0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Auta 4x4

Auta 4x4

Auta 4x4

Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4

Zapraszamy na niesamowitą przygodę, w trakcie której przemierzymy Kirgistan samochodami terenowymi. Cała wyprawa zajmuje 10 dni z czego pierwszy i ostatnio uwzględniają l

od 4000
 • Rekomendowane terminy
 • sty° °
 • lut° °
 • mar° °
 • kwi° °
 • maj° °
 • cze° °
 • lip° °
 • sie° °
 • wrz° °
 • paź° °
 • lis° °
 • gru° °
 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 1 Przylot z Warszawy do Biszkeku a

  Dzień 1 Przylot z Warszawy do Biszkeku

 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 2 Biszkek - Kyzyl Oi, 200 km, 65% asfaltem, 35% off road. b

  Dzień 2 Biszkek - Kyzyl Oi, 200 km, 65% asfaltem, 35% off road.

  Nasza wyprawa 4x4 rusza z Biszkeku. Tego dnia kierujemy się do wioski Kyzyl Oi. Trasa wiedzie przez południową część kraju, która pełna jest malowniczych pejzaży gór i wąwozów m.in. przełęcz Tue Ashuu na wysokości ponad 3000 m n.p.m. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych tras w Kirgistanie. Wieczorem tradycyjna kolacja oraz nocleg.

 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 3 Kyzyl Oi - Son Kul, 140 km, 100% off road c

  Dzień 3 Kyzyl Oi - Son Kul, 140 km, 100% off road

  Po śniadaniu rusza nasza wyprawa 4x4. Naszym celem jest drugie największe jezioro w Kirgistanie - jezioro Son Kul, otoczone górami, znajdujące się na wysokości 3013 m n.p.m. co sprawia, że jest również najwyżej położonym jeziorem w Kirgistanie. Kirgizi wybierają to miejsce, aby odpocząć i zrelaksować się na łonie natury w otoczeniu przepięknych pejzaży. Po przybyciu na miejsce czas wolny na eksplorację okolicy. Po drodze spotkanie z lokalnymi mieszkańcami, później kolacja oraz nocleg w jurcie - typowym mieszkaniu kirgiskich nomadów.

 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 4 Son Kul - Tash Rabat d

  Dzień 4 Son Kul - Tash Rabat

  Po śniadaniu kontynuujemy naszą wyprawę 4x4. Cel: Tash Rabat - zajazd dla karawan na Jedwabnym Szlaku. Znajduje się tam zabytkowy XIV-wieczny kamienny zamek, w samym sercu gór Tian Shan - na wysokości 3200 m n.p.m. Tash Rabat został z budowany z kamiennych bloków o grubości 1 m, znajduje się tam 31 pokoi oraz podziemne piwnice, używane niegdyś jako areszt dla złodziei. Droga do Tash Rabat wiedzie przez przełęcz Moldo Ashu. Nocleg w jurcie nieopodal Tash Rabat.

 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 5 Rabat - Naryn, 115 km, 100% asfaltem e

  Dzień 5 Rabat - Naryn, 115 km, 100% asfaltem

  Rano czas na odpoczynek - w tym czasie można wybrać się na spacer i pojeździć konno. Jest to świetna okazja, aby zapoznać się z lokalnymi mieszkańcami, ich zwyczajami, kulturą. Po lunchu przejazd przełęczami górskimi do miasteczka Naryn, usytuowanego w wąwozie. Po drodze towarzyszyć nam będą zapierające dech w piersiach widoki. Nocleg w pensjonacie.

 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 6 Narym - Tosol - Tamga f

  Dzień 6 Narym - Tosol - Tamga

  Trasa kolejnego dnia naszej wyprawy przebiega przez niezwykłą przełęcz Tosor na wysokości 3950 m n.p.m. , pełną ośnieżonych szczytów i przepięknych widoków również na jezioro. Popołudniu przyjazd nad jezioro Issyk Kul - drugiego największego jeziora wysokogórskiego na świecie (1608 m n.p.m.). Często nazywane jest "perłą środkowej Azji" i jednym z głównych punktów wypraw turystó w tym kraju. Kolacja i nocleg w pensjonacie.

 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 7 Tamga - Karakol g

  Dzień 7 Tamga - Karakol

  Kolejny dzień rozpoczniemy od wyprawy do wąwozu Jeti Oguz, znanego ze swoich czerwonych formacji skalnych, nazywanych też "siedmioma bykami". Zobaczymy też Górę Złamanego Serca, która swoją nazwę wzięła od charakterystycznego kształtu przypominającego złamane serce. Kolejno przejedziemy do miasteczka Karakol, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć zbudowany na styl chiński meczet Dungan. Co ciekawe, do jego budowy nie użyto ani jednego metalowego gwoździa. Później czeka nas wizyta w starej drewnianej cerkwi prawosławnej. Kolacja i nocleg w pensjonacie.

 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 8 Karakol - cholpon Ata 170 km, 70% asfalt, 30% off road h

  Dzień 8 Karakol - cholpon Ata 170 km, 70% asfalt, 30% off road

  Siódmego dnia powrócimy nad jezioro Issyk Kul. Tym razem jednak przejedziemy północnym brzegiem jeziora, co da nam możliwość zobaczenia go z każdej strony. Przejedziemy wzdłuż wąwozów Semenovskoye i Grigorievskoye. Te dwa malownicze wąwozy łączą się ze sobą na końcu, co oznacza, że jazdę rozpoczniemy przez jeden wąwóz, a zakończymy w drugim. Kolacja i nocleg w hotelu.

 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 9 Issyk Kul Lake - Biszkek i

  Dzień 9 Issyk Kul Lake - Biszkek

  Z rana rozpoczniemy podróż powrotną do Biszkeku. Po drodze zatrzymamy się, aby zobaczyć starożytne inskrypcje na kamieniach datowane na 800 r.p.n.e. Tego dnia zobaczymy także wieżę Burana - minaret pochodzący z XI. wieku. Był używany jako symbol dla podróżujących Jedwabnym Szlakiem, oznaczającym miasto nieopodal, w którym mogli odpocząć. Po przyjeździe do Biszkeku zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Kolacja w lokalnej restauracji i nocleg w hotelu.

 • Bezdroża Kirgistanu na czterech kołach. Ośmiodniowa wyprawa 4x4 - Dzień 10 Powrót do Polski j

  Dzień 10 Powrót do Polski

Zapraszamy na niesamowitą przygodę, w trakcie której przemierzymy Kirgistan samochodami terenowymi. Cała wyprawa zajmuje 10 dni z czego pierwszy i ostatnio uwzględniają lot z/do Polski. 

Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu tego typu wypraw, w różnych zakątkach świata.

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home