0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Wyprawy motocyklowe

Wyprawy motocyklowe

Podróżowanie motocyklem to wolność, radość i niezależność. Wsiadasz, ruszasz i zostawiasz problemy za sobą.. W drogę!

Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS

Niezapomniana wyprawa motocyklowa "one way" na motocyklach BMW z Polski (Lublina) do Gruzji (Kutaisi). W 10 dni przemierzymy ponad 4000 km, sześć krajów!!

od 3000
 • Rekomendowane terminy
 • sty° °
 • lut° °
 • mar° °
 • kwi° °
 • maj° °
 • cze° °
 • lip° °
 • sie° °
 • wrz° °
 • paź° °
 • lis° °
 • gru° °
 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 1 Lublin – Koszyce (SŁO) – Miszkolc (HU) (463 km) a

  Dzień 1 Lublin – Koszyce (SŁO) – Miszkolc (HU) (463 km)

  Wyprawa motocyklowa do Gruzji rozpoczyna się w Lublinie, gdzie stacjonują nasze motocykle BMW F 800 GS, które będą nam towarzyszyć w trakcie całej podróży. Trasa tego dnia wiedzie przez południowo-wschodnią Polskę, Słowację (m.in. przez Koszyce) i doprowadzi nas do uzdrowiskowej miejscowości, Miszkolc - czwartego pod względem wielkości miasta na Węgrzech, nieustępującego swym urokiem stolicy kraju. Znajduje się ono nieopodal malowniczych Gór Bukowych. Dzień zakończymy relaksując się w basenach termalnych Barlangfürdő, wbudowanych w naturalne górskie zbocze.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 2 Miszkolc (HU) – Budapeszt (HU) – Timisoara (RU) (499 km) b

  Dzień 2 Miszkolc (HU) – Budapeszt (HU) – Timisoara (RU) (499 km)

  Będąc w Miszkolcu odwiedzimy zamek Diosgyor, który za czasów króla Ludwika Węgierskiego był jedną z najważniejszych twierdz Europy. Udamy się również do Lillafüred bajkowego kurortu usytuowanego niedaleko w Górach Bukowych. Jest to miejsce, które powstało ze współgrania sił natury i pracy człowieka. Łagodne garby Gór Bukowych wyrastają z trzech stron wokół Lillafüred z nieziemską precyzją. Wzrok przenosi się z jednego zbocza na drugie, z tej perspektywy wyglądają jakby ktoś narysował je od linijki. Z Miszkolca udajemy się do Budapesztu. W trakcie pobytu w Budapeszcie skosztujemy tradycyjnych węgierskich potraw, w zależności od możliwości czasowych odwiedzimy starówkę, Wzgórze Zamkowe, Parlament, Aleję Andrássy, Łaźnie Széchenyi'ego. Opuszczamy Budapeszt, przekraczamy granicę węgiersko-rumuńską i kierujemy się w stronę Timisoara, gdzie będziemy nocować.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 3 Timisoara (RU) – Obarasia Lotrului (RU) – Voineasa (RU) (347 km) c

  Dzień 3 Timisoara (RU) – Obarasia Lotrului (RU) – Voineasa (RU) (347 km)

  Trzeciego dnia wyprawy motocyklowej do Gruzji czeka nas przeprawa przez najwyżej położoną drogę w Rumunii - Transalpinę, w najwyższym punkcie przełęczy Urdele na wysokości 2145 m n.p.m. Położona wśród malowniczych pejzaży w poprzek rumuńskich Karpat, wzbogaci trasę o piękne widoki i niezapomniane przeżycia. Trasa utworzona przez Niemców w czasie drugiej wojny światowej do niedawna była przejezdna wyłącznie dla samochodów terenowych, jednak w 2012 roku w całości została pokryta asfaltem i obecnie jest przejezdna dla wszystkich. Na nocleg zatrzymamy się w jednym z hosteli nieopodal jeziora Lacul Vidra.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 4 Voineasa (RU) – Bukareszt (RU) (391 km) d

  Dzień 4 Voineasa (RU) – Bukareszt (RU) (391 km)

  Dziś wyruszamy w drogę po trasie Transfogarskiej (Transfăgără?an). Jest to jedna z najsłynniejszych motocyklowych tras w Europie. Droga w całości jest asfaltowa a przejazd bezpłatny :) Trasfogarska otwierana jest późną wiosną a zamykana wczesną jesienią. Dlatego wybieramy najdogodniejszy termin aby móc cieszyć się jazdą i niesamowitymi widokami. Najwyższy punkt trasy to 2034 m n.p.m. Zjeżdżamy z Transfogarskiej i kierujemy się do Bukaresztu, gdzie zatrzymamy się na nocleg. Wieczorem wyjście na miasto i zwiedzanie stolicy Rumunii.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 5 Słoneczny Brzeg (BUŁ) – Stambuł (TU) (371 km) e

  Dzień 5 Słoneczny Brzeg (BUŁ) – Stambuł (TU) (371 km)

  Będąc w Słoneczny Brzegu odwiedzamy Action Aquapark. To centrum wodnych atrakcji posiada powierzchnię 24 000 metrów kwadratowych. Jednocześnie może pomieścić aż 3000 odwiedzających. Otoczony roślinnością tropikalną Action Aquapark podzielony jest na 4 strefy, w których znajdziemy aż 30 rodzajów wodnych atrakcji. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Opuszczamy Słoneczny Brzeg, przekraczamy granicę z Turcją. Pokonujemy kolejne kilometry by zatrzymać się w Stambule. Odpoczynek i wieczorne zwiedzanie miasta.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 6 Bukareszt (RU) – Warna (BUŁ) – Słoneczny Brzeg (362 km) f

  Dzień 6 Bukareszt (RU) – Warna (BUŁ) – Słoneczny Brzeg (362 km)

  Po śniadaniu opuszczamy Bukareszt. Przekraczamy granicę w miejscowości Giurgiu (RO) / Ruse (BG). Most Przyjaźni zbudowany w latach 50., łączący bułgarskie i rumuńskie brzegi Dunaju. Jesteśmy w słonecznej Bułgarii. Dojeżdżamy do Warny, największego miasta Czerwonej Riwiery, zbudowanego przez Rzymian. To właśnie im zawdzięczamy największy kompleks łaźni rzymskich. Warnę słusznie określa się jako stolicę bułgarskiego wybrzeża ? ze względu na zamknięte dla ruchu deptaki handlowe w centrum, plaże naturystów na przylądku Galatea, a także coroczny festiwal muzyki klasycznej. Liczne secesyjne domy świadczą o zamożności dawnej burżuazji. Na północ od miasta znajduje się popularny region turystyczny wśród Polaków, a mianowicie Złote Piaski. Po odpoczynku wyruszamy w kierunku Słonecznego Brzegu, gdzie spędzamy noc.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 7 Stambuł (TU) – Ankara (TU) (452 km) g

  Dzień 7 Stambuł (TU) – Ankara (TU) (452 km)

  Kontynuujemy naszą przygodę ze Stambułem. Będąc tu koniecznie musimy zobaczyć: Wieżę Galata, tutejsze bazary, Akwedukt Walesa, Świątynię Hagia Sofia. Skosztujemy m.in. takich rarytasów jak świeżo wyciskany sok z granatu czy kasztany. Opuszczamy Stambuł by kolejny nocleg spędzić w Ankarze. Stolica Turcji jest jednocześnie jednym z najchętniej odwiedzanych miast w tym państwie. Ankara słynie z Mauzoleum Mustafy Kemala Paszy Ataturka, Muzeum Cywilizacji Anatolijskiej licznych meczetów i bazarów. Kulinarne atrakcje w Ankarze znajdziemy w knajpach, restauracjach czy tawernach. Również na straganach oferuje się przyjezdnym i mieszkańcom nieskończony wybór smaków i rodzajów tamtejszych specjałów. Potem po krótkim zwiedzaniu przyjdzie czas na deser i przepyszną turecką kawę. Noc spędzamy w przyjaznej turystom Ankarze.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 8 Ankara (TU) – Nevsehir – Kayseri (TU) (350 km) h

  Dzień 8 Ankara (TU) – Nevsehir – Kayseri (TU) (350 km)

  Rano ruszamy dalej na południowy wschód. Zatrzymujemy się w Nevsehir. Miasto położone jest ok. 10 km na wschód od słynnego Parku Narodowego Göreme, w którym można podziwiać słynne kościoły wykute w tufowej skale. Historia Nevsehir sięga czasów Imperium Hetyckiego. W starożytności miasto, tak jak i okoliczne tereny Anatolii, często przechodziło z rąk do rąk potęg ? Asyrii, Medów, Persów, Greków i Rzymian. Po odpoczynku wyruszamy do Kayseri. Jest to miasto, w którym bloki wyrastają wprost ze ścierniska a nad nim góruje majestatyczny wulkan Erciyes Dagi. Kayseri słynie jako skupisko tradycyjnych seldżuckich grobowców znanych jako kümbet. W trakcie zwiedzania skosztujemy tradycyjnych potraw tutejszej kuchni, podziwiamy zapierające dech w piersiach widoki i nabierzemy sił na kolejne dwa dni naszej przygody.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 9 Kayseri (TU) – Trabzon (TU) (552 km) i

  Dzień 9 Kayseri (TU) – Trabzon (TU) (552 km)

  Żegnamy Kayseri. Tym razem kierujemy się na północny wschód do Trazbon. Z pewnością nie jest on miastem turystycznym. To kipiący życiem ośrodek komunikacyjny w zarazem największy port we wschodniej części Morza Czarnego. Miasto posiada długą historię, która sięga czasów antycznych, a dokładniej 746 roku p.n.e., kiedy to zostało założone przez osadników z Miletu jako Trapezus. Największą atrakcją Trabzonu jest muzeum Aya Sofya, czyli dawny kościół Hagia Sophia. Trabzońska Aya Sofya pochodzi z XIII wieku, z czasów Bizancjum, a po podboju osmańskim służyła przez wieki jako meczet.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 10 Trabzon (TU) – Kutaisi (GRU) (384 km) j

  Dzień 10 Trabzon (TU) – Kutaisi (GRU) (384 km)

  Trasa ostatniego dnia wyprawy motocyklowej wiedzie w większości nad brzegiem Morza Czarnego. Jest to świetna okazja by nacieszyć oko niesamowitymi widokami. Po przekroczeniu granicy z Gruzją odwiedzimy przepiękne Batumi, określane mianem kaukaskiego Dubaju. Batumi to jeden z najważniejszych portów Morza Czarnego, oraz stolica autonomicznej republiki Adżarii. Znane jest Polakom głównie z piosenki słynnego w latach 60. ubiegłego wieku ?girlsbandu? Filipinki. Naszą przygodę kończymy w Kutaisi, gdzie będziemy mieli okazję zwiedzić to przepiękne miasto, skosztować lokalnych przysmaków oraz zaznać gruzińskiej gościnności. Nocleg w zaprzyjaźnionym hostelu w Kutaisi.

 • Z Polski do Gruzji w 10 dni - wyprawa one way na BMW F800GS - Dzień 11 Powrót do kraju tym razem samolotem :) k

  Dzień 11 Powrót do kraju tym razem samolotem :)

One way - Trasa Polska – Gruzja

 

1) Lublin – Koszyce (SŁO) – Miszkolc (HU) (463 km)

Wyprawa motocyklowa do Gruzji rozpoczyna się w Lublinie, gdzie stacjonują nasze motocykle BMW F 800 GS, które będą nam towarzyszyć w trakcie całej podróży. Trasa tego dnia wiedzie przez południowo-wschodnią Polskę, Słowację (m.in. przez Koszyce) i doprowadzi nas do uzdrowiskowej miejscowości, Miszkolc - czwartego pod względem wielkości miasta na Węgrzech, nieustępującego swym urokiem stolicy kraju. Znajduje się ono nieopodal malowniczych Gór Bukowych. Dzień zakończymy relaksując się w basenach termalnych  Barlangfürdő, wbudowanych w naturalne górskie zbocze.  


 

2) Miszkolc (HU) – Budapeszt (HU) – Timisoara (RU) (499 km)

Będąc w Miszkolcu odwiedzimy zamek Diosgyor, który za czasów króla Ludwika Węgierskiego był jedną z najważniejszych twierdz Europy. Udamy się również do Lillafüred bajkowego kurortu usytuowanego niedaleko w Górach Bukowych. Jest to miejsce, które powstało ze współgrania sił natury i pracy człowieka. Łagodne garby Gór Bukowych wyrastają z trzech stron wokół Lillafüred z nieziemską precyzją. Wzrok przenosi się z jednego zbocza na drugie, z tej perspektywy wyglądają jakby ktoś narysował je od linijki. Z Miszkolca udajemy się do Budapesztu. W trakcie pobytu w Budapeszcie skosztujemy tradycyjnych węgierskich potraw, w zależności od możliwości czasowych odwiedzimy starówkę, Wzgórze Zamkowe, Parlament, Aleję Andrássy, Łaźnie Széchenyi'ego. Opuszczamy Budapeszt, przekraczamy granicę węgiersko-rumuńską i kierujemy się w stronę Timisoara, gdzie będziemy nocować.

 

3) Timisoara (RU) – Obarasia Lotrului (RU) – Voineasa (RU) (347 km)

Trzeciego dnia wyprawy motocyklowej do Gruzji czeka nas przeprawa przez najwyżej położoną drogę w Rumunii - Transalpinę, w najwyższym punkcie przełęczy Urdele na wysokości 2145 m n.p.m. Położona wśród malowniczych pejzaży w poprzek rumuńskich Karpat, wzbogaci trasę o piękne widoki i niezapomniane przeżycia. Trasa utworzona przez Niemców w czasie drugiej wojny światowej do niedawna była przejezdna wyłącznie dla samochodów terenowych, jednak w 2012 roku w całości została pokryta asfaltem i obecnie jest przejezdna dla wszystkich. Na nocleg zatrzymamy się w jednym z hosteli nieopodal jeziora Lacul Vidra.

 

4) Voineasa (RU) – Bukareszt (RU) (391 km)

Dziś wyruszamy w drogę po trasie Transfogarskiej (Transfăgărășan). Jest to jedna z najsłynniejszych motocyklowych tras w Europie. Droga w całości jest asfaltowa a przejazd bezpłatny :) Trasfogarska otwierana jest późną wiosną a zamykana wczesną jesienią. Dlatego wybieramy najdogodniejszy termin aby móc cieszyć się jazdą i niesamowitymi widokami. Najwyższy punkt trasy to 2034 m n.p.m.

Zjeżdżamy z Transfogarskiej i kierujemy się do Bukaresztu, gdzie zatrzymamy się na nocleg. Wieczorem wyjście na miasto i zwiedzanie stolicy Rumunii.

 

5) Bukareszt (RU) – Warna (BUŁ) – Słoneczny Brzeg (362 km)

Po śniadaniu opuszczamy Bukareszt. Przekraczamy granicę w miejscowości Giurgiu (RO) / Ruse (BG). Most Przyjaźni zbudowany w latach 50., łączący bułgarskie i rumuńskie brzegi Dunaju. Jesteśmy w słonecznej Bułgarii. Dojeżdżamy do Warny, największego miasta Czerwonej Riwiery, zbudowanego przez Rzymian. To właśnie im zawdzięczamy największy kompleks łaźni rzymskich. Warnę słusznie określa się jako stolicę bułgarskiego wybrzeża – ze względu na zamknięte dla ruchu deptaki handlowe w centrum, plaże naturystów na przylądku Galatea, a także coroczny festiwal muzyki klasycznej. Liczne secesyjne domy świadczą o zamożności dawnej burżuazji. Na północ od miasta znajduje się popularny region turystyczny wśród Polaków, a mianowicie Złote Piaski. Po odpoczynku wyruszamy w kierunku Słonecznego Brzegu, gdzie spędzamy noc.

 

6) Słoneczny Brzeg (BUŁ) – Stambuł (TU) (371 km)

Będąc w Słoneczny Brzegu odwiedzamy Action Aquapark. To centrum wodnych atrakcji posiada powierzchnię 24 000 metrów kwadratowych. Jednocześnie może pomieścić aż 3000 odwiedzających. Otoczony roślinnością tropikalną Action Aquapark podzielony jest na 4 strefy, w których znajdziemy aż 30 rodzajów wodnych atrakcji. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Opuszczamy Słoneczny Brzeg, przekraczamy granicę z Turcją. Pokonujemy kolejne kilometry by zatrzymać się w Stambule. Odpoczynek i wieczorne zwiedzanie miasta.

 

7) Stambuł (TU) – Ankara (TU) (452 km)

Kontynuujemy naszą przygodę ze Stambułem. Będąc tu koniecznie musimy zobaczyć: Wieżę Galata, tutejsze bazary, Akwedukt Walesa, Świątynię Hagia Sofia. Skosztujemy m.in. takich rarytasów jak świeżo wyciskany sok z granatu czy kasztany. Opuszczamy Stambuł by kolejny nocleg spędzić w Ankarze. Stolica Turcji jest jednocześnie jednym z najchętniej odwiedzanych miast w tym państwie. Ankara słynie z Mauzoleum Mustafy Kemala Paszy Ataturka, Muzeum Cywilizacji Anatolijskiej licznych meczetów i bazarów. Kulinarne atrakcje w Ankarze znajdziemy w knajpach, restauracjach czy tawernach. Również na straganach oferuje się przyjezdnym i mieszkańcom nieskończony wybór smaków i rodzajów tamtejszych specjałów. Potem po krótkim zwiedzaniu przyjdzie czas na deser i przepyszną turecką kawę. Noc spędzamy w przyjaznej turystom Ankarze.


 

8) Ankara (TU) – Nevsehir – Kayseri (TU) (350 km)

Rano ruszamy dalej na południowy wschód. Zatrzymujemy się w Nevsehir. Miasto położone jest ok. 10 km na wschód od słynnego Parku Narodowego Göreme, w którym można podziwiać słynne kościoły wykute w tufowej skale. Historia Nevsehir sięga czasów Imperium Hetyckiego. W starożytności miasto, tak jak i okoliczne tereny Anatolii, często przechodziło z rąk do rąk potęg – Asyrii, Medów, Persów, Greków i Rzymian. Po odpoczynku wyruszamy do Kayseri. Jest to miasto, w którym bloki wyrastają wprost ze ścierniska a nad nim góruje majestatyczny wulkan Erciyes Dagi. Kayseri słynie jako skupisko tradycyjnych seldżuckich grobowców znanych jako kümbet. W trakcie zwiedzania skosztujemy tradycyjnych potraw tutejszej kuchni, podziwiamy zapierające dech w piersiach widoki i nabierzemy sił na kolejne dwa dni naszej przygody.

 

9) Kayseri (TU) – Trabzon (TU) (552 km)

Żegnamy Kayseri. Tym razem kierujemy się na północny wschód do Trazbon. Z pewnością nie jest on miastem turystycznym. To kipiący życiem ośrodek komunikacyjny w zarazem największy port we wschodniej części Morza Czarnego. Miasto posiada długą historię, która sięga czasów antycznych, a dokładniej 746 roku p.n.e., kiedy to zostało założone przez osadników z Miletu jako Trapezus. Największą atrakcją Trabzonu jest muzeum Aya Sofya, czyli dawny kościół Hagia Sophia. Trabzońska Aya Sofya pochodzi z XIII wieku, z czasów Bizancjum, a po podboju osmańskim służyła przez wieki jako meczet.

 

10) Trabzon (TU) – Kutaisi (GRU) (384 km)

Trasa ostatniego dnia wyprawy motocyklowej wiedzie w większości nad brzegiem Morza Czarnego. Jest to świetna okazja by nacieszyć oko niesamowitymi widokami. Po przekroczeniu granicy z Gruzją odwiedzimy przepiękne Batumi, określane mianem kaukaskiego Dubaju. Batumi to jeden z najważniejszych portów Morza Czarnego, oraz stolica autonomicznej republiki Adżarii. Znane jest Polakom głównie z piosenki słynnego w latach 60. ubiegłego wieku “girlsbandu” Filipinki. Naszą przygodę kończymy w Kutaisi, gdzie będziemy mieli okazję zwiedzić to przepiękne miasto, skosztować lokalnych przysmaków oraz zaznać gruzińskiej gościnności. Nocleg w zaprzyjaźnionym hostelu w Kutaisi.

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home