0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
City Tour

City Tour

Wyjazdy, których głównym celem jest zwiedzania miasta. Najczęściej są to jakieś stolice krajów lub po prostu miasta słynące ze swoich atrakcji turystycznych.

Dubaj i Abu Dhabi - podróż do magicznych miast

Dubaj i Abu Dhabi to miasta niesamowicie łączące arabskie tradycje z niesamowitym bogactwem. To miejsca gdzie wszystko jest naj: najwyższe budynki, najbardziej luksusowe

od 6000
 • Rekomendowane terminy
 • sty24° 14°
 • lut25° 15°
 • mar28° 17°
 • kwi33° 21°
 • maj38° 24°
 • cze39° 27°
 • lip40° 29°
 • sie40° 30°
 • wrz39° 27°
 • paź35° 23°
 • lis30° 19°
 • gru26° 16°
 • Dubaj i Abu Dhabi - podróż do magicznych miast - Dzień 1 a

  Dzień 1

  Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa, przelot do Dubaju liniami Emirates Airlines. Po wieczornym przylocie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Dla chętnych wieczorny spacer po rozświetlonych neonami ulicami miasta. Powrót do hotelu, nocleg - jutro przed nami intensywny dzień pełen wrażeń !

 • Dubaj i Abu Dhabi - podróż do magicznych miast - Dzień 2 b

  Dzień 2

  Całodniowe zwiedzanie Dubaju - wyjazd z hotelu po śniadaniu, o godz. 10:00, Muzeum Dubajskie, Stara część miasta Bastakija, Kanał Dubajski, Targi przypraw i złota, Dubaj Mall, Akwarium i Burj Khalifa, Madinat Jumeirah, Palma Jumeirah i Dubaj Marina. Wieczorem kolacja w Dubaj Marinie w arabsko - irańskiej restauracji. Czas wolny.

 • Dubaj i Abu Dhabi - podróż do magicznych miast - Dzień 3 c

  Dzień 3

  Rano wyjazd na pustynne safari. Lunch w hotelu. Reszta dnia to czas wolny - odpoczynek na plaży lub samodzielne zwiedzanie Dubaju / zakupy.

 • Dubaj i Abu Dhabi - podróż do magicznych miast - Dzień 4 d

  Dzień 4

  Przejazd do Abu Dhabi: Wymeldowanie i wyjazd z hotelu po śniadaniu, o godz. 09:00. Zwiedzanie Abu Dhabi: Meczet Szejka Zayeda, Kornisz i Emirates Palace, Qasr al Hosn Central market, w trakcie lunch w Heritage Village w Emirackiej Restauracji (bufet). Dojazd do hotelu w Abu Dhabi, zameldowanie. Czas wolny.

 • Dubaj i Abu Dhabi - podróż do magicznych miast - Dzień 5 e

  Dzień 5

  Całodzienny pobyt w parku Ferrari World, wyjazd z hotelu po śniadaniu o godz. 10:00. Wyjazd do Dubaju (godz. 19:00), po dotarciu do hotelu - zameldowanie, czas wolny.

 • Dubaj i Abu Dhabi - podróż do magicznych miast - Dzień 6 f

  Dzień 6

  Wymeldowanie z hotelu, transfer na lotnisko (godz. 04:45). Odprawa, przelot do Warszawy liniami Emirates Airlines

 

Wycieczka do Dubaju i Abu Dhabi - cena, koszt, atrakcje

Niezwykle nowoczesna zabudowa sprawia, że łatwo jest zapomnieć, iż Dubaj był niegdyś niewielkim miastem beduińskich kupców. Dubaj, część Zjednoczonych Emiratów Arabskich, wyróżnia się na tle innych miast wyjątkowo krótkim czasem budowy. W niecałe 50 lat zmienił swoje oblicze szybciej niż jakiekolwiek inne miasto na Ziemi.
W Dubaju wykorzystuje się jedną czwartą wszystkich dźwigów budowlanych świata, dzięki czemu podróżni mogą podziwiać liczne, słynne już budowle. Dzisiaj stare miesza się z nowym: na torze Nad al Sheba w ciągu dnia ścigają się wielbłądy, a w nocy konie czystej krwi. Nowoczesna moda i sklepy z elektroniką są równie popularne jak suk ze złotem.
Dubaj to jedno z niewielu miast na świecie, gdzie nie tylko łaskawym okiem patrzy się na oryginalną architekturę, ale aktywnie zachęca do jej tworzenia. Jedynym wymogiem zdaje się być zasada: budynek musi przyciągać wzrok - nieważne czy niezrównanym pięknem, czy ekstrawagancją.
Niekiedy budynki łączą obie te cechy !
 
STARY DUBAJ
Dubaj to miasto, które na każdym kroku oferuje coś nowego, łącząc ze sobą tradycję z nowoczesnością. Dzięki temu jest to bez wątpienia najatrakcyjniejsze turystycznie miasto na Bliskim Wschodzie. Dubaj to miasto wieków, wyrastające z piasków pustyni i wieńczące swoją obecnością całą Zatokę Perską.
 
Trasa wycieczki prowadzi wzdłuż imponującego kanału Dubai Creek i dalej przez zabytkową dzielnicę Bastakiya, gdzie podziwiać można fascynujące domy z wieżami wiatrowymi, zbudowane przez bogatych kupców. Następnie uczestnicy odwiedzą 225-letni fort Al Fahidi, gdzie znajdują się cenne zbiory Muzeum Dubaju, opisujące historię i kolejne fazy rozwoju miasta.
Kolejnym etapem wycieczki jest rejs abrą, tradycyjną łodzią, na drugą stronę kanału, gdzie znajduje się Targ Przypraw i Targ Złota (Gold Souk).
Po drodze do Burdż Al-Arab — najbardziej luksusowego hotelu na świecie, przewidziany jest postój na zdjęcia tuż obok Meczetu Dżumajra — architektonicznej wizytówki Dubaju.
 
NOWOCZESNY DUBAJ
Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Porcie – Dubai Marina, gdzie można doświadczyć atmosfery powiązanej z rejonem mieszkalnym, relaksem oraz biznesem.
Następnie przejedziemy wzdłuż Palm Jumeirah, sztucznego półwyspu w kształcie palmy, zachwycającego cały świat swą wielkością i oryginalnością.
Przerwa na zdjęcia odbędzie się na platformie znajdującej się przed jednym z najatrakcyjniejszych hoteli - Atlantis The Palm. We wnętrzach znajduje się zatopiony świat komnat, podwodnych ruin oraz niezapomniane atrakcje.
Następnie zwiedzimy najpiękniejszy Bazar – Souk Madinat Jumeirah wybudowany w typowo arabskiej architekturze. Przechadzając się małymi uliczkami można doświadczyć typowej arabskiej atmosfery połączonej z aromatami przypraw, typową arabską muzyką, kafejkami oraz restauracjami znajdującymi się na zewnątrz całego kompleksu.
Wizyta w Burj Khalifa - najwyższym wieżowcu na świecie jest następnym punktem wycieczki. Budynek położony jest bezpośrednio obok największego na świecie kompleksu Handlowo – Kulturowego – Dubai Mall, gdzie będziemy mieli okazję zwiedzić 50 metrowe Akwarium z egzotyczną fauną i florą. Przechadzka w szklanym tunelu będzie rodzajem podwodnej ekspedycji, gdzie pływają rekiny oraz inne niesamowite ryby. Na koniec wycieczki będzie czas wolny na małe zakupy.
 
SAFARI SAMOCHODAMI 4 X 4
Zapraszamy na poranną wyprawę pełną wrażeń i magii. Doświadczeni kierowcy zapewniają niezapomnianą podróż z dala od ruchliwego miasta, daleko w głąb dubajskiej pustyni. W obozowisku przewidziany jest postój, będą tu czekać posiłki i napoje, a dla chętnych oferowane będą przejażdżki na wielbłądzie. Będzie też okazja do spróbowania swoich sił w jednym z najnowszych i najbardziej ekscytujących sportów na świecie — sandboardingu! Wystarczy zamocować deskę, wziąć głęboki oddech i już można ruszyć w dół po złotych piaskach pustyni.
Powrót do miasta planowany jest około południa, tak więc resztę dnia można spędzić na odpoczynku na plaży, samodzielnym zwiedzaniu miasta czy zakupach w jednym z centrum handlowych.
 
 
ABU DHABI
Miasto leżące w emiracie o tej samej nazwie jest stolicą i zarazem głównym miastem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Stanowi niezwykłe połączenie arabskiej tradycji z niesamowitym bogactwem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Metropolia, choć mniej modernistyczna niż Dubaj, ocieka bogactwem i robi na przyjezdnych piorunujące wrażenie. Turyści mogą tutaj podziwiać wspaniałą, nowoczesną architekturę miejską z drapaczami chmur, a z drugiej strony, można tu zobaczyć także robiący niesamowite wrażenie, ósmy pod względem wielkości meczet na świecie - Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Mosque, czyli Wielki Meczet, zabytkowy fort Al Hosn (Qasr Al Hosn), Kobiece Centrum Rzemiosła Artystycznego (Women’s Handicraft Centre) oraz wiele innych niezwykle ciekawych miejsc.
 
 
PARK FERRARI
To pierwszy na świecie park rozrywki Ferrari i największa atrakcja tego typu.
Miejsce to stanowi hołd dla pasji, doskonałości, osiągnięć i myśli technicznej, które firma Ferrari wypracowała przez wiele lat działalności i które reprezentuje także dziś.  
Park powstał na sztucznej wyspie Yas. Muzeum nie dość, że robi imponujące wrażenie na ziemi, jest doskonale widoczne z powietrza. Dach obiektu przyjął bowiem kształt meduzy, który wznosi się do środka, natomiast w samym centrum zapada się w formie leja.
 
Znajduje się tu ponad 20 najwyższej jakości atrakcji, a każda skonstruowana jest w taki sposób, aby ożywić inny fragment historii Ferrari. Można tu zobaczyć Maranello oczami samego Enzo, poczuć przeciążenia przy zawrotnej prędkości i zgłębiać wiedzę techniczną przekazywaną przez same legendy w fabryce czy w pit stopie. Goście mogą wsiąść do interaktywnych foteli i przejechać przez silnik Ferrari 599 GTB Fiorano pokonując drogę, jaką odbywa paliwo, oglądając od środka pracę tłoków i całą niewiarygodną maszynerię. Ferrari World oferuje również wiele atrakcji dla miłośników mocnej adrenaliny. W budynku są bowiem umieszczone rollercoastery, z wagonikami w kształcie bolidów Ferrari. Każdy z nich rozpędza się do zawrotnej prędkości ok. 240 km/h. Obiekt przyciąga turystów masą innych atrakcji, wśród nich znaleźć można: teatr, park przypominający ojczyznę Ferrari, wiele kawiarni, restauracji oraz sklepów, w których zaopatrzyć się można w pamiątki.
 
 
OGÓLNE INFORMACJE O KRAJU:

położenie: Zjednoczone Emiraty Arabskie znajdują się nad Zatoką Perską i Omańską, składa się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Graniczy z Arabią Saudyjską i Omanem.

stolica: Abu Zabi (Abu Dhabi)

powierzchnia: 83 600 km2

ludność: ok. 8 mln mieszkańców

waluta: dirham

język: arabski

strefa czasowa: UTC +4

religia: islam

wiza: wymagana wiza (możliwość otrzymania wizy bezpłatnie na granicy na okres do 30 dni)/ paszport ważny 6 miesięcy od daty wjazdu (tymczasowy wyłącznie na wyjazd)

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Abu Dhabi, PO BOX 2334

Tel.:+971 50 662 6151 Tel.: +971 2 446 5200

Tel. dyżurny: +971 508 113 249 Faks: +971 2 446 2967

abudhabi.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.abuzabi.msz.gov.pl

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home