0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Windsurfing

Windsurfing

Żeglowanie na desce z żaglem napędzanej siłą wiatru może dostarczać wielu niezapomnianych emocji i jednoczenie pozytywnie wpływa na naszą kondycję psychofizyczną.

Bułgaria - Złote Piaski - wersja dla aktywnych

Złociste plaże, piękne morze, bałkańskie przysmaki i zapierające dech w piersiach krajobrazy to tylko niektóre z zalet Bułgarii

od 3200
 • Rekomendowane terminy
 • sty5° -1°
 • lut6° 0°
 • mar9° 3°
 • kwi15° 7°
 • maj20° 12°
 • cze25° 16°
 • lip27° 18°
 • sie27° 18°
 • wrz24° 15°
 • paź18° 10°
 • lis12° 6°
 • gru8° 2°
 • a

  Dzień 1 - Wylot z Polski

  Zbiórka na lotnisku. Po odprawie następuje wylot do Bułgarii. Na miejscu zostajemy przewiezieni do hotelu, w którym zatrzymamy się podczas naszego pobytu w tym pięknym kraju. Resztę dnia spędzamy na słodkim lenistwie, a wieczorem czeka nas kolacja powitalna, podczas której po raz pierwszy będziemy mieć okazję by zakosztować bułgarskiej kuchni.

 • b

  Dzień 2 - Warna

  Tego dnia, zaraz po śniadaniu, udajemy się do Warny, jest to trzecie pod względem liczby ludności miasto Bułgarii, jego początki sięgają aż IV w. p.n.e. Na początku naszej wizyty w Warnie odwiedzimy jeden z ważniejszych zabytków miasta - ruiny rzymskich łaźni pochodzące z II wieku. Atrakcją tego dnia będzie z pewnością wizyta w tamtejszym delfinarium, w którym przesympatyczne delfiny zadziwią Państwa swoim występem. Po wizycie w delfinarium udamy się na obiad do restauracji położonej w sercu miasta, dzięki czemu w czasie posiłku będziemy mogli zachwycać się architekturą i klimatem tego niezwykłego miejsca. Później następuje czas wolny, podczas którego można samodzielnie zwiedzić Warnę. Wieczorem zaś powracamy na nocleg i kolację do hotelu.

 • c

  Dzień 3 - Windsurfing i inne sporty wodne

  Zaraz po śniadaniu udamy się na plażę, gdzie będziemy spędzać czas aktywnie. Zaczniemy od windsurfingu, będzie to świetna rozrywka zarówno dla tych, którzy już wcześniej mieli z nim do czynienia, jak i dla nowicjuszy. Windsurfing to bardzo popularny wodny sport, uprawiony przy pomocy specjalnej deski, do której przymocowany jest rodzaj żagla. Pod opieką instruktora poznamy podstawy windsurfingu, najpierw nauczymy się utrzymywać na desce, a później już swobodnie będziemy się za jej pomocą poruszać po wodzie. W południe zrobimy sobie przerwę, podczas której wybierzemy się do położonej blisko plaży restauracji. Następnie powrócimy na plażę, by wypróbować jeszcze jednego wodnego sportu - jazdy na nartach wodnych. Rozrywka ta polega na jeździe na jednej bądź dwóch nartach za holującą motorówką. Taka przejażdżka zapewnia świetną zabawę, dreszczyk emocji oraz wspaniałe widoki. Ze względu na szybkość, z jaką jedzie się po powierzchni wody, osoby lubiące prędkość będą zachwycone. Wieczorem udamy się do naszego hotelu, w którym czekać już na nas będzie smaczna kolacja.

 • d

  Dzień 4 - Nessebar

  Zaraz po śniadaniu udajemy się autokarem na jednodniową wyprawę do Nessebaru, jest to niezwykle malownicze miejsce, znajdujące się na skalistej wysepce. Jest tu pełno antycznych i średniowiecznych zabytków, a także ponad 40 cerkwi. Na każdym kroku można tu natknąć się na pozostałości po dawnych dziejach. Na początku naszej wycieczki odwiedzimy starówkę z imponującym kościołem św. Stefana. Później przyjrzymy się z bliska zabytkowym zakątkom miasta z wąskimi uliczkami wybrukowanymi kocimi łbami i malutkimi placykami, na których znajdują się restauracje z wyborną miejscową kuchnią oraz niewielkie kramiki, gdzie można kupić pamiątki. Właśnie w jednej z takich niewielkich, klimatycznych restauracji zatrzymamy się na obiad. Po zwiedzaniu następuje czas wolny, który można spędzić spacerując po tym pełnym niezwykłej atmosfery miejscu albo odpocząć nad morzem na jednej z zachwalanych przez turystów tamtejszych plaż. Wieczorem wracamy do hotelu, gdzie czekać na nas będzie kolacja.

 • e

  Dzień 5 - Aquapolis

  Zaraz po śniadaniu wyruszamy do Aquapolis, jest to ogromny park wodny, mogący w tym samym czasie pomieścić aż 3 tysiące turystów. Wizyta w tym miejscu będzie wspaniałą zabawą zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Głównymi atrakcjami tego wspaniałego ośrodka są: zjeżdżalnia Niagara, na której można zjeżdżać z prędkością aż 50 km/ h, poczwórna zjeżdżalnia Slalom, gdzie można urządzać wyścigi i zjeżdżalnia Dzika Rzeka uwielbiana przez wielbicieli niebezpiecznej jazdy. Najbardziej ekscytujące przeżycia oferuje zaś zjeżdżalnia Kamikaze, na której można osiągnąć prędkość aż 60 km/ h. W połowie dnia czeka nas przerwa na obiad w jednej z pobliskich restauracji. Później wracamy do parku wodnego, by wypróbować znajdujących się tam ścian wspinaczkowych, które zostały zaprojektowane przez światowych mistrzów tego sportu. Wieczorem wracamy do hotelu, gdzie czekać na nas będzie posiłek.

 • f

  Dzień 6 - Istambuł

  Po nocnej podróży autokarem docieramy do Istambułu, jest to jedno z niewielu na świecie miast, które leży na dwóch kontynentach. Zwiedzimy tam najważniejsze atrakcje tego wspaniałego tureckiego miasta. Na początku zobaczymy Błękitny Meczet, zachwycającą budowlę, która jest jest jednym z ostatnich, a zarazem najwspanialszych przykładów tzw. "klasycznego okresu" sztuki islamskiej w Turcji. Później odwiedzimy Hipodrom, czyli dawny tor wyścigów konnych i rydwanów, zbudowany w III wieku. Najciekawszymi punktami na Hipodromie są: Obelisk Totmesa III, Kolumna Wężowa, Kolumna Konstantyna VII Porfirogenety oraz Niemiecka Fontanna. W południe zrobimy przerwę na samodzielny spacer po mieście i zjedzenie obiadu w jednej z licznych stambulskich restauracji lub knajp, gdzie będziemy mogli skosztować tradycyjnych tureckich potraw. Następnie odwiedzimy pałac Topkapi, dawną siedzibę sułtanów, w której zamieszkiwali przez prawie czterysta lat, jest to jeden z najwspanialszych zabytków Turcji. Pałac ten jest wyjątkowo ważny ze względu na to, że wewnątrz znajdują się relikwie Mahometa. Zwiedzimy również słynny Pałac Jerebatan, największą krytą cysternę w Stambule. Jej sklepienie podpierają aż 336 kolumny, w tym dwie szczególne o podstawach wyrzeźbionych w kształt głowy Meduzy. W cysternie cały czas znajduje się woda, w której pływają ryby. Wieczorem zjemy kolację w jednej z tamtejszych restauracji, a następnie wrócimy do hotelu.

 • g

  Dzień 7 - Złote Piaski i lot na spadochronie

  Po wyprawie do pięknego Istambułu nasz ostatni dzień w Bułgarii poświecimy na odpoczynek w kurorcie Złote Piaski. Po śniadaniu czas możemy spędzić albo na cudownych bułgarskich plażach, opalając się i pływając w czystej morskiej wodzie, albo na wędrowaniu po kurorcie. Jest to miejsce pełne wspaniałych restauracji, kawiarni, a także ciekawych miejsc, które można zwiedzić np. monasterów. Po zjedzeniu obiadu w hotelu udamy się na plażę, gdzie będziemy mieć okazję przeżyć niezwykłą przygodę, jaką będzie lot widokowy na spadochronie nad morzem. Dzięki temu, że nasz spadochron będzie unosił się na wysokości ok. 50 m.n.p.m będziemy mieć okazję nie tylko poczuć się jakbyśmy latali, ale także rozkoszować się widokami zapierającymi dech w piersiach. Wieczorem udajemy się na uroczystą pożegnalną kolację, jest to wspaniała zabawa, podczas której mamy okazję poznać tradycyjną bułgarską kuchnię, muzykę oraz skosztować tamtejszych słynnych trunków.

 • h

  Dzień 8 - Powrót do kraju

  Z rana po śniadaniu następuje wykwaterowanie z hotelu. Udajemy się na lotnisko, gdzie po odprawie wylatujemy do Polski.

Wyjazd integracyjny Bułgaria - Złote Piaski

Złote Piaski to bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, leżący około 17 kilometrów na północ od Warny. Legenda głosi, że to właśnie tutaj piraci zakopali swoje skarby, natura zemściła się na nich jednak zamieniając ich bogactwa w cudowny złoty piasek, stąd też pochodzi nazwa tego kurortu.

Złote Piaski to idealne miejsce do odpoczynku. Znajduje się tutaj piękna plaża, której szerokość w niektórych miejscach osiąga nawet 100 m, a długość 4 km, a spokojna i czysta morska woda zaprasza do kąpieli. To także świetne miejsce dla amatorów sportów wodnych, można tutaj pojeździć na skuterach wodnych, spróbować windsurfingu, a nawet lotu spadochronem nad morzem.

Bułgaria to także wspaniałe miejsce do zwiedzania. Podczas drugiego dnia pobytu w tym rajskim kraju wybierzemy się do Warny, miasta o bardzo bogatej historii. Wielką atrakcją będzie tam z pewnością wizyta w delfinarium, w którym zachwycimy się show prezentowanym przez delfiny. Odkryjemy, jak fascynujące są te zwierzęta - posiadają własny język i są tak inteligentne jak szymansy.

Kolejnego dnia za pomocą autokaru dotrzemy do Nassebaru, gdzie przespacerujemy się po niezwykle klimatycznej starówce. O pięknie tego miasta świadczy już to, że jest ono architektonicznym i archeologicznym rezerwatem, a zabytki kultury Nassebaru zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W jednej z tamtejszych restauracji wypróbujemy tradycyjną bułgarską kuchnię. Spędzimy też czas na tamtejszych pięknych plażach, z których słynie Nassebar.

Świetną zabawą będzie także całodniowa wyprawa do parku wodnego Aquapolis, jednego z największych takich ośrodków w Bułgarii, znanego ze wspaniałych zjeżdżalni i basenów. Szczególnie popularne są tam takie zjeżdżalnie jak Niagara, na której można zjeżdżać z prędkością aż 50km/h czy poczwórna zjeżdżalnia Slalom, gdzie można urządzać wyścig.

Korzystając z tego, że Bułgaria graniczy od południa z Turcją udamy się na jednodniową wycieczkę do Istambułu, która Europejczykom wyda się niezwykle egzotyczną i barwną krainą, sprawiającej wrażenie wyjętej ze snów. Zobaczymy tam Hipodrom, czyli dawny tor wyścigów konnych i rydwanów, pałac Topkapi, dawną siedzibę sułtanów oraz zachwycajacy Błękitny Meczet.

Oprócz wspaniałych zabytków i pięknych plaż Bułgaria ma do zaoferowania turystom wiele innych atrakcji. Wieczorem można się wybrać do tamtejszych klubów i dyskotek, gdzie można wspaniale się bawić aż do samego rana. Koniecznie należy spróbować także tradycyjnej bułgarskiej kuchni, która jest znana ze swojego bogactwa i różnorodności. W szczególności godna polecenia jest dobrudżanska pita, zupa rybna oraz małże.

Wielką zaletą naszej wyprawy do pięknej Bułgarii jest to, że podczas całego pobytu będziemy zakwaterowani w jednym hotelu, który zapewni nam pyszne śniadania i obiadokolacje.

 

OGÓLNE INFORMACJE O KRAJU:

położenie: Bułgaria to państwo położone w południowo-wschodniej Europie na Bałkanach. Graniczy z Serbią, Macedonią, Grecją, Turcją, Rumunią i Morzem Czarnym

stolica: Sofia

powierzchnia: 110 910 km2

ludność: około 7 mln mieszkańców

waluta: lew

język: bułgarski

religia: prawosławie

strefa czasowa: UTC +2 – zima; UTC +3 - lato

wiza: nie jest potrzebna do 90 dni pobytu; paszport/dowód osobisty

szczepienia: brak obowiązkowych szczepień; zalecane: błonica, tężec, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Bułgarii

Bułgaria, Sofia, Chan Krum 46, 1000

Tel.: +359 2 987 26 10; Tel. dyżurny: + 359 884 688 510 (po godzinach pracy)

Tel. dyżurny: + 359 2 981 85 45 (w godzinach pracy)

Faks: +359 2 987 29 39

sofia.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.sofia.msz.gov.pl

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home