0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Żeglowanie

Żeglowanie

Nie ma chyba piękniejszego widoku niż żaglówka na wodzie. Zwłaszcza, gdy żagle pracują, a jacht mknie w pełnym przechyle !

Wyspy Kanaryjskie - 7-dniowy rejs jachtem

Żeglarski rejs po Wyspach Kanaryjskich! Łagodny podzwrotnikowy klimat, bogactwo egzotycznych roślin, relaks i świetna zabawa! Gwarancja zawsze udanej imprezy firmowej!

od 6500
 • Rekomendowane terminy
 • sty19° 12°
 • lut19° 12°
 • mar20° 13°
 • kwi21° 13°
 • maj23° 15°
 • cze24° 16°
 • lip27° 18°
 • sie27° 19°
 • wrz26° 18°
 • paź24° 17°
 • lis21° 15°
 • gru19° 13°
 • a

  Dzień 1 - Wylot na Wyspy Kanaryjskie

  Zbiórka na lotnisku. Po odprawie następuje wylot z kraju - lecimy na Gran Canarię. Zanim znajdziemy się na jachcie rozpoczniemy zwiedzanie tej pięknej i jednej z najbardziej znanych wysp na świecie. Udamy się do Las Palmas, stolicy wyspy, odwiedzimy tam Muzeum Kolumba - to właśnie tam odkrywca zatrzymał się nim wyruszył na podbój Nowego Świata. Następnie przespacerujemy się po centrum miasta zachwycając się klimatem i wspaniałą architekturą tego miejsca. Będąc w centrum zrobimy sobie krótką przerwę na obiad, będzie to nasze pierwsze zetkniecie z tradycyjną kanaryjką kuchnią. Po obiedzie zwiedzimy jeszcze Musueo Canario, gdzie znajdziemy największy na świecie zbiór eksponatów dotyczących życia starożytnych mieszkańców tych Wysp. Po zakończonym zwiedzaniu udamy się wreszcie na nasz jacht. Czekać tam na nas będzie uroczysta kolacja powitalna, na której będziemy mieli okazję spróbować wspaniałych kanaryjskich przysmaków.

 • b

  Dzień 2 - Gran Canaria

  Zaraz po śniadaniu powrócimy do zwiedzania Gran Canarii. Odwiedzimy ogród botaniczny Jardin Canario, który jest niemalże symbolem Gran Canarii. To czarodziejskie miejsce słynie głownie z niesamowitej liczby różnych roślin, jakie możemy tam podziwiać. Później wyruszymy do Caldera de Bandama - punktu widokowego, z którego można oglądać niesamowity widok na krater wyspy - Bandamę. Będąc tam zjemy obiad w jednej z restauracji - jedząc tradycyjne kanaryjskie przysmaki będziemy mogli jednocześnie cieszyć się wspaniałymi widokami. Południe spędzimy rozkoszując się pięknem plaż Gran Canarii. Chętni będą mogli wypróbować jednej z rozrywek, z których słynie wyspa - nurkowania. Następnie wrócimy na nocleg i kolację na jacht.

 • c

  Dzień 3 - Teneryfa

  Zjadamy śniadanie na pokładzie. Ten dzień spędzimy w większości na jachcie rozkoszując się wspaniałymi widokami na ocean i piękną pogodą. Ogromną atrakcją będzie z pewnością możliwość obserwowania delfinów i waleni w ich naturalnym środowisku. Wybrzeże Teneryfy słynie jako miejsce, które te wspaniałe zwierzęta szczególnie sobie upodobały. W południe czeka na nas smaczny obiad. Po opłynięciu na Teneryfę zatrzymamy się w porcie San Miguel. Zjadamy kolację i udajemy się na nocleg.

 • d

  Dzień 4 - Teneryfa (San Miguel)

  Zaraz po śniadaniu wyruszamy na zwiedzanie tej wspaniałej wyspy. Odwiedzimy m.in. Loro Park, jest to ogromny park zoologiczny, w którym możemy spotkać takie zwierzęta jak pingwiny, flamingi czy tygrysy. Świetną rozrywką będzie oglądanie pokazu orek i delfinów oraz tresury dzikich zwierząt. Zwiedzimy także miejscowość Garachico słynącą z przytulnych uliczek, w których panuje niezwykły nastrój oraz ze znajdujących się tam licznych kawiarenek i restauracji. Zatrzymamy się tam na obiad, podczas którego będziemy mogli skosztować specjałów, jakie oferuje kuchnia na Teneryfie. Podczas pobytu w Icod de los Vinos będziemy mieli szansę przyjrzeć się ponad tysiącletniemu drzewu Drago -jednemu z najwspanialszych na świecie pomników przyrody. Ciekawostką jest to, że to drzewo potrafi krwawić - jego sok po zetknięciu z powietrzem zmienia kolor na czerwony. Wieczorem wracamy na nasz jacht, gdzie czeka już na nas kolacja.

 • e

  Dzień 5 - Teneryfa (Las Galletas)

  Po zjedzeniu śniadania przez kilka godzin będziemy mogli rozkoszować się rejsem po oceanie - wypłyniemy z portu San Miguel do portu Las Galletas. Po zejściu na ląd wyruszymy, by zobaczyć największą atrakcje Teneryfy - wulkan Teide. Ów wulkan znajduje się w niezwykłym Parku Narodowym, którego krajobraz bardziej przypomina jakaś obcą planetę niż ziemię. Jest to zasługa zastygłych strumieni lawy oraz różnokolorowych formacji skalnych - bazaltowych i pumeksowych. Dzięki kolejce linowej ominie nas wspinaczka i bez problemów wjedziemy wysoko na wulkan (na wysokość 3500 m) skąd roztaczają się bajeczne widoki na pozostałe wyspy archipelagu. Po południu wrócimy na wybrzeże, gdzie zjemy obiad w jednej z restauracji. Resztę dnia spędzimy na wspaniałych plażach, jakie ma do zaoferowania Teneryfa. Będziemy mogli opalać się i kąpać w czystych i ciepłych wodach oceanu. Wieczorem wrócimy na nasz jacht na kolację oraz nocleg.

 • f

  Dzień 6 - La Gomera (San Sebastian)

  Opuszczamy Teneryfę i udajemy się do portu w San Sebastian, stolicę wyspy Gomera. To miejsce od lat jest celem podróży ludzi uwielbiających przyrodę i wspaniałe krajobrazy. Wyspa znacznie różni się od położonej niedaleko niej Teneryfy, na której znajdziemy ogromne hotele, i kluby i restauracje stworzone specjalnie z myślą o turystach. Spacerując po Gomerze będziemy mieć wrażenie, ze czas stanął w miejscu, panujący tam niezwykły klimat dawnych czasów z pewnością nas zachwyci. Po spacerze po Gomerze wybierzemy się tam na wyśmienity obiad, resztę dnia spędzimy zaś na tamtejszych plażach. Wieczorem wracamy na jacht, gdzie będzie na nas czekać kolacja.

 • g

  Dzień 7 - La Gomera (San Sebastian)

  Zaraz po śniadaniu schodzimy na ląd. Zwiedzanie Gomery rozpoczniemy od ogromnego Parku Narodowego Garajonay, który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Możemy tam podziwiać jedne z najstarszych na całej ziemi lasy laurowe. Później zrobimy sobie dłuższy postój, podczas którego zjemy obiad w jednej z restauracji serwującej tradycyjne kanaryjskie potrawy. W czasie tego obiadu będziemy mogli na żywo posłuchać języka gwizdanego, który dawniej wykorzystywany był do komunikacji na dużych odległościach. Następnie skupimy się na zwiedzaniu San Sebastian. To niewielkie malownicze miasto nie zmieniło się zbytnio od czasów, kiedy przebywał tam Krzysztof Kolumb. Koniecznie należy się tam przespacerować wąskimi uliczkami, przy których stoją niewielkie, kolorowe domki. Słynne zabytki tej wyspy to Książęca Wieża i Dom Kolumba - budynek, w którym zatrzymał się ten wielki odkrywca. Ostatnim punktem naszego zwiedzania w tym dniu będzie Los Organos są to wysokie na 80 m bazaltowe formacje, które swoim kształtem niezwykle przypominają organy. Wieczorem udajemy się powrotem na jacht, gdzie jemy smaczną kolację.

 • h

  Dzień 8 - Powrót na Gran Canarię

  Tego dnia pokonamy naszym jachtem najdłuższy odcinek - przepłyniemy z wyspy La Gomera z powrotem na Gran Canarię. Żegnamy się ze wspaniałymi krajobrazami i staramy się nacieszyć piękną słoneczną pogodą.

 • i

  Dzień 9 - Wylot do Polski

  Po śniadaniu następuje wyokrętowanie i transfer na lotnisko skąd odlatujemy samolotem do Polski.

Wyjazd integracyjny Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie to archipelag wysp o pochodzeniu wulkanicznym leżących na Oceanie Atlantyckim blisko Afryki. Dawno temu nazwane zostały przez Platona „Wyspami Szczęśliwymi”, współcześnie są znane raczej jako „Europejskie Hawaje”, ze względu na rajskie warunki do odpoczynku jakie tam znajdziemy. Panuje tam wspaniały klimat - temperatury są dość wysokie, opady rzadkie, a woda jest przyjemnie ciepła. Będziemy mogli tam cieszyć nasze oczy przeróżnymi krajobrazami - często w głębi wyspy znajdują się ośnieżone górskie szczyty i wulkany, zielone doliny, rozległe piaszczyste pustynie, a nawet wydmy.
 
W ostatnich latach wzrosła liczba turystów odwiedzających Kanary. Na zwiedzających i szukających tu odpoczynku czeka bowiem wiele niesamowitych atrakcji. Zarówno osoby lubiące spędzać aktywnie swój czas jak i te marzące o błogim lenistwie znajdą tu coś dla siebie. To właśnie tam znajdują się jedne z najpiękniejszych na całym świecie plaż, na których można spędzać czas na opalaniu się. Wyspy Kanaryjskie to także centrum wielu sportów wodnych, szczególnie popularne jest nurkowanie, windsurfing i narty wodne.
 
Zapraszamy na niezwykłą przygodę, jaką jest rejs po Wyspach Kanaryjskich, podczas którego będziemy mieli niepowtarzalną okazję, by poznać najpiękniejsze z wysp tego archipelagu. Płynąc wygodnym jachtem będziemy po kolei odwiedzać jedne z najbardziej znanych i najpiękniejszych wysp, które cieszą się ogromną popularnością wśród turystów i które każdy turysta musi koniecznie zobaczyć, a także na pływaniu, opalaniu się i korzystaniu z różnych sportów wodnych, jakie do zaoferowania mają Kanary.
 
Podczas naszego rejsu odwiedzimy Gran Canarię - wyspę nazywaną małym kontynentem ze względu na niezwykłą rozmaitość krajobrazów i przyrody, jaką możemy tam znaleźć; Teneryfę słynącą z pięknych budowli w stylu kolonialnym i górującego nad wyspą wulkanu Teide oraz urzekającą niezwykłym klimatem i spokojem wyspę La Gomera.
 
Na wyspach znajdziemy mnóstwo wspaniałych klubów i dyskotek, gdzie będziemy mogli wyśmienicie się bawić. Pełno tam również świetnych restauracji, w których koniecznie musimy wypróbować tradycyjnych kanaryjskich potraw takich jak smażona morena przygotowana z najpopularniejszej tam ryby, czyli sardynki czy papas arrugadas - ziemniaki gotowane w bardzo stężonym roztworze soli morskiej.
Plaże na wyspach są wulkaniczne, otoczone parkami palmowymi i urokliwymi deptakami, przy których usytuowane są obiekty rozrywkowe oraz liczne kawiarnie i tawerny. 
 
Aby z nami popłynąć nie są wymagane absolutnie żadne uprawnienia oraz umiejętności żeglarskie. Na jachcie znajduje się polski skipper, który odpowiada za bezpieczne prowadzenie jachtu.
 
Charakterystyczna specyfika żeglarskich rejsów morskich zachęca, aby wykorzystywać go do wyjazdów firmowych i motywacyjnych. Żeglarstwo pomaga w lepszym poznaniu siebie i innych członków zespołu a szkolenia i treningi przygotowywane w trakcie rejsów firmowych wspomagają ten proces. Nikt nie wie, co to znaczy zgrany i skuteczny zespół tak dobrze, jak żeglarze. Wszyscy mają jeden cel. Żeglowanie to praca grupowa - zmusza do współpracy, nie znosi indywidualności i podejmowania nieprzemyślanych decyzji- mogą się skończyć tragicznie w skutkach.ndywidualności i podejmowania nieprzemyślanych decyzji- mogą się skończyć tragicznie w skutkach. Podobnie jest w firmie. Aby odniosła sukces, wszyscy pracownicy muszą grać w jednej drużynie mając jeden jasno nakreślony cel.
Podczas rejsów dla firm, każdy z załogantów ma przydzielone zadania od których wykonania zależy dobro pozostałej części zespołu.
- jeżeli zaopatrzeniowiec nie zapewni wyżywienia- wszyscy będą głodni
- jeżeli osoba odpowiedzialna za wodę nie napełni zbiorników przed wyjściem z portu lub nie zdobędzie wody na wyspie...wszyscy to odczują
- jeżeli wachta pływająca nie będzie pilnowała trasy i dokładnie płynęła wyznaczonym kursem przegracie
- jeżeli kłopoty Waszego kolegi będą Waszym zmartwieniem i wspólnie pokonacie problem wygracie
- jeżeli cel grupy będzie celem jednostki staniecie się silnym zespołem gotowym by odebrać nagrodę
 
Wspólne przebywanie na jachcie przez kilka dni, wymusza nowe dla niektórych umiejętności jak kompromis i wspólne działanie w rozwiązywaniu ciągle powstających problemów i zagadek. Żeglarstwo jako sport zespołowy, realizowany w specyficznych warunkach morskich, pozwala na szybkie przełamanie biurowych barier oraz integrację zespołu poprzez wspólną pracę na jachcie. Dobra praktyka morska promuje i kształtuje takie cechy jak: umiejętność współpracy i organizacji, komunikacji i kierowania zespołem, otwartość i szybkość działania, zaufania i polegania na sobie. A więc te, które są niezbędne również w działalności biznesowej.
 

OGÓLNE INFORMACJE O REGIONIE WYSP KANARYJSKICH: 

położenie:  archipelag wysp położony jest na Oceanie Atlantyckim, na północny zachód od wybrzeży Afryki.
 
siedziba: Santa Cruz de Tenerife i Las Palmas De Gran Canaria 
 
powierzchnia: 7447 km2
 
ludność: ok. 2 mln mieszkańców
 
waluta: euro
 
język: hiszpański
 
strefa czasowa: UTC -1
 
religia: katolicyzm
 
wiza: okres pobytu bezwizowego - 90 dni, niezbędny paszport lub dowód osobisty
 
szczepienia: zalecane - błonica, tężec, WZW B
 
 
Konsulat Honorowy Rzeczypospolitej Polskiej w Las Palmas de Gran Canaria
Hiszpania, Las Palmas de Gran Canaria, C/ Triana 104, 5° D, 35002
Tel.: +34 928 366 982 Faks: +34 928 366 982
consul@polonia.nom.es
 

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home