0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
City Tour

City Tour

Wyjazdy, których głównym celem jest zwiedzania miasta. Najczęściej są to jakieś stolice krajów lub po prostu miasta słynące ze swoich atrakcji turystycznych.

Dubaj - 24 godziny w krainie bogactwa

Krótki i intensywny pobyt w Dubaju dla tych, którzy robią sobie stopover czyli postój podczas podróży do innych destynacji.

od 1500
 • Rekomendowane terminy
 • sty24° 14°
 • lut25° 15°
 • mar28° 17°
 • kwi33° 21°
 • maj38° 24°
 • cze39° 27°
 • lip40° 29°
 • sie40° 30°
 • wrz39° 27°
 • paź35° 23°
 • lis30° 19°
 • gru26° 16°
 • a

  Dzień 1 - lądowanie w Dubaju

  Późnym wieczorem lądujemy w Dubaju. Odbieramy nasze bagaże i ruszamy do hotelu. Po zameldowaniu się - kolacja.

 • b

  Dzień 2 - GODZ 5:30

  Szkoda czasu na spanie, dzisiaj przed nami tyle wrażeń ! Wczesnym rankiem wyjeżdżamy na pustynię, gdzie podczas malowniczego wschodu słońca czeka nas Pustynne safari samochodami 4x4

 • c

  Dzień 2 - GODZ. 10:00

  Powrót do hotelu, czas na odświeżenie się po wyprawie na pustynię. Po hotelowym śniadaniu, wymeldowujemy się. Bagaże zabieramy do busa.

 • d

  Dzień 2 - GODZ 11:00

  Przejazd do Dubaj Mariny: tutaj czeka nas prywatny mini rejs statkiem. Trasa prowadzi koło słynnej wyspy- Palmy Jumeirah i hotelu- żaglowca Burj Al- Arab.

 • e

  Dzień 2 - GODZ. 13:30

  Przejazd do Dubai Mall. Po drodze zatrzymujemy się na sesję fotograficzną pod słynnym budynkiem Burj Al- Arab

 • f

  Dzień 2 - GODZ. 14:00

  Zwiedzanie Akwarium i czas wolny na zakupy w centrum handlowym Dubai Mall

 • g

  Dzień 2 - GODZ. 16:30

  Wjazd na Burj Khalifa (najwyższy budynek świata) i podziwianie niezwykłej panoramy miasta podczas zachodu słońca. Przed nami spektakularne widoki !

 • h

  Dzień 2 - GODZ. 18:00

  Pokaz "Tańczących Fontann" przed budynkiem Dubai Mall.

 • i

  Dzień 2 - GODZ. 20:00

  Kolacja w restauracji z widokiem na pokaz "Tańczących fontann".

 • j

  Dzień 2 - GODZ. 22:00

  Transfer na lotnisko limuzynami Hammer, skąd czeka nas lot powrotny do Polski albo dalsza część podróży, jeżeli Dubaj był przystankiem w dłuższej wyprawie.

Wyjazd integracyjny Dubaj

Największe, najdroższe, najnowocześniejsze, najwspanialsze - te słowa mówią same za siebie.

Jeżeli na trasie Waszej podróży znajduje się Dubaj, koniecznie zdecydujcie się na zrobienie sobie tu przystanku. Dysponując tylko 24 godzinami na pozostanie w tym magicznym mieście, proponujemy Wam poznanie go z nami. Pokażemy Wam najbardziej charakterystyczne miejsca, zrówno w samym mieście, jak i poza nim – bo zabierzemy Was na parę godzin na pustynię. Na miejscu czekać na Was będzie nasz polski przewodnik, mieszkający od wielu lat w Dubaju i doskonale znający całe Emiraty Arabskie.

Dubaj to miasto, które na każdym kroku oferuje coś nowego, łącząc ze sobą tradycję z nowoczesnoś cią. Dzięki temu jest to bez wątpienia najatrakcyjniejsze turystycznie miasto na Bliskim Wschodzie. Dubaj to miasto wieków, wyrastające z piasków pustyni i wieńczące swoją obecnością całą Zatokę Perską.

Podczas tej intensywnej i ekscytującej doby poznamy następujące miejsca:

BURJ KHALIFA - najwyższy budynek świata o wysokości 828 metrów. Jego nowoczesne pokrycie ciekawie kontrastuje z otaczającymi wieżowiec tradycyjnymi dubajskimi zabudowaniami. Żadna inna współczesna budowla nie intryguje i nie budzi takiej ciekawości jak Burda Chalifa. Podczas wycieczki na taras widokowy „At the Top” z wysokości 124 piętra najwyższego budynku świata przekonasz się na własnej skórze, jakim cudem architektury i inżynierii jest ta budowla i jak wygląda świat z lotu ptaka.

BURJ AL- ARAB - znajdujący się na jednej z dubajskich sztucznych wysp hotel Burdż al-Arab to jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli na świecie. Budynek hotelu Burdż al-Arab znajduje się na sztucznej wyspie Palm Dżumeirah, położonej 280 m od plaży Dżumeirah. Hotel stanowi część kompleksu Jumeirah Beach Resort. Ma 321 m wysokości, co czyni go czwartym spośród najwyższych hoteli świata. Budowa Burdż al-Arab rozpoczęła się w 1994 r., natomiast jego otwarcie nastąpiło w grudniu 1999 r.

Ceny apartamentów oscylują średnio między 11 000 a 45 000 dolarów za noc. Oprócz samych apartamentów, na terenie hotelu znajduje się kilka restauracji, dwa baseny, ogromne akwarium, klub fitness, sauna, jacuzzi, solarium, studio masażu i hydroterapii, muzeum i biblioteka. Jest nawet lądowisko dla helikopterów.

Oficjalnie hotel określany jest jako „pięciogwiazdkowy deluxe”, choć szeroko znany jest również pod nazwą „jedynego na świecie hotelu siedmiogwiazdkowego”. Przedstawiciele Burdż al-Arab twierdzą jednak, że sami nigdy nie użyli tego określenia w celu zareklamowania hotelu, a termin został wymyślony i rozpowszechniony przez jednego z brytyjskich dziennikarzy.

Hotel miał być budynkiem stanowiącym znak rozpoznawczy Dubaju – miał być tym, czym dla Paryża jest Wieża Eiffla. Faktycznie, jego charakterystyczny kształt rozpiętego żagla jest dziś rozpoznawalny na całym świecie.

Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz hotel ozdobiony jest fontannami i kaskadami wodnymi. W nocy ponadto oświetlany jest różnokolorowymi światłami. Konstrukcja hotelu jest odporna na trzęsienia ziemi i huragany.

Najbardziej luksusowe apartamenty mają złocone i złote elementy wyposażenia. Łazienki dekorowane są mozaikami. Goście hotelu zobligowani są do przestrzegania ustalonej etykiety dotyczącej zachowania i ubioru. Informacje na ten temat gość otrzymuje przed potwierdzeniem rezerwacji.Każdy z gości ma osobistego lokaja, dostępnego przez 24 godziny na dobę. Posiłki przyrządzane są wedle życzenia gościa i w porach dlań dogodnych. Istnieje możliwość otrzymania samochodu z kierowcą, ochrony lub prywatnego kucharza.

DUBAI MALL to największe na świecie (pod względem całkowitej powierzchni – ponad 1,1 km. kw., czyli ok. 50 boisk piłkarskich) centrum handlowe. To także miejsce zamieszkania (największego na świecie) systemu “tańczących” fontann - co wieczór odbywa się tu wodny pokaz przy dżwiękach muzyki i grze barwnych świateł. 

W Dubai mall znajduje się ponad 1,200 sklepów, lodowisko, gigantyczne akwarium, kompleks kinowy, centrum rozrywki, a parking może pomieścić ponad 14,000 samochodów. Obecnie Dubai Mall odwiedza około 40 milionów ludzi rocznie. Trwają jednak prace nad znacznym powiększeniem centrum, by mogło ono pomieścić w ciągu roku nawet 100 milionów odwiedzających

AKWARIUM I PODWODNE ZOO. zlokalizowane w centrum handlowego DUBAI MALL. Jest to jedno z największych na świecie akwariów pod dachem. Dzierży rekord Guinnessa za "Największy na świecie panel akrylowy". Znajdziemy tu ponad 220 gatunków morskich zwierząt, w tym rekiny i płaszczki, które można zobaczyć m. in. z podwodnego, szklanego tunelu.

PALMA JUMEIRAH. Sztuczna wyspa w kształcie palmy, dzieło rąk człowieka widoczne z kosmosu, to chyba najbardziej rozpoznawalny element Dubaju. Konstrukcja Palmy Jumeirah dodała 78 km do linii brzegowej Dubaju, podwajając jej długość.

Wyspa ma rozpiętość 5 x 5 km, jej główną część stanowi trzon, z którego rozchodzi się 16 liści/gałęzi. Całość zakończona jest 11 km wałem w kształcie półksiężyca, który pełni rolę falochronu i na którym znajduje się osławiony hotel Atlantis. Budowę rozpoczęto w roku 2001, a pierwsi mieszkańcy zaczęli wprowadzać się do swoich mieszkań 5 lat później.

DUBAI MARINA to nowo powstająca dzielnica Dubaju, reklamowana jako przyszłe, nowe centrum miasta, idealne do mieszkania, pracy i wypoczynku. Jest to jednocześnie największa na świecie sztucznie stworzona marina. Marina, przy której powstaje dzielnica, ma być w momencie ukończenia największą sztuczną mariną świata.

 

OGÓLNE INFORMACJE O KRAJU: 

położenie: Zjednoczone Emiraty Arabskie znajdują się nad Zatoką Perską i Omańską, składają się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Graniczy z Arabią Saudyjską i Omanem. 

Bliskowschodni emirat jest czymś na kształt znanego nam dobrze księstwa. Najczęściej jest to prowincja znajdująca się we władzy emira. Emirat może być albo niepodległym państwem albo łączyć się z kilkoma innymi emiratami federalnymi w ramach jednego państwa.Dubaj jest najliczniej zaludnionym i drugim co do wielkości (po Abu Zabi) spośród emiratów tworzących państwo.

 
stolica: Abu Zabi (Abu Dhabi)

powierzchnia: 83 600 km2

ludność: ok. 8 mln mieszkańców

waluta: dirham

język: arabski

strefa czasowa: UTC +4

religia: islam

wiza: wymagana wiza (możliwość otrzymania wizy bezpłatnie na granicy na okres do 30 dni)/ paszport ważny 6 miesięcy od daty wjazdu (tymczasowy wyłącznie na wyjazd)

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Abu Dhabi, PO BOX 2334

Tel.:+971 50 662 6151 Tel.: +971 2 446 5200

Tel. dyżurny: +971 508 113 249 Faks: +971 2 446 2967

abudhabi.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.abuzabi.msz.gov.pl

 

 

 

 

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home