0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Objazdówka

Objazdówka

Podróżujemy z miejsca na miejsce, zatrzymując się w najciekawszych miejscach. W krótkim czasie poznajemy "esencję" danego rejonu.

Brazylia/Argentyna - Wodospady Iguazu

Zobaczyć na własne oczy jeden z siedmiu cudów natury na granicy trzech krajów? Brzmi niesamowicie? Dorzucimy spotkanie z tutejszą kulturą i lokalną kuchni na zachętę !

od 9200
 • Rekomendowane terminy
 • sty33° 20°
 • lut33° 20°
 • mar31° 19°
 • kwi28° 16°
 • maj25° 13°
 • cze23° 10°
 • lip24° 9°
 • sie25° 10°
 • wrz27° 12°
 • paź28° 15°
 • lis28° 17°
 • gru30° 19°
 • a

  Dzień 1:

  Najpierw organizacyjna zbiórka na lotnisku następnie wylot do dalekiej Ameryki Południowej.

 • b

  Dzień 2:

  Przylot do miasta Foz do Iguacu. Zakwaterowanie w hotelu i późne śniadanie. Po śniadaniu spotkanie organizacyjne z przewodnikiem zwiedzanie miasta i czas wolny na zakupy. Dalsza aklimatyzacja i odpoczynek. Po obiedzie czas na pierwszy spacer. Powędrujemy do niesamowitych wodospadów, dzisiaj jeszcze tylko po stronie brazylijskiej, będzie to jedynie przedsmak wrażeń przed wycieczką do właściwych wodospadów. Kolacja i impreza powitalna.

 • c

  Dzień 3:

  Szybkie śniadanie, a następnie przejazd do Argentyny. Zwiedzimy najpiękniejsze wodospady na świecie. Wodospady Iguazu są wpisane na listę UNESCO jako jeden z 7 Nowych Cudów Natury. Wędrując przez Park Narodowy Iguazu dotrzemy do największego z wodospadów- Garganta del Diabolo. Dla odważnych fakultatywna dzika przejażdżka motorówką aż pod sam wodospad. Po tylu wrażeniach wrócimy do hotelu po stronie brazylijskiej. Wieczorem tradycyjna brazylijska kolacja i odpoczynek.

 • d

  Dzień 4:

  Dzisiaj zwiedzimy jedną z największych elektrowni na całym świecie- Itaipú. Ten moloch produkuje 25% zapotrzebowania Brazylii oraz aż 80% zapotrzebowania Paragwaju na prąd. Wejdziemy do środka tego niezwykłego zakładu, a nawet zajrzymy pod olbrzymie generatory energii. Ostatnią atrakcją przed lunchem będzie wejście na szczyt tamy na rzece Parana. Popołudniu udamy się do Parku Trzech Granic. Widać stamtąd granice Argentyny, Brazylii i Paragwaju. Na koniec dnia krótki spacer szlakiem wzdłuż wodospadów Iguazu. Wieczorem chętni wezma udział w niezwykłym Latino Show połączonym z kolacją churrasco.

 • e

  Dzień 5:

  Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Sao Paulo, skąd polecimy do Europy.

 • f

  Dzień 6:

  Powrót do Polski. Strasznie długi ten lot, ale niewątpliwie wspomnienia wodospadów Iguazu, wynagradzają wszelkie niedogodności.


Wyjazd integracyjny Brazylia i Argentyna

Zobaczyć na własne oczy jeden z siedmiu cudów natury na granicy trzech krajów? Brzmi niesamowicie? Na granicy Argentyny, Paragwaju i Brazylii znajdują się niezwykłe Wodospady Iguazu.

Park Trzech Granic czy też spacery wzdłuż niekończących się wodospadów to tylko niektóre z atrakcji, których będziemy świadkami. Sam Park Narodowy Iguazu, daje możliwość zwiedzania go chyba przez cały tydzień i zachwycania się majestatem i pięknem wodospadów. Do tego zwiedzimy jedną z największych elektrowni wodnych na świecie Itaipú. Chętni zobaczą też niecodzienne Latino Show, spróbują tradycyjnej brazylijskiej kuchni czy też wezmą udział w szalonym rejsie pod największy z wodospadów Garganta del Diabolo.

Ciekawostki:

- Park Iguazu został utworzony w 1934 r.
- W 1984 r. Park Narodowy Iguazu został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
- Kompleks parkowy jest położony na południowym brzegu rzeki  Iguaçu
- Wodospad składa się z 270 kaskad, jego szerokość dochodzi nawet do 2500 m.
- Dwie najbardziej efektowne kaskady to Dwóch Braci, Alvara Nuneza Cabeza de Vaca(odkrywcy wodospadów) oraz Gardziel Diabła
- Zapora elektrowni Itaipu ma wysokość 196 metrów.

 

OGÓLNE INFORMACJE O KRAJU:

BRAZYLIA

 
położenie: państwo znajduje się w Ameryce Południowej. Graniczy z Argentyną, Boliwią, Gujaną Francuską, Gujaną, Kolumbią, Paragwajem, Peru, Surinamem, Urugwajem i Wenezuelą

stolica: Brasilia

powierzchnia: 8 511 965 km2

ludność: ok. 193 mln mieszkańców

waluta: real brazylijski

język: portugalski

strefa czasowa: UTC -1 do -4 lato/ UTC -2 do -5 zima

religia: katolicy około 63%, protestantyzm około 25%

wiza: nie potrzebna wiza do 90 dni pobytu ( z możliwością przedłużenia o kolejne 90 dni)/ paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, wścieklizna, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Federacyjnej Republice Brazylii

Brazylia, Brasilia, SES, Av. Das Nacoes, Qd. 809, Lt. 33. 70.423-900, Brasilia-DF, Brasil

Tel.: +55 61 32128000 Tel. dyżurny: + 55 61 81431200

Faks: +55 61 32428543

brasilisa.ambsekretariat@msz.gov.pl

www.brasilia.msz.gov.pl

 

 

 

ARGENTYNA

położenie: Argentyna to państwo znajdujące się się w Ameryce Południowej, nad Oceanem Atlantyckim. Graniczy z Chile na zachodzie, Boliwią i Paragwajem na północy, Brazylią i Urugwajem na północnym wschodzie.

stolica: Buenos Aires

powierzchnia: 2 766 890 km2

ludność: ok. 41 mln mieszkańców

waluta: peso argentyńskie

język: hiszpański

strefa czasowa: UTC -3

religia: katolicyzm

wiza: nie wymagana wiza do 90 dni pobytu (z możliwością przedłużenia z uzasadnionych przyczyn na dalsze 90 dni)/ paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, WZW A i B, żółta gorączka

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Argentyńskiej

Argentyna, Buenos Aires, Alejandro Maria de Aguado 2870, C 1425 CEB

Tel. dyżurny: +54 11 4808 1700

Faks: +5411 4808 1701

buenosaires.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.buenosaires.msz.gov.pl

 

Wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą

Alternatywne wyprawy

 • Brak ofert spejniających podane kryteria.
Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home