0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Objazdówka

Objazdówka

Podróżujemy z miejsca na miejsce, zatrzymując się w najciekawszych miejscach. W krótkim czasie poznajemy "esencję" danego rejonu.

Argentyna- Winne podróże- Mendoza

Niezwykła wyprawa pełna smaku i wyrafinowania. Podróż do dalekiej Argentyny połączona z wycieczką po najlepszych winnicach. Wszak Argentyna to także winiarski region !

od 8200
 • Rekomendowane terminy
 • sty28° 17°
 • lut28° 17°
 • mar26° 16°
 • kwi22° 12°
 • maj25° 10°
 • cze15° 8°
 • lip15° 9°
 • sie16° 7°
 • wrz18° 9°
 • paź20° 11°
 • lis24° 14°
 • gru27° 16°
 • a

  Dzień 1- Czas na degustacje win z Nowego Świata!

  Spotykamy się z naszym pilotem wycieczki na lotnisku Warszawa-Okęcie skąd polecimy do Buenos Aires.

 • b

  Dzień 2:

  Przylot do Buenos, następnie przelot do miasta Mendoza- argentyńskiej stolicy winiarstwa. Zakwaterowanie w hotelu. Zaraz po śniadaniu czas zwiedzić miasteczko. Przemysł winiarski w mieście Mendoza rozpoczął się wraz z przybyciem włoskich i francuskich emigrantów. Dzięki temu dzisiaj region znany jest z prężnie działającego przemysłu winiarskiego. To wszystko w oprawie krajobrazów tworzonych przez szczyty Andów- zapewni nam niezwykłą atmosferę do degustacji win. Podczas przechadzki po mieście zobaczymy wille z pięknie utrzymanymi ogrodami, wspaniałe parki miejskie, skwery czy też Stare Miasto. Zaraz po lunchu, kontynuujemy wycieczkę po Mendozie. Alameda, wzgórze zwane Cerro de la Gloria, czy też amfiteatr Griego Frank Romero Day to tylko kilka z punktów popołudniowego zwiedzania. Wieczorem czas wolny.

 • c

  Dzień 3:

  Czas na odwiedzenie pierwszej winiarni. Lujan de Cujo- tak zwie się region winiarski, którego będziemy gośćmi. Zobaczymy 3 najbardziej prestiżowe winiarnie. Zwiedzanie obejmuje piwnice, produkcję oraz pokoje z beczkami. Oczywiście nie obejdzie się bez degustacji tych wyśmienitych alkoholi. Przewodnik opowie nam o uprawie winorośli oraz o tym jak "smakować wino". Na lunch, zjemy potrawy tradycyjnej kuchni argentyńskiej. Powrót do Mendozy. Popołudniu czas wolny, a dla zainteresowanych niezwykły pokaz tango. Powrót do hotelu.

 • d

  Dzień 4:

  Dzisiaj zobaczymy następny region winiarski- Dolinę Uco. Jest to teren położony na stokach górskich. Wina tutaj produkowane zyskują z roku na rok co raz to większe uznanie koneserów z całego świata. Zajrzymy do dwóch najsłynniejszych winiarni w tym regionie. Kolejny region- kolejna lekcja smakowania wina. Hotel. Pożegnalna kolacja połączona z konkursem degustacyjnym, na którym wykorzystamy umiejętności, które nabyliśmy podczas ostatnich dni. Dla chętnych impreza do białego rana.

 • e

  Dzień 5:

  Ostatni moment na zakup pamiątek, czy też symbolicznej butelki wina. Poranny transfer na lotnisko oraz wylot do Buenos Aires. Po krótkiej przesiadce- lecimy do Europy.

 • f

  Dzień 6:

  Przylot do Polski. Czas wykorzystać nasz nowe zdolności i pochwalić się przed znajomymi!

Wyjazd integracyjny Argentyna - Mendoza

Niezwykła wyprawa pełna smaku i wyrafinowania. Podróż do dalekiej Argentyny połączona z wycieczką po najlepszych winnicach. Kim jest kiper? Jak uprawia się winorośl? Jak się przechowuje wino? Tego wszystkiego i nie tylko dowiecie się podczas wyprawy!

Miasto Mendoza to centrum argentyńskiego winiarstwa. Zwiedzimy to miasto, oglądając jego niezwykłe zabytki, parki i skwery. Weźmiemy udział w niezwykłym „Tango Show”. Nauczymy się podstaw sztuki degustacji wina, od najlepszych argentyńskich kiperów. Będziemy gośćmi najlepszych regionalnych winnic. Wybierzemy się np. do jednego z najwyżej na świecie położonych regionów winiarskich- Doliny Uco. To wszystko w oprawie Andów. Majestatycznych gór okalających miasto swoimi wiecznie zaśnieżonymi szczytami.

Ciekawostki:

- Mendoza leży w zachodniej Argentynie oraz liczy blisko 111 tys. mieszkańców.
- Miasto położone jest u podnóży Andów, wokół miasta wznoszą się dwa monumentalne szczyty Aconcagua(6962 m n. p. m.) oraz Tupungato (6804 m n. p. m.).
- Najlepsze winnice leżą na wysokościach między 915 a 1525 m n. p. m.
- Walutą w Argentynie jest 1 peso argentyńskie (ARS) = 100 centavos.
- Kiper to osoba zawodowo zajmuje się degustacją win.
- Argentyna jest piątym producentem wina na świecie
- Przemysł winiarski w Mendozie rozpoczął się w XIX w.
- Mendoza uważana jest za najczystsze miasto w kraju.

 

OGÓLNE INFORMACJE O KRAJU:

położenie: państwo znajduje się w Ameryce Południowej, nad Oceanem Atlantyckim. Graniczy z Chile na zachodzie, Boliwią i Paragwajem na północy, Brazylią i Urugwajem na północnym wschodzie.

stolica: Buenos Aires

powierzchnia: 2 766 890 km2

ludność: ok. 41 mln mieszkańców

waluta: peso argentyńskie

język: hiszpański

strefa czasowa: UTC -3

religia: katolicyzm

wiza: nie wymagana wiza do 90 dni pobytu (z możliwością przedłużenia z uzasadnionych przyczyn na dalsze 90 dni)/ paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, WZW A i B, żółta gorączka

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Argentyńskiej

Argentyna, Buenos Aires, Alejandro Maria de Aguado 2870, C 1425 CEB

Tel. dyżurny: +54 11 4808 1700

Faks: +5411 4808 1701

buenosaires.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.buenosaires.msz.gov.pl

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home