0
Zaufali Nam
Rozwiń Mapę
Wietnam

Wietnam

Sprawdź ceny motywacyjnych wycieczek integracyjnych dla firm. Zapewniamy aktywny wypoczynek dla każdego!

10, 20, 50
Wyników:
Sortuj wg:
Znaleziono: (0)

Polecane podróże

Wietnam jest atrakcyjnym krajem dla turystów, zarówno pod względem skarbów przyrodniczych jak i obiektów zabytkowych. Jedną z największych atrakcji jest słynna zatoka Halong, Delta Mekongu, miasto Hai An oraz górska wioska Sapa. Wietnam to również idealne miejsce do plażowania. Najpiękniejsze plaże znajdują się w okolicach Hoi An, Da Nang, Phan Thiet i NhaTrang oraz na wyspie Phu Quoc. Rozwojowi branży turystycznej w kraju sprzyja również dobrze rozwinięte zaplecze turystyczne w postaci luksusowych hoteli i serwisów hotelowych , które noszą miano najlepszych na świecie.

Będąc w Wietnamie na pewno trzeba odwiedzić stolicę kraju czyli miasto Hanoi. Jest to miasto eleganckie i urokliwe. Można tam odnaleźć wiele parków, jezior oraz wiele niepowtarzalnych miejsc jak np. dzielnica Old Quarte. Hanoi oprócz tego że sanowi centrum polityczne kraju to jest również centrum artystycznym i kulturowym Wietnamu. Możemy odwiedzi tam Świątynię Literatury, starożytny uniwersytet, piękne pagody, teatr kukiełek na wodzie oraz Mauzoleum Ho chi Minha – uwielbianego komunistycznego przywódcy.

Magicznym i niepowtarzalnym miejscem, naturalnym cudem świata jest Zatoka Halong. Składa się z ponad 3000 wysepek o wspaniałych kształtach. Zatoka została również wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, dzięki swym walorom krajobrazowym. By podziwiać widoki zatoki najlepiej wybrać się w rejs łodzią, z której będziemy mieli okazje również przyjrzeć się malowniczym formacjom skalnym i ukrytym w nich jaskiniom.

Niesamowitym miejscem, słynącym z najokazalszych tarasów ryżowych jest wioska Sapa. Jest to jedno z takich miejsc gdzie tradycja i natura są wyżej cenione niż cywilizacja. Tam ludzie żyją bez zmian od wieków.

Dawna stolica Wietnamu – Hue, jest położona w centralnej części kraju i należy do jednego z centrów kulturowych, religijnych i naukowych. Możemy tam zwiedzić „Miasto Europejskie” na południowym brzegu rzeki Perfumowej, stworzone przez Francuzów jak również możemy odwiedzić ciche ogrody ze starożytnymi pagodami, pałacami, kamiennymi pomnikami, stawami oraz starożytnymi grobowcami. Ciekawą opcją jest również wycieczka statkiem po rzece Perfumowanej.

Wartym uwagi jest również miasteczko Hoi An. Według wielu jest to najpiękniejsze miasteczko w Azji Południowo - Wschodniej. Jako dowód walorów tego miejsca, miasto zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W mieście możemy zobaczyć Kryty Most Japoński oraz przepiękne domy należące do rodzin kupieckich, piękne świątynie i wspaniały port rzeczny. Miasto słynie również z produkcji odzieży bawełnianej, więc jest to idealne miejsce również dla miłośników zakupów. 5km od Hoi An znajdują się piaszczyste plaże, nad którymi stoją luksusowe hotele oraz liczne restauracje i bary. Ulubionym miastem dla osób lubiących wypoczynek na plaży i rozrywkę jest Nha Trang. Znajdziemy tam również wspaniałe miejsca do nurkowania w krystalicznych wodach jak również wiele klubów nurkowych, które oferują szkolenie jak również wycieczki.

Największym miastem Wietnamu jest Ho Chi Minh ( czyli dawnej zwany Sajgon). Jest to typowo azjatyckie miasto, którego mieszkańcy wiecznie są zajęci. Pomimo zwiększającej się liczby nowoczesnych budynków, nadal możemy zobaczyć jeszcze przykłady budownictwa kolonialnego jak np. Katedra Notre Dame, Budynek Poczty, Hotel de Ville. Na uwagę zasługuje też Pałac Prezydencki oraz dzielnica Cholon, jak również kolorowe targi i liczne kluby taneczne.

Dużą atrakcją turystyczną jak również pamiątką po wojnie są tunele Cu Chi. Dla zwiedzających została udostępniona ocalała część tuneli. W czasie wojny tunele tworzyły swego rodzaju podziemne miasto, które służyło jako schronienie dla żołnierzy wietnamskich. Znajdowały się tam również szpitale, mieszkania, kuchnie, magazyny broni itp.

Ciekawym miejscem jest również delta rzeki Mekong. Zycie tamtejszej ludności płynie zgodnie z rytmem rzeki. Jest to również rejon, w którym prowadzone są największe uprawy ryżu w Wietnamie. Rejon można zwiedzić wybierając się na wycieczkę łodzią po małych kanałach i zobaczyć po drodze codziennie życie i ciężką pracę żyjących tam ludzi. Warty odwiedzenia jest również targ wodny oraz główne miasta Can Tho, My Tho i Chau Doc.

Wśród turystów znane są również plaże Mui Ne, które są szerokie, z palmami, pięknymi wydmami i luksusowymi hotelami.

Uroczym rejonem jest również Dalat. Położony jest na wysokości około 1500m n.p.m. Charakteryzują go piękne doliny, wiecznie zielone lasy, jeziora i wodospady. W miejscu tym osiedliło się też wielu Europejczyków, ze względu na łagodny górski klimat. W samym mieście możemy podziwiać kwiatowe ogrody, jeziorka i stare wille w stylu alpejskim. Rejon słynie również z produkcji wina o nazwie Dalat, które jest produkowane z winorośli uprawianej na wzgórzach.

położenie: państwo znajduje się w Azji Południowo – Wschodniej, na półwyspie Indochińskim, graniczy z Chinami, Laosem i Kambodżą.

stolica: Hanoi

powierzchnia: 331 212 km2

ludność: ok 90 mln mieszkańców

waluta: dong

język: wietnamski

strefa czasowa: UTC +7

religia: buddyści około 52%, bez wyznania około 22%

wiza: wymagana wiza i paszport

szczepienia: zalecane – błonica, tężec, dur brzuszny, japońskie zapalenie mózgu, wścieklizna, WZW A i WZW B

 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Socjalistycznej Republice Wietnamu

Wietnam, Hanoi, 3 Chua Mot Cot,

Tel.: +84438452027 Tel. dyżurny: + 84988017475

hanoi.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.hanoi.msz.gov.pl

 

Aktualności

2016-03-21

Referencje
Marek Lesiak - Product Manager

Firma FunSail z jednej strony dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany i odpowiedzialny kontrahent, a także - z drugiej strony - dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Karaibskiego.

Marek Lesiak - Product Manager

Paweł Jaworski

Chciałbym podziękować pracownikom firmy FunSail za ich profesjonalizm zarówno w fazie organizacyjnej jak i w trakcie trwania rejsu. Rejs dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które będziemy jeszcze długo wspominać.

Paweł Jaworski

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie FunSail za profesjonalne przygotowanie wyprawy samochodami terenowymi w Maroko. Firma FunSail wykazała się niezwykłą elastycznością w przygotowaniu całej imprezy. Program był znakomicie dostosowany do wymagań i możliwości uczestników.

Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Firma FunSail pierwszy raz organizowała dla nas tego typu imprezę. Wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podczas realizacji programu. Program imprezy został starannie przygotowany i przeprowadzony. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Elastyczność, kreatywność, otwartość, profesjonalizm i poczucie pełnej odpowiedzialności to cechy, którymi FunSail może się legitymować. Program wyprawy był dobrze przemyślany, perfekcyjnie przygotowany i realizowany bez żadnego zarzutu, co wpłynęło na wysoką satysfakcję wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

Agata Gerc -Human Resources Consultant

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Firma FunSail zorganizowała dla nas i naszych klientów serię wyjazdów w ukraińskie Karpaty. Staranność przygotowania wyjazdów i sprzętu, dbałość zarówno o atrakcyjność programu, jak i bezpieczeństwo uczestników, zaangażowanie i elastyczność to bezsprzeczne dowody na profesjonalizm firmy FunSail.

Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Rekomendujemy firmę jako profesjonalnego organizatora imprez integracyjnych. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym po Wiśle połączonym z szaleństwami na skuterach wodnych. Wszystkie elementy programu zostały dograne zgodnie z naszymi założeniami, a uczestnicy wyrazili bardzo duże zadowolenie z aktywności. Firma Fun Sail to godny polecenia partner, oferujący dobrej jakości sprzęt oraz elastyczny w negocjacjach.

Olga Kapusta - Dział Marketingu

Radek Puchalski - Key Account Manager

Serdecznie dziękujemy firmie Fun Sail za przygotowanie imprezy off road w Kazimierzu Dolnym z udziałem 13 aut terenowych, wykreowanie wspaniałej atmosfery oraz wszelkie starania, które przyczyniły się do dobrej zabawy i zadowolenia Uczestników. Impreza została przygotowana z pełnym uwzględnieniem naszych potrzeb i oczekiwań, które nastawione były nie tylko na integrację zespołu , team builidng ale także na przygodę i niecodzienne przeżycia pełne adrenaliny, czego w czasie wyjazdu nie brakowało. Z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę Fun Sail jako organizatora imprez 4x4. Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań, profesjonalna kadra instruktorska, pomysłowość a także bardzo dobry sprzęt i konkurencyjność cenowa połączona z wysoka jakością oferowanych usług.

Radek Puchalski - Key Account Manager

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Pragnę wyrazić zadowolenie i rekomendować współpracę z firmę Fun Sail, która zorganizowała nasz kolejny wyjazd integracyjny. Tym razem mieliśmy okazje bawić się na skuterach wodnych i quadach. Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie imprezy oraz dokładne sprawdzenie trasy rejsu skuterami, co ze względu na niski poziom wody w rzece spędzało nam sen z powiek. Wyjazd okazał się sukcesem, wszystkie czynności przyczyniły się do integracji i zadowolenia uczestników. Za satysfakcja możemy polecić firmę Fun Sail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym sprzętem.

Mariusz Babik - Prezes Zarządu

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

W imieniu firmy Robert Bosch Sp. z o.o. pragniemy podziękować firmie Fun Sail za organizację wyjazdu integracyjnego do Kazimierz Dolnego w dniach 12- 14 września 2013 r. Firma sprawdziła się w każdym stopniu współpracy od momentu przygotowania zindywidualizowanej oferty poprzez logistykę wyjazdu aż do finalnej obsługi spotkania w Kazimierzu. Na uczestników czekały różne atrakcje plenerowe: wyprawa samochodami terenowymi poprzez kazimierskie wąwozy, rejsy skuterami wodnymi po Wiśle oraz przejażdżki quadami, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosferę w czasie wyjazdu. Rekomendujemy Fun Sail jako profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych.

Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

W imieniu Calsberg Polska Sp. z o.o. pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Fun Sail, która w roku 2013 przeprowadziła 2 projekty wyjazdów integracyjno- team building'owych dla grup 50 oraz 60 pracowników Calsberg Sp. z o.o. Firma Fun Sail wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń. Wszystkie zaplanowane elementy programu zostały wykonane z należytą starannością zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowym atutem współpracy z firmą Fun Sail jest wysoka jakość udostępnianego sprzętu oraz bardzo dobry kontakt i elastyczność w prowadzeniu projektu. Pracownicy Calsberg uczestniczący w szkoleniu wykazywali się dużym zadowoleniem z przeprowadzonego szkolenia oraz poszczególnych aktywności. Pomimo słabej pogody podczas aktywności zewnętrznych (słaba widoczność) dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu Fun Sail nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu eventu.

Maciej Firkowski - Indirect Buyer

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Bardzo dziękujemy firmie Fun Sail za organizację wyjazdu off road na Ukrainę 7-9 października 2013 r. Wyprawa 4x4 była spełnieniem marzeń uczestnika programu Fat Killers, marzeniem które jak sie okazało spełniło wszystkie oczekiwania. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno na etapie przygotowania jak i w czasie samej wyprawy terenowej. Zgodnie z zapewnieniami samochód był w pełni przystosowany do jazdy terenowej, instruktor zapewniał poczucie bezpieczeństwa i udzielał wszelkich wskazówek, by poczuć się pewnie za kierownicą i doświadczyć dużej dawki adrenaliny (...). Atmosfera stworzona w czasie wyjazdu na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Elasatyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polecenie Fun Sail jako profesjonalnego organizatora tego typu przedsięwzięć. Przy następnym realizacjach tego typu na pewno podejmiemy współpracę z firmą Fun Sail i będziemy ją gorąco polecać.

Alicja Chełstowska- Kierownik Produkcji

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

W imieniu uczestników oraz swoim, chciałbym podziękować FunSail za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu wiosna 2012 r dla naszego Działu Sprzedaży. Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb oraz umiejętność dozowania emocji stawia firmę FunSail na bardzo wysokim poziomie. Usługi były dograne w każdym calu i spełniły nasze oczekiwania. Bogaty program, na który składał się min. spływ raftingowy po dzikich górskich rzekach, pokonywanie wodospadów na canyoningu plus piękne otoczenie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy FunSail jako partnera każdej firmie, ceniącej wysoką jakość usług w organizacji wyjazdów firmowych.

Marcin Frątczak - Dyrektor Sprzedaży

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Niniejszym potwierdzam, iż firma Fun Sail realizowała dla firmy Sika Sp. z o.o. w okresie od 21 do 26 lipca 2012 roku działania w zakresie kompleksowej organizacji szkolenia produktowego i wyjazdu "off road" na Ukrainie. Każde z powierzonych firmie Dun Sail zleceń wykonane było z niezwykłą dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klienta. Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy firmę Fun Sail jako wiarygodnego partnera.

Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Nasi Partnerzy

Nawet na krańcu świata wiemy co dzieje się w naszych domach, dzięki automatyce domu mydlink Home