 dni - Dzień 2 b

  Dzień 2

  Zwiedzamy najpiękniejsze, najbogatsze miasto na Świecie. Razem ze wschodem słońca ruszamy jeepami na pustynie. Po niezapomnienej przejażce po piaskach, zobaczymy słynne budynki miasta: Burj Khalifa, Burj Al- Arab. Zwiedzanie Akwarium i czas wolny na zakupy w centrum handlowym Dubai Mall. Następnie udajemy się na rejs statkiem na wyspę - Palmę Jumeirah. Wieczorem pokaz fontann i kolacjia w restauracji z widokiem na panoramę miasta. Kontynnując naszą podróż późnym wieczorem lecimy na Seszele.

 • Nowoczesny Dubaj i malownicze Seszele w 7 dni - Dzień 3 c

  Dzień 3

  Rankiem lądujemy na seszelskim lotnisku Mahé. Udajemy się do położonej o kilka kilometrów mariny, gdzie czeka na nas nasz katamaran. Po zadomowieniu się na jachtach wypływamy w stronę wyspy Praslin. Po ok. 4 godzinach płynięcia docieramy do wyspy. Może ktoś ma ochotę ponurkować?

 • Nowoczesny Dubaj i malownicze Seszele w 7 dni - Dzień 4 d

  Dzień 4

  Po prawdziwym żeglarskim śniadaniu, wyruszamy w głąb wyspy Praslin na zwiedzanie Parku Valley de Mai. Park jest ścisłym rezerwatem palmy kokosowej tzw. coco de mer. Jej nasiona, kokosy, są przeogromne, mogą osiągać wagę 25 kg, ale ich osobliwość polega na tym, że są podobne do dorodnych kobiecych pośladków.

 • Nowoczesny Dubaj i malownicze Seszele w 7 dni - Dzień 5 e

  Dzień 5

  Na przyjemnych podmuchach wiatru od rafy, obieramy kurs na La Digue, zatokę kokosową. Prawdziwy raj na ziemi: piasek biały jak mąka woda w kolorze szmaragdua lazurowe niebo kłania nam się do stóp.

 • Nowoczesny Dubaj i malownicze Seszele w 7 dni - Dzień 6 f

  Dzień 6

  Kolejnego dnia przypływamy na wyspę Curieuse. Wzdłuż plaży w zielonkawej kryształowej wodzie ciągnie się rafa koralowa. Na plaży z pewnością powita nas stado ponad 100-letnich żółwi,które są znakiem rozpoznawczym wyspy i funkcjonuje tu mała stacja badawcza tych zwierząt. Cała wyspa ma powierzchnię ok. 3 km 2. Ze względu na czerwony kolor ziemi początkowo nosiła nazwę Czerwonej Wyspy. Nazwa została zmieniona w XVIII w przez Francuzów i tak zostało do dziś. Wieczorem przypływamy do mariny w Mahé.

 • Nowoczesny Dubaj i malownicze Seszele w 7 dni - Dzień 7 g

  Dzień 7

  Po śniadaniu w marinie oddajemy katamary. Zapraszamy na spacer po miasteczku Mahé. Na koniec naszej żeglarskiej przygody zapraszamy na pożegnalny obiad w kreolskiej restauracji. Pełni wrażeń, na podsumowanie tych wspólnych kilku dni, usiądziemy po raz ostatni w portowej knajpce by skosztować lokalnych przysmaków. Wieczorem - transfer na lotnisko i wylot do Polski, z przesiadką w Dubaju.

Wyjazd integracyjny Dubaj

Dubaj - Kwiat pustyni, który w niecałe 50 lat wyrósł niczym piękny kwiat na suchej ziemi. Dubaj, część Zjednoczonych Emiratów Arabskich,wyróżnia się na tle innych miast wyjątkowo krótkim czasem budowy.Dubaj to jedno z niewielu miast na świecie, gdzie nie tylko łaskawym okiem patrzy się na oryginalną architekturę, ale aktywnie zachęca się do jej tworzenia. Jedynym wymogiem zdaje się być zasada: budynek musi przyciągać wzrok - nieważne czy niezrównanym pięknem, czy ekstrawagancją. Luksus i przepych towarzyszy temu miejscu, przez chwilę można zatracić się w komforcie współczesności.

BURJ KHALIFA - najwyższy budynek świata o wysokości 828 metrów. Jego nowoczesne pokrycie ciekawie kontrastuje z otaczającymi tradycyjnymi dubajskimi zabudowaniami. Żadna inna współczesna budowla nie intryguje i nie budzi takiej ciekawości. Wybierając się na wycieczkę na położony na 124. piętrze taras widokowy „At the Top”, przekonasz się na własnej skórze, jakim cudem architektury i inżynierii jest ta budowla i jak wygląda świat z lotu ptaka.
 
BURJ AL ARAB -  to niezwykle luksusowy hotel, jego sylwetka (nawiązuje do żagli tradycyjnych arabskich łodzi dhow) jest jedną z najbardziej charakterystycznych w  Dubaju.
Budynek postawiono na sztucznej wyspie położonej 280 metrów od brzegu. Prowadzi na nią most dostępny tylko dla gości. Do hotelu dotrzeć można też śmigłowcem, na który czeka wystające z 27 piętra okrągłe lądowisko. Wnętrze postawionej kosztem 650 mln dolarów budowli jest pełne przepychu: zatriumfowały w nim marmury, złoto i pozbawiony gustu przepych, tak charakterystyczny dla właścicieli petrodolarowych fortun.

WYSPA JUMEIRAH  – jedna z trzech sztucznych dubajskich wysp, zbudowanych w charakterystycznym  kształcie palmy. Jej budowę rozpoczęto w 2001 r. Wyspy mają bardzo ekskluzywny charakter - znajdują się tam liczne atrakcje turystyczne, luksusowe hotele i apartamenty.  

AKWARIUM I PODWODNE ZOO-  zlokalizowane w centrum handlowego DUBAI MALL. Jest to jedno z największych na świecie akwariów pod dachem. Dzierży rekord Guinnessa za "Największy na świecie panel akrylowy". Znajdziemy tu ponad 220 gatunków morskich zwierząt, w tym rekiny i płaszczki, które można zobaczyć m. in. z podwodnego, szklanego tunelu.

TAŃCZĄCE FONTANNY
W samym środku pustyni, na której zbudowane jest samo miasto Dubaj, powstało sztuczne jezioro o powierzchni 30 arów. Fontanna ta ma aż 275 m. długości i potrafi wyrzucić wodę na wysokość aż 150 m.! W jednym momencie w powietrzu może się znaleźć do 83 000 litrów wody! Oświetlane przez 6600 najnowocześniejszych lamp, 25 kolorowych projektorów, których światło jest widoczne z odległości 20 km., jak również... z kosmosu!

To czyni Dubaj najjaśniejszym punktem na półwyspie Arabskim. co wieczór odbywa się tu przy dźwiękach klasycznej, popularnej i arabskiej muzyki niezwykły spektakl "światło, woda, dźwięk". Strumienie wody są wyrzucane z ruchomych dysz oraz podświetlane przez reflektory zapalające się w odpowiedniej sekwencji.  Jest to największą tego typu atrakcja na świecie.  

 


SeszeleSeszele to idealne miejsce dla osób, które pragną napawać się nieskażoną dziką przyrodą, lśniącym białym piaskiem o konsystencji pudru i cieszyć oczy niezliczonymi odcieniami zieleni i błękitu.  
Seszele to raj dla amatorów wszelkich sportów wodnych: surfingu, wędkarstwa, parasailingu, a przede wszystkim żeglowania – to najlepszy sposób na zwiedzanie archipelagu, ponieważ ukryte zatoczki i malownicze bezludne wysepki dostępne są tylko od strony wody.
Połowa Seszeli jest oznaczona jako naturalne rezerwaty w celu ochrony rzadkich gatunków ptaków oraz gigantycznych żółwi. Te wszystkie cudy natury są wystarczającym powodem, by zdecydować się na żeglowanie na Seszelach.  

MAHÉ
ta największa wyspa jest skalisto-stroma, ma kilka kilometrów szerokości, niecałe 30 km długości.  Na niej znajduje się Victoria - zamieszkała przez 27 tys. osób jest jedną z najmniejszych stolic świata (na samej Mahé mieszka ok. 90 proc. populacji całego kraju). Wyspa kusi turystów wyjątkową różnorodnością krajobrazów. Z jednej strony roztaczają się tu niezapomniane widoki na góry, porośnięte tropikalnym lasem, a z drugiej – kuszą cudowne plaże. Na Mahe jest ich ponad 70, wszystkie z drobnym, białym, proszkowym piaskiem i obfitą szatą roślinną.

LA DIGUE
wyspa słynie ze swoich plaż i lasów tropikalnych. Tutejsza plaża Anse Source d' Argent z charakterystycznymi formacjami granitowymi uchodzi za jedną z najpiękniejszych na świecie i jest najczęściej fotografowaną, pocztówkową plażą Seszeli. Skały przypominają tu dzieła sztuki nowoczesnej. Wyspa pokazuje jak wyglądały rajskie wyspy kiedyś: nie ma tu asfaltowych dróg, głównym środkiem transportu są zaprzęgi wołowe i rower.
 

PRASLIN
Druga co do wielkości wyspa Archipelagu Seszeli. Znajduje się na niej Park Narodowy Praslin  oraz będący jego częścią naturalny Ogród botaniczny Vallée de Mai, znajdujący się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego oraz Przyrodniczego. UNESC park, którego; częścią parku O.Tylko tutaj rośnie słynna palma Coco de Mer - owoce żeńskie tej palmy mają kształt damskich pośladków, natomiast męskie są kopią męskiego fallusa; mieszkańcy wyspy chętnie powołują się tutaj na legendę, według której to tutaj Ewa miała kusić Adama; W pustych pniach palm znajdują się sztuczne wylęgarnie drugiego skarbu Vellée de Mai - papugi Black Parrot.


CURIEUSE
wyspa o powierzchni ok. 3 km ². Ze względu na czerwony kolor ziemi, początkowo nosiła nazwę Czerwonej Wyspy. Nazwa została zmieniona w XVIII w przez Francuzów i tak zostało do dziś.  W XIX wieku było to miejsce zsyłki dla trędowatych. Obecnie działa tu mała stacja badawcza do obserwacji żółwi morskich.

SILHOUETTE
Trzecia co do wielkości seszelska wyspa słynie z lasu deszczowego i endemicznego drzewa balsamowego. Wyspa jest niemal nietknięta przez cywilizację – nie ma tu ani dróg ani miast. Tutejsza fauna i flora prezentuje się w nienaruszonej postaci. Oddalona zaledwie o 5 km Wyspa Północna był pierwszym odkrytym lądem w Archipelagu Seszeli. Przez wiele lat stanowiła własność prywatną, obecnie na jej terenie znajduje się kilka luksusowych kurortów. 

 


OGÓLNE INFORMACJE O EMIRATACH:

położenie: Zjednoczone Emiraty Arabskie znajdują się nad Zatoką Perską i Omańską, składają się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Graniczy z Arabią Saudyjską i Omanem.

Bliskowschodni emirat jest czymś na kształt znanego nam dobrze księstwa. Najczęściej jest to prowincja znajdująca się we władzy emira. Emirat może być albo niepodległym państwem albo łączyć się z kilkoma innymi emiratami federalnymi w ramach jednego państwa.Dubaj jest najliczniej zaludnionym i drugim co do wielkości (po Abu Zabi) spośród emiratów tworzących państwo.
 
stolica: Abu Zabi (Abu Dhabi)

powierzchnia: 83 600 km2

ludność: ok. 8 mln mieszkańców

waluta: dirham

język: arabski

strefa czasowa: UTC +4

religia: islam

wiza: wymagana wiza (możliwość otrzymania wizy bezpłatnie na granicy na okres do 30 dni)/ paszport ważny 6 miesięcy od daty wjazdu (tymczasowy wyłącznie na wyjazd)

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Abu Dhabi, PO BOX 2334

Tel.:+971 50 662 6151 Tel.: +971 2 446 5200

Tel. dyżurny: +971 508 113 249 Faks: +971 2 446 2967

abudhabi.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.abuzabi.msz.gov.pl


OGÓLNE INFORMACJE O SESZELACH:
położenie: Seszele - państwo wyspiarskie na Oceanie Indyjskim, ok. 1600km od wybrzeży Afryki, położone na północny wschód od Madagaskaru. Pobliskie państwa i terytoria zamorskie to Mauritius i Reunion na południe oraz Malediwy na północny wschód.

stolica: Victoria

powierzchnia: 455 km2

ludność: ok. 87 tys.

waluta: rupia seszelska

język: kreolski seszelski, francuski, angielski

strefa czasowa: UTC +4

religia: katolicyzm

wiza: nie wymagana do 90 dni/ potrzebny paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, WZW A i B

ambasada: brak polskiej placówki dyplomatycznej, państwo podlega kompetencji terytorialnej Ambasady RP w Nairobi (Kenia).

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Kenii

Kenia, Nairobi, 58 Red hill Road off Limuru Road, 00100 Nairobi

Tel.: + 254 20 712 00 21 Tel.: + 254 20 712 00 20 Tel.: +254 20 712 00 19

Tel. dyżurny: +254 713 816 166 Faks: + 254 20 712 01 06

nairobi.seretary@msz.gov.pl

www.nairobi.msz.gov.pl

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home