0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Objazdówka

Objazdówka

Podróżujemy z miejsca na miejsce, zatrzymując się w najciekawszych miejscach. W krótkim czasie poznajemy "esencję" danego rejonu.

Wyspy Kanaryjskie ‒ krajobrazy i zabytki Teneryfy

Teneryfa to piękna wyspa należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Na turystów czekają tam piaszczyste plaże, wspaniałe krajobrazy i mnóstwo atrakcji.

od 5000
 • Rekomendowane terminy
 • sty18° 12°
 • lut18° 12°
 • mar20° 13°
 • kwi20° 13°
 • maj21° 14°
 • cze23° 16°
 • lip25° 18°
 • sie26° 19°
 • wrz25° 18°
 • paź24° 17°
 • lis21° 13°
 • gru19° 15°
 • a

  Dzień 1 - Wyjazd na Teneryfę

  Spotykamy się na lotnisku. Po odprawie wylatujemy na Teneryfę. Na miejscu zostajemy przewiezieni do naszego hotelu. Wieczorem czeka tam na nas uroczysta zabawa powitalna z tańcami i muzyką, podczas której będziemy się świetnie bawić.

 • b

  Dzień 2 - Wycieczka po wyspie

  Tego dnia zaraz po śniadaniu wybierzemy się na zwiedzanie najwspanialszych zakątków Teneryfy. Autokarem udamy się do Icod de los Vinos, gdzie znajduje się jeden z najciekawszych na świecie pomników przyrody - ponad tysiącletnie drzewo Drago, które mierzy ok. 15 m i ma bardzo splątane gałęzie. Sok tego drzewa w kontakcie z powietrzem zmienia kolor na czerwony, przez co nazywano go smoczą krwią. Zachwycimy się pięknem tamtejszej przyrody i wspaniałymi krajobrazami, które będziemy mogli tam oglądać. Następnie pojedziemy do miejscowości Garachico, to właśnie tam kilka wieków temu znajdował się główny port wyspy, aż o momentu, w którym płynąca lawa zniszczyła część miasta. Miejsce to słynie z przytulnych uliczek, w których panuje niezwykły nastrój oraz ze znajdujących się tam licznych kawiarenek i restauracji. Po spacerze po miasteczku zatrzymamy się w jednej z restauracji, która urzeknie nas swoim klimatem, na obiad. Po obiedzie przejedziemy przez Dolinę Orotava, gdzie znajdziemy najpiękniejszą miejscowość na wyspie - La Orotava. Miejsce to słynie przede wszystkim ze wspaniałych architektonicznych zabytków. Przechadzając się uliczkami tego miasta poczujemy się jakbyśmy cofnęli się w czasie do XVII i XVIII wieku, czyli do czasów kolonialnych. Znajdziemy tam bowiem wiele świetnie zachowanych rezydencji w stylu kolonialnym. Zwiedzimy m.in. kościół Iglesia De La Concepcion z XVI wieku, który wpisany jest na listę zabytków UNESCO. Odwiedzimy także Pueblo Chico, gdzie znajdziemy miniaturę wysp kanaryjskich. Po zakończeniu zwiedzania udamy się z powrotem do naszego hotelu, na czekającą tam na nas smaczną kolację i nocleg.

 • c

  Dzień 3 - Nurkowanie

  Dzisiejszy dzień poświecimy na nurkowanie. Po śniadaniu wybierzemy się nad morze, by tam, wraz z instruktorem, zejść pod powierzchnię wody, gdzie czeka na nas niezwykła podwodna kraina. Flora i fauna, znajdująca się na dnie morza, zachwyci nas swoją rozmaitością i barwnością. Z pewnością będzie to przeżycie, którego nigdy nie zapomnimy. W południe zrobimy sobie przerwę, podczas której zjemy obiad w restauracji położonej blisko plaży, dzięki czemu podczas posiłku będziemy mogli zachwycać się pięknymi widokami. Po obiedzie wracamy na plażę, by dalej nurkować bądź pływać i opalać się, ciesząc się ze wspaniałego klimatu, panującego na tej wyspie. Pod wieczór wracamy do naszego hotelu na kolację i nocleg.

 • d

  Dzień 4 - Jeepami po La Gomerze

  Zaraz po śniadaniu wyruszymy na La Gomerę - wyspę sąsiadującą z Teneryfą. Za pomocą promu docieramy do San Sebastian, czyli stolicy Gomery. W San Sebastian przesiadamy się na jeepy, którymi od tej chwili będziemy się poruszać po wyspie. Najpierw udamy się do Parku Narodowego Garajonay, który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Ten ogromny park to jeden z najstarszych leśnych obszarów na Ziemi. Zrobimy sobie dłuższy postój, podczas którego zjemy obiad w jednej z restauracji serwującej tradycyjne kanaryjskie potrawy. W czasie tego obiadu będziemy mogli na żywo posłuchać języka gwizdanego, który dawniej wykorzystywany był do komunikacji na dużych odległościach. Następnie wrócimy do San Sebastian, odstawimy nasze jeepy i skupimy się na zwiedzaniu urokliwej stolicy La Gomery. Przejdziemy się po najpiękniejszych zakątkach miasteczka i odwiedzimy jego najsłynniejsze zabytki związane z pobytem w tym miejscu Krzysztofa Kolumba - Dom Kolumba i Książęcą Wieżę. Po zwiedzaniu udamy się na prom, którym wrócimy na Teneryfę i do naszego hotelu, gdzie czekać na nas już będzie wyśmienita kolacja.

 • e

  Dzień 5 - Śladami delfinów - rejs katamaranem

  Tego dnia zaraz po śniadaniu udajemy się do portu, gdzie wsiadamy na ekskluzywny katamaran, którym udamy się na wspaniałą wyprawę. Wybrzeże Teneryfy jest idealnym miejscem do obserwowania delfinów i waleni, dlatego też nasz katamaran będzie miał częściowo oszklone dno, przez które można obserwować zachowanie tych wspaniałych wodnych zwierząt. Dzięki temu rejsowi przeżyjemy niezapomniane chwile, poznamy niezwykłą florę i faunę, jaka kryje się pod powierzchnią wody. Taki rejs trwa pięć godzin. W połowie rejsu siedząc wygodnie na pokładzie katamaranu zjemy pyszny obiad. Po południu wracamy do portu, skąd autokar zabierze nas do naszego hotelu. Wieczorem zjadamy w naszym hotelu kolację i udajemy się na nocleg.

 • f

  Dzień 6 - Park Narodowy Del Teide i Wioska Masca

  Zaraz po śniadaniu wyruszymy do Parku Narodowego, którego centralnym punktem jest olbrzymi wulkan Teide o wysokości 3718 m n.p.m. jest to nie tylko najwyższy szczyt Hiszpanii, ale także najwyższy punkt na Oceanie Atlantyckim. Korzystając z kolejki linowej wjedziemy na wysokość 3500 m, skąd roztaczają się bajeczne widoki na pozostałe wyspy archipelagu. Krajobraz parku tworzą dziwne, różnokolorowe formacje skalne - bazaltowe, pumeksowe oraz zastygłe strumienie lawy spływające po stokach. To wszystko sprawi, że będziemy mieli wrażenie, że znaleźliśmy się na jakiejś obcej planecie, a nie na Ziemi. Następnie zwiedzimy wioskę Masca, miejsce to jest uważane za jedno z najpiękniejszych na całej wyspie. Ta mała wioska, ukryta między wulkanicznymi wzgórzami, otoczona jest zachwycającymi krajobrazami. Później udamy się do hotelu na nocleg oraz kolację.

 • g

  Dzień 7 - Powrót do Polski

  Po śniadaniu wykwaterowujemy się z hotelu. Mamy jeszcze czas wolny na pożegnanie się z tym wspaniałym miejscem i zakupienie ostatnich pamiątek, potem jedziemy na lotnisko.

Wyjazd integracyjny Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie ! Kto nie chciałby się skusić na wyjazd do tych przepięknej części świata?

Teneryfa (podobnie jak Gran Canaria) często nazywana są kontynentem w miniaturze, ze względu na bardzo zróżnicowaną florę i faunę oraz klimat, jaki panuje na tych wyspach. Na północy Teneryfy panuje klimat wilgotny, często występują tam mgły i opady, podczas gdy na południu panuje klimat suchy. Wspaniała bujna i zielona przyroda tego miejsca, plaże ze złotym piaskiem i urzekające krajobrazy, to wszystko zachęca do podróży na tą piękną wyspę.

Teneryfa to największa i najludniejsza wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich na Oceanie Atlantyckim, leżąca u północno-zachodnich wybrzeży Afryki. Mimo że geograficznie Teneryfa należy do Afryki, to jest integralną częścią Hiszpanii ‒ ludność mówi tam właśnie po hiszpańsku, a walutą jest euro. Wedle legendy Teneryfa jest pozostałością po dawnej Atlantydzie. Była zamieszkiwana przez lud Guanczów, jednak w XV wieku wyspa została podbita przez hiszpańskich konkwistadorów.

Na Teneryfie znajdziemy mnóstwo zakątków obfitujących we wspaniałe zabytki i widoki. Orotava słynie z niezwykłego nastroju, jaki tam panuje i z rezydencji w stylu kolonialnym; w Icod de los Vinos zobaczymy jeden najwspanialszych pomników przyrody na świecie ‒ ponad tysiącletnie drzewo Drago; popłyniemy także na wyspę Gomera, gdzie odwiedzimy Parku Narodowego Garajonay. Bardzo chętnie odwiedzaną przez turystów miejscowością jest też Puerto de la Cruz. Warto tam odwiedzić ogród botaniczny Loro Park, słynący ze wspaniałych pokazów tresury delfinów i innych dzikich zwierząt. Ponadto,

Teneryfa to miejsce słynące ze świetnych klubów i dyskotek, gdzie można się bawić do samego rana. Znajdziemy tam też liczne restauracje i sklepy, główną atrakcja miasta jest zaś promenada, która ciągnie się kilometrami tuż przy oceanie.

Ta wyspa to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie, jak i dla marzących o słodkim lenistwie w otoczeniu wspaniałych krajobrazów. Na Teneryfie można uprawiać wiele sportów wodnych, dużą popularnością cieszą się szczególnie nurkowanie i windsurfing.

Dodatkowo, do wyprawę na Teneryfę zachęca także pyszna kuchnia kanaryjska, która kusi takimi specjałami jak: pieczone ziemniaki papas arrugadas tortillę czy paellę. Koniecznie należy tam także spróbować kawy Baraquito, którą kupić możemy tam nawet na stacjach paliw. Jest to połączenie espresso ze schłodzonym zagęszczonym mlekiem, kawałkiem skórki z cytryny, likieru i pianki z mleka.

 

OGÓLNE INFORMACJE O REGIONIE WYSP KANARYJSKICH: 

położenie:  archipelag wysp położony jest na Oceanie Atlantyckim, na północny zachód od wybrzeży Afryki.
 
siedziba: Santa Cruz de Tenerife i Las Palmas De Gran Canaria 
 
powierzchnia: 7447 km2
 
ludność: ok. 2 mln mieszkańców
 
waluta: euro
 
język: hiszpański
 
strefa czasowa: UTC -1
 
religia: katolicyzm
 
wiza: okres pobytu bezwizowego - 90 dni, niezbędny paszport lub dowód osobisty
 
szczepienia: zalecane - błonica, tężec, WZW B
 
 
Konsulat Honorowy Rzeczypospolitej Polskiej w Las Palmas de Gran Canaria
Hiszpania, Las Palmas de Gran Canaria, C/ Triana 104, 5° D, 35002
Tel.: +34 928 366 982 Faks: +34 928 366 982
consul@polonia.nom.es
 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home