0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
City Tour

City Tour

Wyjazdy, których głównym celem jest zwiedzania miasta. Najczęściej są to jakieś stolice krajów lub po prostu miasta słynące ze swoich atrakcji turystycznych.

Dubaj - 4 dniowy wyjazd incentive

Krótki ale bardzo atrakcyjny wyjazd do Dubaju. Poznamy zarówno starą, jak i nową część miasta, a także wyskoczymy na safari 4x4 na pustynię. Ruszajmy na podbój Dubaju !

od 4200
 • Rekomendowane terminy
 • sty24° 14°
 • lut25° 15°
 • mar28° 17°
 • kwi33° 21°
 • maj38° 24°
 • cze39° 27°
 • lip40° 29°
 • sie40° 30°
 • wrz39° 27°
 • paź35° 23°
 • lis30° 19°
 • gru26° 16°
 • Dubaj - 4 dniowy wyjazd incentive - Dzień 1 - Przylot do Dubaju a

  Dzień 1 - Przylot do Dubaju

  Po kilkugodzinnym locie z Warszawy, wieczorem lądujemy na lotnisku w Dubaju. Będzie tu na nas czekał nas polski przewodnik, który zawiezie nas do hotelu. Po zakwaterowaniu - czas na odpoczynek przed jutrzejszymi atrakcjami.

 • Dubaj - 4 dniowy wyjazd incentive - Dzień 2 - Dubajski relaks b

  Dzień 2 - Dubajski relaks

  Czas na prawdziwy relaks ! Po sycącym śniadaniu w hotelowej restauracji, przez pierwszą część dnia czeka nas błogie leniuchowanie przy hotelowym basenie. Następnie ruszamy do The Dubai Mall - największego na świecie centrum handlowego, w którym oprócz tysiąca sklepów znajduje się jedyne w swoim rodzaju gigantyczne Akwarium. To od Ciebie zależy, czy dasz się ponieść zakupowamu szaleństwu, czy może zechcesz podziwiać tysiące różnych okazów zwierząt morskich. Po powrocie do hotelu mamy chwilę na odświeżenie się i przygotowanie do wieczornej kolacji. Zapraszamy na nią do Dubai Mariny - luksusowej dzielnicy miasta. Po posiłku chętni mogą udać się do popularnej dyskoteki Barasti Beach Bar, która dzięki kilku parkietom z różną muzyką, częściowo także znajdującym się na plaży, zaspokoi gust każdego imprezowicza. Powrót do hotelu organizowany jest we własnym zakresie.

 • Dubaj - 4 dniowy wyjazd incentive - Dzień 3 - Stary Dubaj i uroki dubajskiej pustyni c

  Dzień 3 - Stary Dubaj i uroki dubajskiej pustyni

  Trzeci dzień wyjazdu to zapoznanie się z historią miasta oraz wyprawa na dubajską pustynię. Po śniadaniu w hotelowej restauracji udajemy się do Dubai Mariny, skąd wybierzemy się na godzinny rejs tradycyjną łodzią dhow. Po zakończeniu rejsu czeka na nas wycieczka szlakiem dubajskiej historii. Stary Dubaj to nic innego jak urokliwe Targi Złota i Przypraw, zabytkowa dzielnica Bastakiya oraz Muzeum Dubaju, które znajduje się w 225-letnim forcie Al Fahidi. Następnie zmieniamy scenerię i udajemy się samochodami terenowymi na safari po dubajskiej pustyni. Doświadczeni kierowcy zapewniają niezapomnianą podróż z dala od ruchliwego miasta, daleko w głąb dubajskiej pustyni. Będzie też okazja do spróbowania swoich sił w jednym z najnowszych i najbardziej ekscytujących sportów na świecie - sandboardingu czyli zjeździe na desce z wydm. Wystarczy zamocować deskę, wziąć głęboki oddech i już można ruszyć w dół po złotych piaskach pustyni. Podczas safari czeka nas również kolacja w obozowisku. Gwarantujemy niesamowite widoki pustyni o zachodzie słońca i moc wrażeń!

 • Dubaj - 4 dniowy wyjazd incentive - Dzień 4 - Pożegnanie z arabskim światem d

  Dzień 4 - Pożegnanie z arabskim światem

  Wcześnie rano wymeldowujemy się z hotelu i udajemy na lotnisko, skąd czeka nas lot powrotny do Polski. Po ok. 5,5 godzinnym locie, lądujemy w Warszawie.

Wyjazd integracyjny Dubaj

Dubaj jest doskonałym miesjcem na wyjazdy incentive. Miasto położone jest w odległości zaledwie 5 godzin bezpośredniego lotu samolotem od Warszawy, ale po wylądowaniu możemy się przekonać, że znaleźliśmy się już zdecydowanie w innym, nieeuropejskim świecie. Kierunek ten, egzotyczny i mało dla nas jeszcze poznany, cieszy się wśród naszych klientów bardzo dużą popularnością. Dodatkowym atutem podczas wyjazdów do Emiratów organizowanych przez nas jest nasz polski przewodnik, mieszkający na stałe w Dubaju i będący wielkim znawcą całych Emiratów. 

zobacz naszą nową stronę dedykowaną wyjazdom do Dubaju: www.dubai24.pl

DUBAJ to jeden z siedmiu emiratów tworzących Zjednoczone Emiraty Arabskie – niezbyt duże państwo leżące na Półwyspie Arabskim, nad zatokami Perską i Omańską. Bliskowschodni emirat jest czymś na kształt księstwa. Najczęściej jest to prowincja znajdująca się we władzy emira. Emirat może być albo niepodległym państwem albo łączyć się z kilkoma innymi emiratami federalnymi w ramach jednego państwa. Dubaj jest najliczniej zaludnionym i drugim co do wielkości (po Abu Zabi) spośród emiratów tworzących państwo. Nazwa oficjalna – Emirat Dubaju.

Dubaj już od VII wieku był handlową potęgą. Do Chin eksportowano stąd perły, otrzymując w zamian jedwabie i porcelanę, które następnie kierowano do Europy.

Wielkim bogactwem naturalnym Dubaju wspołczesnych czasów okazała się ropa naftowa. W latach 60. XX wieku Dubaj stał się jednym z najbogatszych miast w regionie i w jego granicach zaczęły rozwijać się wielkie centra biznesowe. Obecnie dubajskie rezerwy „czarnego złota” nie są zbyt imponujące (emirat Abu Zabi ma ich np. dwadzieścia razy więcej), a region utrzymuje się głównie z turystyki, handlu i mających tu swe siedziby licznych przedsiębiorstw informatycznych oraz centrów finansowych.

Obecny nowoczesny pejzaż miasta z dominującą współczesną zabudową miasta to pocztówkowy portrer Dubaju. Łatwo jest zapomnieć, że jeszcze kilkadziesią lat temu był niewielkim miastem beduińskich kupców. W niecałe 50 lat, dzieki pieniądzom szejków wzbogaconych na wydobyciu ropy naftowej,  zmienił swoje oblicze szybciej niż jakiekolwiek inne miasto na Ziemi.

Miasto nadal rośnie, obecnie w Dubaju wykorzystuje się jedną czwartą wszystkich dźwigów budowlanych świata, dzięki czemu podróżni mogą podziwiać liczne, słynne już budowle. Tutejsi inwestorzy zlecają projektantom tworzenie nowych spektakularnych budowli, które można by było określić co najmniej jednym przedrostkiem „naj”: najwyższych, najdroższych, najnowocześniejszych, najwspanialszych. Architekci mogą realizować swoje najbardziej szalone pomysły właśnie w Dubaju. Z drugiej strony, nie zapomina się tutaj także o tradycyjnych elementach i starej kulturze, dzieki czemu powstaje atrakcyjne połączenie tych dwóch światów.

 

Zwiedzanie zaczniemy od nowoczesnej części miasta. Na początek udajemy się do DUBAI MALL - największego na świecie centrum handlowego (pod względem całkowitej powierzchni – ponad 1,1 km. kw., czyli ok. 50 boisk piłkarskich). Znajduje się tu ponad 1,200 sklepów, lodowisko, gigantyczne akwarium, kompleks kinowy, centrum rozrywki, a parking może pomieścić ponad 14,000 samochodów. Obecnie Dubai Mall odwiedza około 40 milionów ludzi rocznie. Trwają jednak prace nad znacznym powiększeniem centrum, by mogło ono pomieścić w ciągu roku nawet 100 milionów odwiedzających.

AKWARIUM i PODWODNE ZOO zlokalizowane w centrum handlowego DUBAI MALL, jest oczywiście jednym z największych na świecie akwariów pod dachem. Dzierży rekord Guinnessa za "Największy na świecie panel akrylowy". Znajdziemy tu ponad 220 gatunków morskich zwierząt, w tym rekiny i płaszczki, które mozna zobaczyć m. in. z podwodnego, szklanego tunelu.

Na placu obok Dubai Mall, powstało sztuczne jezioro o powierzchni 30 arów. Jest to tym bardziej imponujące, jeśli przypomnimy sobie, że pierwotnie był tu przecież sam środek pustyni, bo na niej jest zbudowane całe miasto Dubaj. Na jeziorze umieszczono największy na świecie system tzw. TAŃCZĄCYCH FONTANN. Fontanna ta ma aż 275 m. długości i potrafi wyrzucić wodę na wysokość aż 150 m.! Oświetlane przez 6600 najnowoczęsniejszych lamp, 25 kolorówych projektorów, których światło jest widoczne z odległości 20 km., jak również... z kosmosu!

Co wieczór odbywa się tu przy dźwiękach klasycznej, popularnej i arabskiej muzyki niezwykły spektakt "światło, woda, dźwięk". Strumienie wody są wyrzucane z ruchomych dysz oraz podświetlane przez reflektory zapalające się w odpowiedniej sekwencji.

Wieczorem udajemy się na kolację do DUBAI MARINY. To nowo powstająca dzielnica Dubaju, reklamowana jako przyszłe, nowe centrum miasta, idealne do mieszkania, pracy i wypoczynku. Jest to jednocześnie największa na świecie sztucznie stworzona marina.

Wieżowce powstające w części nazwanej Marina Górna będą miały przepiekny widok na sztuczną wyspę Palma Jumeirah. W tej części ma powstać łącznie 200 wieżowców.

Do mariny należy również Port Marina, który będzie w stanie pomieścić ok. 700 statków. W dzielnicy nie zabraknie przestronnych deptaków z licznymi sklepami.

 

Trzeciego dnia poznamy tzw.STARY DUBAJ

Trasa wycieczki prowadzi wzdłuż imponującego kanału Dubai Creek i dalej przez zabytkową dzielnicę, BASTAKIYA  - pierwotnie powstałą w około 1890 roku, zbudowaną przez irańskich kupców i rzemieślników, którzy handlowali na pobliskim targowisku, obecnie znanym jako Meena Bazaar. Na kompleks składa się sześćdziesiąt budynków, wszystkie odrestaurowane, w których teraz mieszczą się niezależne galerie sztukimuzea, restauracjeprywatne hotele.

Następnie odwiedzimy MUZEUM DUBAJU, z jego cennymi zbiorami opisującymi historię i kolejne fazy rozwoju miasta. Muzeum zlokalizowane jest w 225-letni forcie Al Fahidi, który jest najstarszym istniejącym budynkiem w Dubaju. Zadaniem fortu była obrona miasta przed koczowniczymi plemionami. Później pełnił rolę pałacu władcy, koszar i więzienia.

Kolejnym etapem wycieczki jest REJS ABRĄ  czyli tradycyjną łodzią, na drugą stronę kanału, gdzie znajduje się Targ Przypraw i Targ Złota.

Na Spice Souq czyli na TARGU PRZYPRAW  królują lady z suszonymi ziołami, kadzidłami, naturalnymi barwnikami, henną i liśćmi hibiskusa. Tutaj można kupić shishę, znaleźć orientalne aromaty, albo świeżą wanilię w bardzo dobrej cenie.

Po sąsiedzku jest Gold Souq - TARG ZŁOTA. Tutejsze sklepiki oferują przeróżne droższe i bardziej ekonomiczne towary zrobione z tego drogocennego kruszcu. Jest to idealne miejsce dla miłośników biżuterii, a jeśli na poważnie podchodzimy do zakupów, można nawet sporo utargować.

Po południu wyruszamy na wyprawę pełną wrażeń czyli PUSTYNNE SAFARI SAMOCHODAMI 4x4. Doświadczeni kierowcy zapewniają niezapomnianą podróż z dala od ruchliwego miasta, daleko w głąb dubajskiej pustyni. Po około 40 minutach ostrej jazdy po wydmach, podziwianiu zachodu słońca na pustyni, w obozowisku na pustyni przewidziany jest postój. Czeka nas tu kolacja w formie bufetu arabskiego z grillowanymi mięsami, surówkami, kebabami, hummusem itp, pokazy tańca brzucha, malowanie tatuaży henną, palenie sishy, a dla chętnych oferowane będą przejażdżki na wielbłądzie. Będzie też okazja do spróbowania swoich sił w jednym z najnowszych i najbardziej ekscytujących sportów na świecie — sandboardingu! Wystarczy zamocować deskę, wziąć głęboki oddech i już można ruszyć w dół po złotych piaskach pustyni.

 

OGÓLNE INFORMACJE O KRAJU:

położenie: Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo znajdujce się nad Zatoką Perską i Omańską, składajce się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Graniczy z Arabią Saudyjską i Omanem.

stolica: Abu Zabi (Abu Dhabi)

powierzchnia: 83 600 km2

ludność: ok. 8 mln mieszkańców

waluta: dirham

język: arabski

strefa czasowa: UTC +4

religia: islam

wiza: wymagana wiza (możliwość otrzymania wizy bezpłatnie na granicy na okres do 30 dni)/ paszport ważny 6 miesięcy od daty wjazdu (tymczasowy wyłącznie na wyjazd)

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, WZW A i WZW B

pogoda: Emirat Dubaju leży w strefie klimatu podzwrotnikowego suchego. Lato jest tu bardzo gorące, suche i wietrzne; średnia temperatura lipca i sierpnia w ciągu dnia to 40-42°C. Nocą nadal jest gorąco – słupek rtęci spada wówczas do 30°C. Rekordowa temperatura odnotowana w Dubaju wynosiła 49°C.
Zima jest chłodniejsza, ale krótka. Temperatura w ciągu dnia w mieście Dubaj wynosi wówczas średnio 23°C, a nocą spada do ok. 14°C. Na pustyni jest chłodniej; średnia dzienna temperatura wynosi tam 5°C.
Choć Dubaj to kraina przede wszystkim pustynna, nie jest tu aż tak sucho jak chociażby w Egipcie. W ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci zanotowano wręcz wzrost opadów, których roczna suma wynosi obecnie średnio 150 mm.
Dla Dubaju typowe są nieregularne, krótko trwające opady. Występują one głównie w okresie od grudnia do marca. Jest to również czas najchłodniejszy i najbardziej polecany na wyprawę do emiratu. Warto rozważyć również wczesną wiosnę oraz późną jesień, kiedy temperatury oscylują między 25 a 30°C.

Większą część dnia będziemy jednak spędzać w klimatyzowanych autokarach i pomieszczeniach, dlatego upał nie będzie tak dotkliwy. Zalecamy wręcz wzięcie swetra czy bluzy, bo klimatyzacja w Dubaju jest standardem i często ustawiona jest na dosyć niskie temperatury.


 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Abu Dhabi, PO BOX 2334

Tel.:+971 50 662 6151 Tel.: +971 2 446 5200

Tel. dyżurny: +971 508 113 249 Faks: +971 2 446 2967

abudhabi.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.abuzabi.msz.gov.pl 

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home