0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Abu Dhabi

Abu Dhabi

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Wycieczki do Abu Dhabi (Abu Zabi)

Abu Dhabi jest stolicą i drugim co do wielkości (po Dubaju) miastem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Leży na wyspie nad Zatoką Perską i dzisiaj, dzięki ropie, należy do najbogatszych rejonów świata. Krajobraz Abu Dhabi tworzą pola naftowe, ale także palmy daktylowe i cytrusowe, szerokie plaże i futurystyczne wieżowce. Budowle ze stali i szkła  znakomicie kontrastują z zielonymi drzewami, błękitnym morzem oraz pustynnymi piaskami.

 

Ciekawe miejsca w Abu Dhabi

Miasto Abu Dhabi, chociaż rzadziej odwiedzane przez turystów, niż Dubaj, jest równie atrakcyjne i godne polecenia ciekawym świata. Łączy zalety nowoczesnego ośrodka z tradycyjnymi budowlami meczetów. Wiele tutaj szerokich bulwarów, zielonych parków, drapaczy chmur, kin, teatrów, ale zwiedzić też można arabski skansen oraz olbrzymi meczet z 20 tysiącami wieżyczek.

Do najciekawszych miejsc w Abu Dhabi, do których przybywają miliony turystów z całego świata należą:

  • pierwszy na świecie park rozrywki Ferrari na sztucznej wyspie Yas,
  • Fort Grande – hotel i najwyższy budynek na Bliskim Wschodzie,
  • Pałac Al-Hosn pochodzący z XIX wieku, zwany też Starym lub Białym Fortem,
  • Zielone miasto, czyli olbrzymi ogród w sercu pustyni,
  • Stary Targ, czyli pozostałość po dawnej osadzie, z której początek wzięło miasto,
  • Cultural Funation - przybliżająca turystom historię miasta i nomadów wystawa,
  • Women's Craft Centre to wystawa lokalnego rękodzieła i rzemiosła,
  • safari, które organizowane są przez wyspecjalizowane biura,
  • na płetwonurków czeka rajskie wybrzeże pełne podmorskich raf koralowych, tajemniczych jaskiń i wielobarwnych morskich stworzeń. Można także zdecydować się na rejsy statkami, także dla miłośników wędkarstwa, wypożyczyć sprzęt wodny: narty, skutery, deski,
  • ogólnie dostępne są piaszczyste plaże, na których można skorzystać z kąpieli słonecznych.

 

Zabytki w Abu Dhabi

Abu Dhabi to miejsce, które robi na turystach olbrzymie wrażenie, szczególnie ze względu na kontrasty - z jednej strony widzimy futurystyczne wieżowce: Abu Dhabi Investment Authority Tower, National Bank of Abu Dhabi, Hilton Hotel Tower czy siedziba firmy Etisalat, centrum handlowe Marina Mall w części wyspy zwanej Corniche, a z drugiej strony możemy odwiedzić (w stosownym stroju!) bajkowe meczety. Tym szczególnym jest Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Mosque. To ósmy co do wielkości meczet na świecie - ma powierzchnię 22 tys. m 2, a w głównej sali modlitewnej może modlić się 7 tys. osób, dodatkowe 3 tys. w dwóch innych salach. W całym meczecie i na dziedzińcu zmieści się 40 tys. wiernych!

Jest jeszcze zabytkowy fort Al Hosn (Qasr Al Hosn), a także prestiżowy i drogi Emirates Palace, czyli hotel w którym doba kosztuje 5 tysięcy złotych.

 

Pogoda w Abu Dhabi

Jak w całym rejonie Zatoki Perskiej, tak i w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich panuje wilgotny, ale gorący klimat. Najgoręcej jest od czerwca do września, bo średnia temperatura waha się między 36°C a 39°C. Latem często też występują burze piaskowe, które uniemożliwiają zwiedzanie miasta. Przyjemniejsze dla Europejczyków są miesiące zimowe, chociaż i tutaj średnia temperatura w dzień wyniesie od 23°C do 26°C.

W ciągu roku w Abu Dhabi spada około 107 mm deszczu na metr kwadratowy. Pora deszczowa, podczas której spada 28 mm deszczu w miesiącu, przypada na okres od grudnia do lutego.

 

Ile kosztuje wycieczka do Abu Dhabi?

Do Abu Dhabi warto wybrać się na zorganizowaną wycieczkę, która obejmuje także zwiedzanie Dubaju. Oferta, która obejmuje 6-dniowy pobyt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, razem z podróżą samolotem z Warszawy to koszt zaczynający się od 6000 zł.

 

Zjednoczone Emiraty Arabskie

położenie: nad Zatoką Perską i Omańską

stolica: Abu Dhabi

powierzchnia: 83 600 km²

ludność: 5 927 482

waluta: dirham (AED)

język: arabski

strefa czasowa: czas polski + 2 godziny w lecie, + 3 godziny w zimie.

religia: islam

wiza: obywatel Polski jest zobowiązany posiadać wizę

szczepienia: nie są wymagane

ambasada: Abu Dhabi,  Skrzyżowanie ulic Delma i Karamah (13 i 14 ulica) P.O.Box 2334, Abu Dhabi,

tel: +971 (0) 2 446  5200

fax: +971 (0) 2 446 2967

e-mail: abudhabi.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home