0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
City Tour

City Tour

Wyjazdy, których głównym celem jest zwiedzania miasta. Najczęściej są to jakieś stolice krajów lub po prostu miasta słynące ze swoich atrakcji turystycznych.

Słoneczna Kuba na wyciągnięcie ręki

 • Liczba dni: 10 dni
 • Aktywność:
 • Region: Kuba
 • Organizator: FunSail
 • Czas dojazdu: 18h

od 4850
 • Rekomendowane terminy
 • sty26° 18°
 • lut26° 18°
 • mar27° 19°
 • kwi28° 21°
 • maj29° 22°
 • cze30° 23°
 • lip31° 23°
 • sie31° 23°
 • wrz31° 24°
 • paź29° 23°
 • lis27° 21°
 • gru26° 19°
 • Słoneczna Kuba na wyciągnięcie ręki - Dzień 1 - Wylot z Polski, rozpoczęcie przygody! a

  Dzień 1 - Wylot z Polski, rozpoczęcie przygody!

  Przelot Warszawa - Hawana Rano - zbiórka na lotnisku Warszawa Chopina. Przelot liniami rejsowymi do Hawany z przesiadką (ok. 2 godz.) w jednym z europejskich miast (łączny czas podroży ok. 18 godzin). Po wieczornym przylocie na Kubę (ok. godz. 22) - transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

 • Słoneczna Kuba na wyciągnięcie ręki - Dzień 2 - Stara i Nowa Hawana, rewia Tropicana b

  Dzień 2 - Stara i Nowa Hawana, rewia Tropicana

  Zwiedzanie Hawany z przewodnikiem. Stara Hawana: m.in. Plac San Francisco de Asis, cerkiew, zwiedzanie Fabryki Rumu Bocoy (producenta legendarnej marki rumu Ron Legendario), Plac Vieja, Plac Katedralny, Muzeum historii Havany i Kuby, największy na świecie cmentarz, posiadłość Hemingwaya. Wieczorem dla chętnych wyjście na rewię Tropicana do najbardziej znanego klubu na Kubie na spektakularny pokaz. Trzygodzinne show pozwala przenieść się w czas szalonej Kuby lat czterdziestych. Serwowana Cuba Libre dość skutecznie wprowadza w nastrój nadchodzącej nocy.

 • Słoneczna Kuba na wyciągnięcie ręki - Dzień 3 - Jeep safari, Mural de la Prehistoria c

  Dzień 3 - Jeep safari, Mural de la Prehistoria

  Wycieczka do Doliny Vinales Po śniadaniu wyjazd na całodniowe jeep safari do prowincji Pinar del Rio by poznać najpiękniejsze kubańskie krajobrazy na zachodnich krańcach wyspy. Przejazd samochodami 4x4 przez Dolinę Vinales. Woda i czas przez tysiące lat wyrzeźbiły tu kopulaste pagóry zwane mogotami, pocięte rozległą siecią jaskiń. Najciekawszą z nich, indiańską jaskinię Cueva del Indio, w której ukrywali się zbiegli niewolnicy, zwiedzimy podczas przejażdżki łódką podziemną rzeką. Zobaczymy też Mural de la Prehistoria 180 metrowe, kiczowate malowidło zamówione przez Fidela Castro. Ilustruje ono ewolucję rodzaju ludzkiego: od ślimaka do jej ostatniego ogniwa. Człowieka Socjalizmu. W trakcie wycieczki obiad. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg. Fakultatywne wyjście do lokalu z muzyką na żywo.

 • Słoneczna Kuba na wyciągnięcie ręki - Dzień 4 - Miasteczko Cienfuegos, zaokrętowanie na katamaranie d

  Dzień 4 - Miasteczko Cienfuegos, zaokrętowanie na katamaranie

  Śniadanie w hotelu, wymeldowanie. Przejazd autokarem do miasteczka Cienfuegos (około 250 km), obiad w restauracji w Cienfuegos, zwiedzanie miasteczka. Cienfuegos określane jest mianem Perły Południa. Miasto stanowi wspaniałą atrakcję turystyczną wyspy ze względu na swoją kolonialną architekturę. A jego zabytkowe centrum zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto położone w pięknej naturalnej zatoce strzeżonej przez Castillo de Jagua. W programie: wizyta w parku Jose Marti oraz restauracji Palacio de Valle, dawnej rezydencji jednej z najbogatszych rodzin na Kubie - del Valle; Teatr Tomasa Terry oraz katedra Purisima Concepcion Następnie udajemy się do mariny, gdzie czeka na nas jacht dwukadłubowy - katamaran. Zaokrętowanie. Szkolenie z bezpieczeństwa na jachcie, krotki instruktaż żeglowania. Wieczorne zwiedzanie miasta, kolacja w centrum miasta. Zabawa dla chętnych w jednym z lokalnych klubów.

 • Słoneczna Kuba na wyciągnięcie ręki - Dzień 5-9 Rejs katamaranem e

  Dzień 5-9 Rejs katamaranem

  Zapraszamy na rejs jachtami, po turkusowych karaibskich wodach. Przez najbliższe 7 dni poznamy Kubę od strony morza. Posiłki uczestnicy przygotowują samodzielnie na jachtach. Rejon, po którym będziemy żeglować to przepiękne rafy koralowe Archipelagu Canarreos. Rozsiane małe wysepki, oblane krystalicznie czystą wodą, pokryte białym piaskiem, często nazywane są naturalnym rajem. Ponieważ większość z nich dostępna jest jedynie od strony morza, nie ma tutaj zalewu turystów, charakterystycznego chociażby dla plaż Varadero. Ostatniego wieczoru rejsu odbędzie się uroczysta pożegnalna kolacja w lokalnej restauracji podsumowująca cały wyjazd.

 • Słoneczna Kuba na wyciągnięcie ręki - Dzień 10 - Wyokrętowanie, zwiedzanie Parku Narodowego Montemar, wylot do Polski f

  Dzień 10 - Wyokrętowanie, zwiedzanie Parku Narodowego Montemar, wylot do Polski

  Śniadanie na jachcie, wyokrętowanie. Wyruszamy autokarem w drogę powrotną do Hawany. Po drodze zwiedzanie Parku Narodowego Montemar w Cienaga de Zapata uznanego za rezerwat biosfery UNESCO w 2001 roku. Obejmuje on największe podmokłe tereny na całych Karaibach. Można tu zobaczyć flamingi, krowę morską, krokodyle i najmniejszego ptaka na świecie koliberka hawańczyka mierzącego zaledwie 5 cm długości. Zwiedzimy farmę krokodyli. Żyjący tu gatunek krokodyli kubańskich należy do listy gatunków zagrożonych wyginięciem. Długie lata polowań na tego pięknego gada doprowadziły do tego, ze na Kubie krokodyl występuje w jego naturalnym środowisku zaledwie w dwóch miejscach: na Isla de la Juventud oraz w parku narodowym Zapata. Dla chętnych możliwość skosztowania potraw a mięsa krokodylego. Kolacja. Przyjazd na lotnisko w Hawanie, lot powrotny do Polski (ok. 20 godzin).

 • Słoneczna Kuba na wyciągnięcie ręki - Dzień 11 - Powrót do Polski g

  Dzień 11 - Powrót do Polski

  Przylot do Warszawy w godzinach popołudniowych. Do zobaczenia na następnej wyprawie!

Słoneczna Kuba na wyciągnięcie ręki.

Serdecznie zapraszamy na niesamowitą przygodę, w trakcie której poznany Kubę i jej uroki od strony lądu i morza. W ciągu wyprawy 5 dni spędzamy na lądzie i 5 dni na wodzie rejsując katamaranem

Wśród atrakcji: zwiedzanie Starej i Nowej Havany, rewia Tropinaca, całodniowe jeep safari w prowincji Pinar del Rio, podziwianie malowidła wykonanego na zlecenie Fidela Castro: Mural de la Prehistoria, rejs po turkusowych karaibskich wodach, wizyta na farmie krokodyli kubańskich, nurkowanie.

Na pytanie Dlaczego Kuba? odpowiadamy:

- gwarancja słonecznej pogody,

- krystalicznie czysta woda,

- owoce egzotyczne dostępne na wyciągnięcie ręki,

- niespotykana w naszym klimacie flora i fauna,

- pomocni i serdeczni tubylcy

 

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home