0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Kampery

Kampery

niosą ze sobą przede wszystkim smak wolności - wsiadasz i jedziesz przed siebie kiedy chcesz i gdzie cię oczy poniosą !

Floryda - kampery i mini rejs jachtem

Floryda to tropikalny klimat z największą ilością słonecznych dni, piękne plaże i lazurowa woda, błękit nieba, a także egzotyczna rafa koralowa idealna do nurkowania i snorkelingu.

od 9000
 • Rekomendowane terminy
 • sty24° 15°
 • lut24° 16°
 • mar26° 18°
 • kwi28° 20°
 • maj29° 22°
 • cze31° 24°
 • lip32° 25°
 • sie32° 25°
 • wrz31° 24°
 • paź29° 22°
 • lis27° 19°
 • gru25° 16°
 • Floryda - kampery i mini rejs jachtem - 1. Miami a

  1. Miami

  Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa, przelot do Miami. Całodzienne zwiedzanie Miami - miasta częściowo zasiedlonego przez kubańskich imigrantów, które na przestrzeni lat stało się modnym miejscem zamieszkania wśród znanych i bogatych przedstawicieli filmu, biznesu i sportu. Miami stanowi jedno z najważniejszych centr światowych handlu międzynarodowego, a przede wszystkim kultury, mediów, rozrywki i sztuki! Do dyspozycji zwiedzających: plaże, luksusowe kurorty, architektura Art Deco i Miami Beach, Oceanarium (Seaquarium), pokazy z olbrzymią orką, manaty, lwy morskie, delfiny, tropikalna fauna i flora. Konieczny punkt programu to zwiedzanie śródmieścia Miami, które połączyć można z rejsem statkiem wśród milionerskich wysp. Na wyspach, niektórych sztucznie usypanych, zobaczymy szereg ekskluzywnych posiadłości, których właścicielami są znane osoby ze świata filmu, biznesu i sportu. Na koniec proponujemy odwiedzenie unikalnego Bayside Marketplace - miejsca, gdzie nie tylko zrobisz zakupy, ale i zasmakujesz wyśmienitej kuchni przy dźwiękach przyjemnej dla ucha muzyki.

 • Floryda - kampery i mini rejs jachtem - 2. Miami – Florida City b

  2. Miami – Florida City

  Przejazd wzdłuż Miami Beach na południe. Miami Beach to niezwykle słynny kurort, jego południowa dzielnica jest miejscem szczególnie ulubionym przez turystów z całej Europy, zarówno tych, którzy uwielbiają wypoczywać na plaży sącząc pysznego drinka, ale również tych, którzy pragną aktywnie spędzić wolny czas! Następnie wyprawa do Parku Everglades, będącego jedną z największych atrakcji turystycznych Florydy. Park został oficjalnie otworzony przez prezydenta Harry`ego Trumana w 1947 roku. Do dziś jest to największy obszar dzikiej przyrody w tym rejonie świata. Obejmuje powierzchnię 6100 km2. Jest to ostatnia, niezmieniona przez człowieka ostoja dzikich zwierząt na Florydzie. Park można zwiedzać na wiele sposobów, można wypożyczyć kanoe lub małą łódź, jak również pieszo pokonać świetnie przygotowane ścieżki i szlaki umożliwiające obcowanie z dziką przyrodą twarzą w twarz! Oprócz wycieczek pieszych lub wodnych istnieje również możliwość zwiedzenia parku na rowerze. Dla tych z Was, którzy uwielbiają wędkować umożliwiono wędkowanie z przewodnikiem. Przewodnik nie tylko pokaże dozwolone miejsca połowu ryb, ale przede wszystkim przypilnuje, żeby wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi w parku zasadami. Wyprawa na Florydę nie może obejść się bez odwiedzenia Everglades!

 • Floryda - kampery i mini rejs jachtem - 3. Florida City – Key Largo c

  3. Florida City – Key Largo

  Zatrzymujemy się w Key Largo, które z uwagi na pobliską rafę koralową, często nazywane jest amerykańską stolicą nurkowania. Wyspa ma ok. 50 km długości i jest największą wyspą z archipelagu Florida Keys. Wyjazd na Key Largo połączyć można z egzotyczną wyprawą - rejsem łodzią o szklanym dnie. Jednak najlepszym sposobem na zwiedzanie Pennekamp Coral Reef State Park jest nurkowanie. Na terenie raf możliwe jest zarówno nurkowanie z rurką (snorkeling), jak również nurkowanie ze sprzętem. Jedną z fajniejszych atrakcji na Key Largo jest Dolphins Plus, miejsce które oferuje między innymi pływanie z delfinami, a także zwiedzenie centrum, które zajmuje się badaniem życia tych niezwykle mądrych ssaków. Wizyta w tym miejscu to niepowtarzalne doświadczenie, niezapomniane przeżycia, które na zawsze zostaną w Waszej pamięci!

 • Floryda - kampery i mini rejs jachtem - 4. Key Largo – Islamorada d

  4. Key Largo – Islamorada

  Islamorada zwana wioską wysp otoczona jest słonymi wodami Everglades National Park i błękitnymi wodami Florida Straits. W Islamoradzie znajduje się Robbie's Marina, gdzie można zobaczyć oraz karmić tarpony - ogromnych rozmiarów ryby. Ich widok robi wielkie wrażenie. Islamorada to miejsce, gdzie można wynająć łódź, wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem, powędkować, a co najważniejsze popływać wśród morskiej fauny. By w pełni doświadczyć atmosfery archipelagu warto odwiedzić jeden z barów w stylu tropikalnym. Dla tych, którzy pragną doznań kulturalnych polecamy spacer po Morada Way Art i Cultural District.

 • Floryda - kampery i mini rejs jachtem - 5. Islamorada – Marathon Key e

  5. Islamorada – Marathon Key

  Marathon składa się z wielu mniejszych wysp: Long Key, Conch Key, Duck Key, Grassy Key, Key Boot Crawl i Pigeon Key. Pobyt na Marathon Key to także możliwość wejścia do Dolphin Research Centre, gdzie można popływać z pięknym butelkonosem. Centrum otworzono w 1958 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem do dziś. Warto wybrać się też do Turtle Hospital - żółwiego szpitala założonego w 1984 roku w celu ratowania i rehabilitacji żółwi morskich. To unikatowe miejsce pozwoli zobaczyć salę rentgenowską dla żółwi, sale operacyjne, a także same żółwie pływające w swoich basenach. Marathon daje nieograniczone możliwości pływania kajakiem i łowienia ryb. Jest też idealnym miejscem dla amatorów windsurfingu czy kitesurfingu, gry w golfa oraz tenisa. Fani kultury i sztuki mogą natomiast spędzić wiele godzin na podziwianiu dzieł miejscowych artystów i twórców rzemiosła.

 • Floryda - kampery i mini rejs jachtem - 6. Marathon Key – Key West f

  6. Marathon Key – Key West

  Key West to miasto i ostatnia wyspa archipelagu Florida Keys. Szczyci się rafą koralową, która znajduje się na terenie John Pennecamp Coral Reef State Park. Rafa rozciąga się na przestrzeni około 200 km2 i jest to strefa chroniona. Turyści mogą wypłynąć na rafę łodzią ze szklanym dnem. Podczas takiego rejsu można obserwować podwodne życie, w tym homary, rozgwiazdy, węgorze i meduzy oraz prawdziwie groźne barakudy. W Key West znajdowała się baza Marynarki Wojennej USA, a w chwili obecnej straży przybrzeżnej USA. Warto wybrać się pod obelisk, który ma symbolizować najdalej na południe wysunięty punkt Stanów Zjednoczonych, do domu-muzeum Ernesta Hemingwaya, Muzeum Wraków, Key West Aquarium, a także zobaczyć latarnię morską.

 • Floryda - kampery i mini rejs jachtem - 7. Fort Lauderdale g

  7. Fort Lauderdale

  Ostatniego dnia zapraszamy na mini rejs jachtem z malowniczego Fort Lauderdale - miasta w południowo-wschodniej części stanu Floryda. Jest to port położony nad Oceanem Atlantyckim. To stąd wyruszymy, by móc od strony oceanu docenić tutejszy klimat i atrakcje. Rejs z Fort Lauderdale to niesamowite przeżycia, jak również idealne rozwiązanie, by fantastycznie spędzić czas! Te chwile na zawsze pozostaną w pamięci!

Wycieczka na Florydę - cena, koszt, atrakcje

Każdy pewnie zastanawia się, dlaczego wyjazd integracyjny miałby odbyć się akurat na Florydę? Odpowiedź jest prosta! Tropikalny klimat z największą ilością słonecznych dni, piękne plaże i lazurowa woda, błękit nieba, a także egzotyczna rafa koralowa idealna do nurkowania i snorkelingu. Co roku Floryda przyciąga turystów z całego świata, ludzi spragnionych niezapomnianych wrażeń i Ty możesz być jednym z nich! Podróż kamperem wzdłuż legendarnej autostrady U.S. Highway 1 to wspaniała sceneria wschodów i zachodów słońca. Mini rejs jachtem z Fort Lauderdale to idealne dopełnienie wyprawy, by móc docenić tutejsze atrakcje od strony morza.

Floryda to najdalej wysunięty na południe obszar Stanów Zjednoczonych. Półwysep opływają wody Zatoki Meksykańskiej od zachodu i Oceanu Atlantyckiego od wschodu. 70 % obszaru półwyspu pokrywają lasy i tropikalna roślinność. Znajdują się tu także obszary bagienne, na których znacznej części ustanowiono Park Narodowy Everglades.

Idealny klimat Florydy przyciąga miliony turystów! Znaczną część stanu charakteryzuje podzwrotnikowy, tropikalny klimat, gdzie średnia roczna ilość słonecznych dni przekracza 300, z tego właśnie powodu Floryda nazywana jest potocznie Słonecznym Stanem. Sezon suchy to wiosna i zima. Latem i jesienią występują spore opady deszczu, które mimo wszystko rzadko mają charakter ciągły. Nazwę La Florida (kwiat) nadał półwyspowi jego hiszpański odkrywca Ponce de Leon, który był pod ogromnym wrażeniem napotkanego tu bogactwa roślinności. Ponce de Leon wyruszył z Hispanioli (dzisiejsze Haiti) w poszukiwaniu dobrobytu, dostatku, sławy, a także (jak głosi legenda) Fontanny Młodości.

Proponowana trasa przejazdu kamperem prowadzi wzdłuż archipelagu Florida Keys i legendarnej autostrady U. S. Highway 1. Florida Keys to archipelag, który obejmuje około 1700 wysp koralowych i wysepek tworzących łańcuch o długości 240 km od południowo-wschodniego krańca półwyspu Floryda aż do niezamieszkałych wysp Dry Tortugas. Największe wyspy połączone są mostami. 

MIAMI - ORLANDO - KEY WEST - MIAMI

U. S. Highway 1, to „droga, która prowadzi do morza” lub „droga do raju”, jak mawiają Amerykanie. Znajduje się na szlaku kolejowym z 1912 roku i rozciąga się od Miami do Key West. Czeka tu niezapomniane 113 mil jezdni i 42 mosty na trasie z Miami do najbardziej na południe wysuniętego punktu w Key West. W roku 2002 trasę uznano za dziedzictwo kulturowe i nazwano Florida Keys Overseas Heritage Trail. Tą trasę trzeba pokonać samochodami, liczy się jazda po mostach i wiaduktach, z Oceanem Atlantyckim po lewej i Zatoką Meksykańską po prawej stronie. Są tu niezwykłe miejsca do nurkowania, obserwowania zwierząt żyjących tylko w tych rejonach, jak również wspaniałe piaszczyste plaże oraz eleganckie wille pochodzące z XIX wieku zamienione w pensjonaty i hotele.

Ostatniego dnia zapraszamy na mini rejs jachtem z Fort Lauderdale - miasta znajdującego się w południowo-wschodniej części stanu Floryda nad Oceanem Atlantyckim. Fort Lauderdale to jedno z najpiękniejszych i najbardziej dynamicznie się rozwijających miast tego amerykańskiego półwyspu. Miasto ma cudowne plaże, przepiękne ulice i port, gdzie zobaczyć można statki milionerów z całego świata! Fort Lauderdale jest niezwykłym miejscem na Florydzie, gdzie  panuje prawdziwie niepowtarzalny klimat.

Pojazdy campingowe produkowane w USA tworzą odrębna klasę i rodzaj kamperów. Jak wszystko w Ameryce - są ogromne i produkowane przede wszystkim z myślą o zwiększeniu wygody i ułatwieniu użytkowania pod każdym względem. Kampery wyglądem bardziej przypominają autobusy i często mają rozsuwane ściany, dodatkowo powiększające metraż pojazdu na postoju.

 

OGÓLNE INFORMACJE O KRAJU:

położenie: państwo znajduje się w Ameryce Północnej. Graniczy od północy z Kanadą, od południa z Meksykiem, od zachodu z Oceanem Spokojnym, od północnego zachodu z Oceanem Arktycznym oraz od wschodu z Oceanem Atlantyckim.

stolica: Waszyngton

powierzchnia: 9 373 967 km2

ludność: ok. 317 mln mieszkańców

waluta: dolar amerykański

język: nie ma oficjalnego języka na poziomie federalnym, najczęściej używanym jest oczywiście angielski i jest on de facto językiem narodowym, jednak w użyciu jest jeszcze wiele innych języków. Drugim najczęściej używanym jest język hiszpański.

strefa czasowa: UTC -5 do-11 zima/ UTC – 4 do -10 lato

religia: chrześcijaństwo

wiza: wymagana wiza oraz paszport

szczepienia: zalecane - błonica, tężec, WZW B

 

Ambasada Rzeczyspospolitej Polskiej w stanach Zjednoczonych Ameryki

Stany Zjednoczone, Waszyngton, 2640 16th Street, N.W., 20009

Tel.: +1 202 499 1700 Tel. dyżurny: +1 202 368 4102

waszyngton.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.waszyngton.msz.gov.pl

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home