0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Holandia

Holandia

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Holandia to niewielki kraj o bardzo bogatej historii. Znajdziemy tu urocze wsie, średniowieczne zamki, budowle wodne, porty, śluzy, wiatraki, pola kwiatowe, bajkowe parki rozrywki oraz otwartych ludzi, z którymi bez problemu się porozumiemy.

Najważniejszą atrakcją Holandii jest zdecydowanie Amsterdam. Jest to międzynarodowe miasto, centrum liberalizmu, awangardy oraz kultury Holandii. Tutaj miesza się tradycja z nowoczesnością i dzielnicą czerwonych latarni. Wszystko współgra w wyśmienitej harmonii. W Amsterdamie znajdziemy świetne muzea np. Narodowe i Van Ghogha, pałac królewski a obok niego gabinet figur woskowych Madamme Tussaud. Miasto wciąż zaskakuje otwartą sprzedażą niewielkich ilości marihuany (coffee shops) oraz zalegalizowanymi miejscami prostytucji w specjalnie wyznaczonej do tego dzielnicy, gdzie oferowane usługi proponowane są w przeszklonych witrynach. Amsterdam jest światową metropolią, która gwarantuje liczne atrakcje turystyczne, kulturę, sztukę, design, liczne muzea, wygodne hotele, dobre restauracje oraz sprawną komunikację miejską.

Warto odwiedzić również Delft i jego wspaniały rynek z pięknym ratuszem i strzelistą gotycką wieżą kościoła i Oude Kerk pomnikiem Hugo Grocjusza. Miasto jest jednym z lepiej zachowanych średniowiecznych miast Holandii. Koniecznie trzeba też zwiedzić Muzeum Miejskie z pracami Johannes Vermeer'a.

Haga jest polityczną stolicą Holandii. W mieście znajduje się siedziba rządu, parlamentu, Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, to też mieszka królowa Beatrix. Haga jest nowoczesnym miastem z nowoczesną architekturą budowli i obiektów państwowych. W mieście możemy też znaleźć wielkie parki i położony nieopodal atrakcyjny nadmorski kurort Scheveningen.

Jednym z liczniej odwiedzanych miast jest Gouda. Jest ono typowym starym Hollenderskim miastem. Stare miasto zachwyca ratuszem na obszernym rynku, budynkiem wagi i kościołem Św. Ana. Kościół Św. Jana szczyci się najpiękniejszymi w tej części Europy XVI-wiecznymi witrażami. Ponadto w sezonie letnim, w każdy czwartek rano, na rynku odbywa się atrakcyjny targ serów. Alkmaar słynie jako stolica żółtych serów. W tym starym portowym mieście można zobaczyć jedyny w swoim rodzaju spektakl handlarzy żółtych kręgów holenderskiego sera roznoszonych przez ubranych na biało tragarzy.

Jednym z bardziej znanych miast Holandii jest również Rotterdam. Jest to miasto portowe, w którym jak mówią zarabia się pieniądze dla Holandii. Porty rozciągają się na przestrzeni 100km. Rotterdam wyróżnia z pewnością również najnowocześniejsza architektura ze wszystkich miast kraju. Do największych atrakcji turystycznych Rotterdamu należą : port, Muzeum Boijmans Van Beuningen, ogród zoologiczny Blijdorp, wjazd na wieżę Euromast, Muzeum Morskie, Muzeum portu, jak również warto zobaczyć rotterdamski ratusz oraz katedrę Laurenskerk.

Na terenie Holandii możemy też podziwiać ogromną ilość zamków (jest ich około 300) a przy nich pięknych ogrodów, które idealnie nadają się na spacery np. Zamek Muiderslot, Zamek Loevestein, Pałac Loo i wiele innych.

położenie: państwo położone w Europie i część składowa Królestwa Niderlandów, do której należą wyspy Bonaire, Sint Eustatius i Saba, tworzonego ponadto przez Arubę oraz Curacao i Sint Maarten. Państwo położone jest w zachodniej części Europy nad Morzem Północnym, które oblewa je od północy i zachodu. Graniczy na południu z Belgią oraz na wschodzie z Niemcami.

stolica: Amsterdam

powierzchnia: 41 526 km2

ludność: ok 16 mln mieszkańców

waluta: euro

język: niderlandzki, fryzyjski

strefa czasowa: UTC +1 zima/ UTC +2 lato

religia: chrześcijaństwo

wiza: nie potrzebna do 90 dni pobytu/ potrzebny paszport i/lub dowód

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Niderlandów

Holandia, Haga, Alexanderstraat 25, 2514 JM

Tel.: +3170 7990 100 Tel.:+2170 7990 110

Tel. dyżurny: +31 615 852 600 Faks: +3170 7990 137

haga.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.haga.msz.gov.pl

telefon dyżurny po godzinach pracy placówki: +31 615 852 600

 

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home